"1"

Компанія Waymo, яка належить холдингу Alphabet, подала до федерального суду Сан-Франциско позов на Uber, звинувативши її співробітника в крадіжці 14 000 файлів з інформацією з розробки безпілотних автомобілів. Про це повідомляє Business Insider.

Йдеться про Ентоні Левандовскі, колишнього співробітника Waymo. У січні 2016 року він залишив компанію і заснував стартап Otto, який став розробляти безпілотні вантажні машини. Через шість місяців Uber придбав Otto за $680 млн.

Waymo стверджує, що Левандовскі «завантажив більше 14 000 особливо конфіденційних файлів із запатентованими технологіями апаратних систем, включаючи дані про лидара» за шість тижнів до того, як пішов з Waymo. Левандовскі встановив спеціальне ПЗ на свій ноутбук, щоб отримати доступ до серверів компанії, а потім завантажив 9,7 ГБ особливо конфіденційних файлів з кресленнями і особливостями розробки, а також дані тестування, повідомляється в позові.

Waymo стверджує, що компанія дізналася про крадіжку після того, як була випадково додана в адресати листа, де були дані про креслення майбутнього лидара Uber. За твердженнями Waymo, ці креслення «мали разючу подібність» з дизайном її власних розробок.

«Незаконне привласнення цієї технології схоже на крадіжку секретного рецепта виробника напоїв», – йдеться в блозі компанії Alphabet. «Otto і Uber забрали інтелектуальну власність, таким чином, їм не потрібно було ризикувати, витрачати час і гроші на самостійну розробку технології. Ця крадіжка принесла співробітникам Otto більше $500 млн і дозволила Uber оживити припинену програму», – повідомляється в позові.

Довгий час Google використовувала лазерні датчики компанії Velodyne, але в січні 2017 року оголосила про створення своєї системи лидара, щоб зменшити витрати на систему на 90%.

У 2013 році венчурний фонд GV (на той момент Google Ventures) проінвестував у Uber $250 млн. Business Insider зазначає, що з того часу, як інтереси двох компаній почали перетинатися, зокрема з приводу безпілотних автомобілів, їх відносини стали погіршуватися. У серпні 2016 року співробітник Google Девід Драммонд покинув раду директорів Uber. Перед цим його і генерального директора GV Девіда Крейна перестали пускати на засідання ради.

Видання Bloomberg відзначає, що Uber, не рахуючи позов, вже знаходиться в кризі. Раніше компанію звинуватили в зв’язках з Трампом, а потім в сексуальних домаганнях всередині компанії, повідомляв AIN.UA.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Uber найняла інженера з NASA для роботи над «літаючим автомобілем».

Коментарі закрито.

Поділитися

GAMES. Motocross Meltdown. Нажми на кнопку!

   Говорят, что всё гениальное просто. В таком случае игра Motocross Meltdown близка к идеалу. Разработчики Motocross Meltdown  продвинулись в этом вопросе на шаг дальше своих конкурентов – всё управление пользователя заключается в своевременном нажатии всего одной кнопки.    По сюжету, игрок играет за профессионального мотогонщика, который, после тяжелой аварии, пытается наверстать упущенную славу. Для […]

Київстар підключив Бердянськ до 3G

Телеком-оператор працював над розширенням своєї «курортної мережі» ціле літо, а також запустив спеціальний пакет для безлімітного перегляду відео на відпочинку. Однак в списку підключених міст до сих пір не вистачало одного з головних курортних місць країни – Бердянська. Сьогодні оператор відзвітував про те, що і там заробив швидкісний мобільний інтернет. Крім того, в Запорізькій області […]

Як повідомити Apple про виявлені баги і недоліки в iOS 10 beta

У четвер Apple запустила публічне бета-тестування iOS 10. Взяти участь в тесті може будь-який користувач з iPhone і iPad, завантаживши тестову версію нової ОС за допомогою цифрового сертифікату компанії. Бета-тест не є повністю відкритим – для того щоб взяти участь в програмі, необхідно опинитися в числі перших 100 000 чоловік, які зареєструвалися на сайті Apple […]