"1"

Нещодавно дослідники Disney Research продемонстрували технологію бездротової передачі енергії, яка дозволяє одночасно заряджати всю техніку в приміщенні і не обмежує руху користувача, на відміну від звичайних бездротових зарядок для смартфонів. Поки це тільки прототип, але що доступно вже сьогодні? Компанія Yank Technologies запустила на Indiegogo проект зарядки MotherBox, що представляє собою щось середнє між існуючими рішеннями і технологіями майбутнього.

MotherBox використовує принцип магнітного резонансу і оснащена трьома контурами. Вони розташовані в трьох різних площинах і дозволяють передавати потужність на відстань близько 50 см, але на крайній межі радіусу дії вона складе всього 2 Вт (можна порівняти підключенням до порту USB 2.0, і це дуже повільно). Ближче до джерела потужність вище – 8 Вт на відстані до 25 см і 10 Вт, якщо смартфон знаходиться не далі 13 см від зарядки. Само собою, просто так смартфон не почне відновлювати заряд – на корпусі потрібно закріпити приймач у вигляді тонкої пластинки, яка підключається до порту Lightning, microUSB або USB Type-C. Її можна заховати під чохлом, а ось одночасно заряджати iPhone 7 і слухати музику в провідних навушниках знову не вийде.

"3"

MotherBox Mini є повністю бездротовою версією з акумулятором на 7000 мАг. Її максимальна потужність складає 5 Вт і зменшується до 2 Вт на відстані більше 13 см, але портативний варіант можна просто поставити поруч зі смартфоном. Обидві моделі мають форму усіченого ікосаедра, а тому трохи нагадують футбольний м’яч.

MotherBox підтримує одночасну зарядку 3-4 пристроїв, а Mini-версія – не більше двох. Налаштувати роботу гаджета можна у фірмовому додатку для Android або iOS. І так, новинки несумісні з індуктивною зарядкою стандарту Qi.

MotherBox можна замовити за $79, портативна модель з акумулятором обійдеться в $89, а кожен додатковий ресивер коштує $12. Якщо все піде за планом, поставки пристроїв почнуться у вересні. У хлопців вже є робочі прототипи, але це не гарантує, що розробка буде закінчена в строк. У будь-якому випадку, кампанія вже зібрала в кілька разів більше необхідних $50 000 (цю межу проект переступив в перші 5 днів, а збір коштів триватиме ще три тижні).

Вас також може зацікавити інформація про те, що в минулому році в Америці було розроблено левітуючу зарядку для розумних годинників.

Коментарі закриті.

Поділитися

Користувачів iTunes атакує вірус Шредінгера

Експерти антивірусної компанії ESET попередили про нову атаку, орієнтовану на користувачів облікових записів iTunes, які читають пошту з комп’ютера або мобільного пристрою. Шахраї розсилають від імені Apple повідомлення про вірус в базі даних iTunes. Фахівці отримали кілька зразків спаму. У всіх листах повідомлено про вірус в базі даних iTunes і необхідності терміново перевірити особисті дані […]

Apple в грудні проведе акцію «Година коду» в 487 магазинах світу

З 5 по 11 грудня компанією Apple заплановано проведення освітньої програми «Година коду», в рамках якої відвідувачі фірмових магазинів компанії зможуть познайомитися з основами програмування. В цьому році учасникам покажуть основи роботи зі Swift Playgrounds. Акція «Година коду» буде проходити у Apple вже втретє. Її мета – підвищити інтерес користувачів до сфери інформаційних технологій. Як відзначили […]

Rockstar припиняє патентну війну проти Android

Компанія Rockstar є відвертим патентним тролем американського ринку. Маючи у своєму розпорядженні величезну кількість патентів, компанія нічого не виробляє, а заробляє виключно на судових процесах і роялті. Причому на першому значно більше, ніж на другому. Наприкінці 2014 Rockstar офіційно відкликала всі свої позови до виробників Android за порушення патентів. Більше того, компанія продасть більшу частину […]