"1"

Це, нарешті, здійснилося! Apple офіційно повідомила про відкриття незабаром нового кампусу, який носитиме назву Apple Park.

Вся територія буде вміщати в собі 12 000 співробітників, переїзд яких займе 6 місяців. Будівництво дрібних будівель і озеленення продовжиться влітку.

Компанія не забуває і про Стіва Джобса, в його честь буде названо амфітеатр, в якому будуть проходити презентації:

“Бачення Стіва простягається і до нашого часу. Він вважав, що Apple Park повинен стати домівкою інновацій. Робочий простір і зелені насадження підібрані спеціальним чином – для натхнення нашої команди і поліпшення навколишнього середовища. Наша головна будівля – найбільш енергозберігаюча у всьому світі. Кампус працює на повністю відновлюваній енергії”, – Тім Кук.

Також до складу Apple Park входить інформаційний центр з магазином Apple Store, кафе, відкрите для всіх бажаючих, фітнес-центр для співробітників Apple площею близько 9300 кв.м, закриті приміщення для досліджень і розробки. У парковій зоні – прогулянкові та бігові доріжки для співробітників довжиною понад 3 км, сад і галявини зі ставком на території.

Створення Apple Park почалося ще в 2013 році, а підійшло до завершення в 2016. Завершальні роботи проводяться вже в цьому році.

Нагадаємо, що в кінці минулого року з’явилися перші фотографії Apple Park зсередини. Подивитися їх можна тут.

Коментарі закрито.

Поділитися

Skype отримав підтримку Siri і повну інтеграцію з дзвінками iOS

Розробники популярного месенджера Skype нарешті оновили додаток, інтегрувавши в нього підтримку голосового асистента Siri. Більш того, за запевненням Skype, месенджер версії 6.25 краще оптимізований під систему iOS 10. Ще одне нововведення – реалізація функції CallKit. Таким чином всі контакти отримали додаткове інформаційне поле з прив’язкою до месенджера. При здійсненні дзвінка можна вибрати, яким чином виробляти […]

WhatsApp получил поддержку iPhone 6 и iPhone 6 Plus

Один из самых популярных мессенджеров во всем мире получил, наконец, свое долгожданное обновление. Несколько часов назад состоялся релиз WhatsApp версии 2.11.14 с поддержкой 4,7- и 5,5-дюймовых экранов iPhone 6 и iPhone 6 Plus соответственно. Кроме того, разработчики устранили некоторые баги, имевшиеся у многих юзеров после последнего апдейта. Интерфейс приложения стал более крупным и, если можно так […]

Створено приціл для iPhone для стрільби в покемонів

Для того, щоб зловити покемона в Pokemon Go необхідно точно потрапити в нього пасткою в формі кулі – так званим покеболом. Виконання цього завдання покликане полегшити винахід одного з фанатів гри. Йдеться про своєрідний «приціл», який надівається на смартфон. За формою і розмірами він точно підходить для iPhone 6 і iPhone 6s, але за тим […]