"1"

Google і Bing підписали угоду про боротьбу з піратським контентом в Інтернеті. Вона слідує за роками агітації звукозаписних компаній і кіностудій, які звинуватили Google і Microsoft в тому, що вони закривають очі на піратство і затягують із заходами щодо захисту авторських прав в Інтернеті.

В рамках нового добровільного кодексу, технологічні гіганти зобов’язалися “покарати” сайти, які неодноразово звинувачувалися в порушенні авторських прав, так що вони не будуть з’являтися на першій сторінці в загальному пошуку. Дотримання кодексу буде контролюватися Управлінням інтелектуальної власності протягом наступних декількох місяців.

Едді Левіт, генеральний директор альянсу з інтелектуальної власності, сказав: “Іноді люди будуть шукати щось, і в кінцевому підсумку мимоволі прийдуть до піратської частини контенту. Ми хочемо гарантувати, що результати у верхній частині пошукових систем є справжніми. Йдеться про захист людей, які використовують Інтернет, а також про захист творців цього матеріалу”.

Організатори кажуть, що ця угода буде працювати паралельно з існуючими антипіратськими заходами, спрямованими на зниження онлайн порушень.

Нагадаємо, що Тім Кук закликав активно боротися з фейковими новинами.

Коментарі закрито.

Поділитися

Вийшла iOS 11 beta 4 для розробників

Розробникам стала доступною чергова бета-версія операційної системи. Оновлення не несе в собі яких-небудь серйозних змін, а направлено на підвищення стабільності системи. Оновлення займає 350-400 МБ. Завантажити iOS 11 beta 4 можна «по повітрю», якщо у вас встановлена попередня версія для розробників. Діліться враженнями в коментарях. Пора вже почати виправляти баги і покращувати автономну роботу.

У комплекті з iPhone 8 може йти адаптер для кабелю USB-C

Позавчора журналісти видання The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела повідомили про те, що в наступному iPhone купертінівці можуть відмовитися від роз’єму Lightning, замінивши його на універсальний порт USB-C. Однак аналітик Barclays Блейн Кертіс не згоден з цим твердженням. На думку експерта, Apple збереже роз’єм Lightning в своїх смартфонах, але при цьому буде […]

Evernote позбавить користувачів iOS від цілого ряду своїх продуктів

Багато користувачів операційних систем від Apple вже довгий час користуються такими продуктами, як Skitch (призначений для створення зручних анотацій) та Clearly (розширення для браузера, яке дозволяє більш зручно читати статті в мережі Інтернет). Всі ці продукти були розроблені компанією Evernote, яка недавно прийняла рішення відмовитися від їх підтримки та видалити з App Store. Компанія повідомила, що з 22 січня […]