Брак внутрішнього сховища Mac непокоїть не багатьох, але про існування проблеми все ж відомо. Накопичувач забивається швидко, а сміття на ньому більше, ніж важливих файлів. Про резервні копії я зовсім мовчу. Благо, є спосіб зберігати бекапи не тільки в iCloud і на Mac, а й на зовнішньому диску.

Насамперед розберися з накопичувачем. Підключи його до Mac і перевір, чи записуються і читаються з нього файли – просто перетягни туди який-небудь документ і відкрий прямо з накопичувача. Якщо щось йде не так, рекомендую відформатувати накопичувач.

Далі відкрий Finder, натисни поєднання Command + Shift + G, скопіюй шлях до папки з резервними копіями твого смартфона і встав у вікні.

~/Library/Application Support/MobileSync/


Після натисни Enter і ти побачиш папку під назвою Backup, яку тобі і треба перемістити на зовнішній диск. До речі, щоб резервні копії не займали місце на Mac, після копіювання можеш просто видалити її.


Далі відкрий  Термінал і введи таку команду:
ln -s / Volumes / SANDISK / ~ / Library / Application \ Support / MobileSync

Замість SANDISK необхідно вставити назву твого зовнішнього диска.
Тепер всі резервні копії iOS-пристроїв будуть відправлятися на твій зовнішній диск. Головне – не забувати його вчасно підключати до Mac.

Коментарі закриті.

Поділитися

Появились новые подробности о характеристиках iPhone 6

   Австралийский блогер Сонни Диксон, занимающийся промышленным шпионажем, в своём микроблоге сообщил о том, что iPhone 6 будет иметь сенсорный дисплей больших размеров и алюминиевый ультратонкий корпус.    Яблочный смартфон следующего поколения, по мнению Сонни Диксона, оснастят дисплеем Ultra-Retina, плотность пикселей которого составляет 389 ppi. Какой будет диагональ устройства, блогер не уточнил, заявив лишь, что […]

Apple все-таки випустить iPad Air 3

Незважаючи на випуск 9,7-дюймового iPad Pro, Apple продовжує роботу над iPad Air 3. Оновлення лінійки планшетів iPad Air багато хто очікував ще восени минулого року. Однак Apple пішла своїм шляхом – і випустила навесні 2016- го iPad Pro з 9,7-дюймовим дисплеєм. Деякі фахівці припустили, що на iPad Air поставлений хрест, однак, якщо вірити інсайдерській інформації, […]

Huawei выпустит свои «умные» часы

   До выпуска часов iWatch еще много времени, по слухам как минимум пол года, но конкуренты во всю пробуют уже сейчас занять новую нишу. Компания, с названием не сильно приятным для нашего слуха, Huawei, заявила о выходе на этот же сегмент рынка.      На днях, в социальной сети Weibo были показаны снимки этого «чудесного» устройства. […]