Інді-розробник Terry Cavanagh, який спеціалізується на створенні якісних ретро-платформер, вже встиг випустити кілька успішних проектів. Виділити серед цих ігор можна продукт з назвою Super Hexagon, так як він зумів зібрати навколо себе значну армію користувачів і також був відзначений редакцією App Store.

Сьогодні дана гра розповсюджується безкоштовно, так що дуже раджу вам не упускати відмінний момент для придбання.

Super Hexagon – це своєрідний аркадний платформер, який виділяється своєю високою складністю. Про це оповідає як ігровий процес, так і ігрові режими, серед яких вам не вдасться знайти легені. І це не перебільшення. Для того щоб відкрити 4 локацію, необхідно в першій протриматися близько хвилини. Після півгодини ігрової практики я з величезною працею підповз всього до 32-секундному рекорду.

Гра володіє дуже простим і інтуїтивно зрозумілим ігровим процесом. У нашому розпорядженні є якийсь керований об’єкт, який виражений у формі маленького рівностороннього трикутника. Рухається цей об’єкт з нашою допомогою і тільки навколо гексагона, тобто шестикутника: натиснули в правій частині екрана – об’єкт зміщується вправо, натиснули в лівій – вліво.

Під час ігрового процесу до центру вищезгаданого шестикутника будуть зміщуватися різні об’єкти. Наше завдання – переміщати трикутник таким чином, щоб не зіткнутися з цими об’єктами. На словах все це виглядає як дитяча забава, на практиці ж вам належить зрозуміти, що за досягнення однієї ігрової секунди потрібно боротися кров’ю і потом.

Гра Super Hexagon передбачає наступну систему досягнень. Для відкриття нового ігрового режиму необхідно в попередньому зібрати гексагон. Тобто спочатку ви володієте точкою, після подолання рекордного рубежу в 10 секунд у вас буде лінія. Зможете протриматися 20 секунд – отримаєте трикутник, 30 – квадрат. Я зараз перебуваю саме на цій стадії в найпростішому ігровому режимі, і мені для досягнення п’ятикутника необхідно протриматися 45 секунд. Отже, для відкриття наступного режиму буде потрібно щось близько однієї хвилини, і це в умовах ігрової складності дійсно нечуване час.

На мій погляд, гра не дарма була відзначена редакцією App Store: вона проста, але дуже динамічна, приваблива і складна, що робить її musthave-продуктом для всіх поціновувачів хардкорних ігор. Нагадую ще раз, що сьогодні гра доступна для скачування абсолютно безкоштовно.

Скачати – тисни тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Нещасливе кохання сильніше за Apple

Одна бідна японська дівчина, дізнавшись про зраду свого хлопця, не змогла витерпіти образи і вирішила покарати колишнього коханого оригінальним, проте досить-таки жорстоким способом. Вона втопила всі його Apple-девайси у ванній. На фотографіях, опублікованих японкою в твіттері, на дні ванни видніються кілька ноутбуків, смартфонів і планшетів. У її хлопця було настільки багато техніки Apple, що за […]

Відмінні риси iOS 10 beta 3

Позавчора ввечері компанія Apple випустила третю бета-версію своєї нової мобільної операційної системи. Познайомитися з iOS 10 beta 3 можуть всі учасники програми Apple Developer. У цьому матеріалі ми розповімо про деякі нововведення, які були зроблені в останній беті. Особливості iOS 10 beta 3: – Система стала працювати більш плавно і стабільно. Користувачі як старих, так […]

Xiaomi представила «розумну» світлодіодну стрічку Mi Yeelight

Компанія Xiaomi випустила досить цікаву новинку – світлодіодну стрічку Mi Yeelight, за допомогою якої можна швидко організувати підсвічування або певну світлову атмосферу в потрібній частині житла. Представлений виріб містить 60 високоякісних світлодіодів із заявленим терміном служби 25 000 годин. Стрічка може бути закріплена на тій чи іншій поверхні за рахунок клейкої речовини на зворотному боці. Для […]