Брак внутрішнього сховища Mac непокоїть не багатьох, але про існування проблеми все ж відомо. Накопичувач забивається швидко, а сміття на ньому більше, ніж важливих файлів. Про резервні копії я зовсім мовчу. Благо, є спосіб зберігати бекапи не тільки в iCloud і на Mac, а й на зовнішньому диску.

Насамперед розберися з накопичувачем. Підключи його до Mac і перевір, чи записуються і читаються з нього файли – просто перетягни туди який-небудь документ і відкрий прямо з накопичувача. Якщо щось йде не так, рекомендую відформатувати накопичувач.

Далі відкрий Finder, натисни поєднання Command + Shift + G, скопіюй шлях до папки з резервними копіями твого смартфона і встав у вікні.

~/Library/Application Support/MobileSync/


Після натисни Enter і ти побачиш папку під назвою Backup, яку тобі і треба перемістити на зовнішній диск. До речі, щоб резервні копії не займали місце на Mac, після копіювання можеш просто видалити її.


Далі відкрий  Термінал і введи таку команду:
ln -s / Volumes / SANDISK / ~ / Library / Application \ Support / MobileSync

Замість SANDISK необхідно вставити назву твого зовнішнього диска.
Тепер всі резервні копії iOS-пристроїв будуть відправлятися на твій зовнішній диск. Головне – не забувати його вчасно підключати до Mac.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple ищет журналиста от музыки

Компания Apple сейчас активно трудиться над качественным и модным музыкальным потоковым сервисом. Стоит вспомнить лишь покупку Beats Music, переход на работу ди-джея Зейна Лоу. Теперь в Apple появилась новая, не совсем стандартная для IT-компаний вакансия – им нужен музыкальный репортер.  К открывшейся вакансии выдвигается ряд требований, а именно: соискатель должен иметь опыт работы в данной сфере, […]

WhatsApp виявився не таким безпечним, як здавалося

Ресурс IB Times опублікував звіт, згідно з яким хакери навчилися красти банківські та особисті дані користувачів за допомогою WhatsApp. Схема крадіжки проста: зловмисник надсилає жертві фішингову програму під виглядом документа від урядових підприємств NDA (Академія Національної оборони) або NIA (Національне Агентство з розслідування). Файли носять назви NDA-ranked-8th-toughest-College-in-the-world-to-get-into.xls і NIA-selection-order-.xls. Користувач відкриває файл і дані потрапляють […]

Google видалив мобільний додаток бойовиків «Талібану»

Компанія Google видалила з Google Play мобільний додаток, розроблене радикальним рухом «Талібан», яке, серед іншого, містила заяви та відеозаписи угруповання пропагандистського характеру. За даними агентства Блумберг, про появу цього додатка повідомила моніторингова група SITE, що базується в США. Прес-секретар Google вже підтвердила, що додаток завантажити в Google Play більше не можна. Відзначається, що за допомогою […]