"1"

Нещодавно дослідники Disney Research продемонстрували технологію бездротової передачі енергії, яка дозволяє одночасно заряджати всю техніку в приміщенні і не обмежує руху користувача, на відміну від звичайних бездротових зарядок для смартфонів. Поки це тільки прототип, але що доступно вже сьогодні? Компанія Yank Technologies запустила на Indiegogo проект зарядки MotherBox, що представляє собою щось середнє між існуючими рішеннями і технологіями майбутнього.

MotherBox використовує принцип магнітного резонансу і оснащена трьома контурами. Вони розташовані в трьох різних площинах і дозволяють передавати потужність на відстань близько 50 см, але на крайній межі радіусу дії вона складе всього 2 Вт (можна порівняти підключенням до порту USB 2.0, і це дуже повільно). Ближче до джерела потужність вище – 8 Вт на відстані до 25 см і 10 Вт, якщо смартфон знаходиться не далі 13 см від зарядки. Само собою, просто так смартфон не почне відновлювати заряд – на корпусі потрібно закріпити приймач у вигляді тонкої пластинки, яка підключається до порту Lightning, microUSB або USB Type-C. Її можна заховати під чохлом, а ось одночасно заряджати iPhone 7 і слухати музику в провідних навушниках знову не вийде.

"3"

MotherBox Mini є повністю бездротовою версією з акумулятором на 7000 мАг. Її максимальна потужність складає 5 Вт і зменшується до 2 Вт на відстані більше 13 см, але портативний варіант можна просто поставити поруч зі смартфоном. Обидві моделі мають форму усіченого ікосаедра, а тому трохи нагадують футбольний м’яч.

MotherBox підтримує одночасну зарядку 3-4 пристроїв, а Mini-версія – не більше двох. Налаштувати роботу гаджета можна у фірмовому додатку для Android або iOS. І так, новинки несумісні з індуктивною зарядкою стандарту Qi.

MotherBox можна замовити за $79, портативна модель з акумулятором обійдеться в $89, а кожен додатковий ресивер коштує $12. Якщо все піде за планом, поставки пристроїв почнуться у вересні. У хлопців вже є робочі прототипи, але це не гарантує, що розробка буде закінчена в строк. У будь-якому випадку, кампанія вже зібрала в кілька разів більше необхідних $50 000 (цю межу проект переступив в перші 5 днів, а збір коштів триватиме ще три тижні).

Вас також може зацікавити інформація про те, що в минулому році в Америці було розроблено левітуючу зарядку для розумних годинників.

Коментарі закрито.

Поділитися

Samsung Galaxy S8 показався на “живих” фото

Після появи офіційної фотографії Samsung Galaxy S8, опублікованої Еваном Блассом, в Мережі з’явилися нові, цього разу «живі», знімки майбутнього флагману. Їх розповсюдило профільне видання BGR. Нові зображення в черговий раз підтверджують минулі чутки про загнутий екран, розташований майже на всій передній панелі, відсутність кнопки «Додому», віртуальні клавіші управління, сканер райдужної оболонки ока і вхід USB […]

Камера новых iPhone – новые возможности маленького устройства

Хорошей традицией для Apple стало ежегодное обновление камеры в смартфонах iPhone. В нашем случае речь одновременно пойдет и про iPhone 6 и про iPhone 6 Plus: камеры идентичны. Примечательно, что Купертино не спешит за пикселями и пустыми цифрами. Пока Samsung выпускает Galaxy Note с 16-мегапиксельной камерой, Apple уже который год с радостью использует только 8 Мп. Этого […]

Apple зробила нормальний пошук в App Store

Як повідомляє блог TechCrunch з посиланням на розробників додатків для iOS, американська корпорація Apple покращила алгоритми ранжування додатків в App Store. На даний момент компанія поставила собі завдання відпрацювати механізм обробки запитів користувачів на пошук, бажаючи зробити акцент на релевантності додатків, а також на рейтингу користувачів (зараз при пошуку акцент робиться на назвах додатків та […]