"1"

Канадський спеціалізований ресурс SpaceQ повідомив, що місцем старту нової модифікації української ракети-носія середнього класу “Циклон-4” розробки “КБ Південне” (КБП Дніпро) може стати канадська провінція Нова Шотландія.

За інформацією видання, зареєстрована в Канаді Maritime Launch Services Ltd. з американськими і українськими коренями веде переговори з владою Канади про можливість взяття в оренду терміном на 20 років місцевості Кансо-Хейзел Хілл в провінції Нова Шотландія. Там планується побудувати космодром для запусків нової версії української РН середнього класу “Циклон-4” – РН “Циклон-4М”.

Повідомляється, що спочатку розглядався варіант розміщення космодрому в континентальній частині США, але сумніви в перспективності цього плану виникли після обрання Дональда Трампа президентом США. З огляду на протекціонізм Трампа, малоймовірно, що українська ракета отримає сприятливий прийом в США, навіть якщо власники компанії є американцями, вважає SpaceQ.

Відомо, що MLS планує надавати послуги з доставки на низьку навколоземну орбіту корисних вантажів вагою до 5 тон, а також вантажів до 3,35 тон на сонячно-синхронну орбіту. Орієнтовна вартість пуску складе 45 мільйонів доларів.

Раніше українська сторона повідомила, що фактичні витрати на реалізацію проекту РКК “Циклон-4” на сьогоднішній день складають 592 мільйони доларів.

Вас також може зацікавити інформація про те, що NASA створює роботів для детального вивчення Сонячної системи.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple випустила iOS 10 Golden Master

Ось і пройшла осіння презентація Apple, на якій нам показали довгоочікувані iPhone 7 і 7 Plus, навушники AirPods, а також друге покоління Apple Watch. За традицією, відразу після заходу стала доступна iOS 10 Gold Master, яка зазвичай є абсолютною копією фінальної версії прошивки. Фінальна версія операційки вийде 13 вересня, але кому не терпиться, може встановити […]

iPhone 7 Plus отримає 256 Гб пам’яті

І збільшену батарею, якщо нам не брешуть. Apple поповнить існуючу лінійку своїх смартфонів 5.5-дюймовим iPhone 7 Plus з об’ємом пам’яті 256 Гб, стверджує китайський технологічний портал MyDrivers з посиланням на джерела в ланцюзі постачань Apple. Видання пише, що цього року компанія випустить у продаж знову дві флагманські моделі, iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Розміри […]

Apple Watch заслужили найвищу оцінку від покупців

Як повідомляється в маркетинговому дослідженні J.D. Power, націленому на дослідження задоволеності покупців смарт-годинниками, перше місце зайняли Apple Watch. Покупці оцінили фірмовий годинник Apple вище за інших, а на друге місце поставили розробки Samsung. Всього в опитуванні брали участь майже 2700 осіб, які придбали розумні годинники протягом останнього року. Їм запропонували оцінити пристрої за кількома критеріями: […]