"1"

Телекомунікаційна компанія Verizon домовилася про зниження суми операції з купівлі компанії Yahoo на 350 млн доларів у зв’язку з масштабними витоками даних користувачів, про які Yahoo повідомила в минулому році, передає Bloomberg.

Сума угоди з урахуванням знижки складе 4,48 млрд доларів, а закрити її планується в другому кварталі поточного року. Крім того, Verizon і компанія, в яку буде перетворена решта Yahoo після продажу основного бізнесу, розділять відповідальність за можливими претензіями, пов’язаними з витоками. Так, згідно зі спільним релізом, компанії виплатять по 50% штрафів, виписаних держорганами, або сум за судовими позовами. Однак відповідальність за позовами акціонерів або претензіями Комісії США з цінних паперів і бірж буде повністю лежати на компанії-спадкоємиці Yahoo.

Нагадаємо, що Verizon офіційно повідомила про намір придбати Yahoo за 4,83 млрд доларів наприкінці липня минулого року, проте в грудні стало відомо, що телекомунікаційна компанія може переглянути суму угоди або зовсім відмовитися від неї в зв’язку з оприлюдненням Yahoo інформації про два масштабні витоки даних користувачів, які відбулися в 2013 і 2014 роках. В цілому в результаті цих витоків було скомпрометовано приблизно 1,5 млрд облікових записів користувачів Yahoo.

За умовами угоди Yahoo продасть американському операторові основний бізнес, зберігши за собою частку в Alibaba Group Holdings і Yahoo Japan (їх загальна вартість становить близько 40 млрд доларів), фінансові активи, а також ряд патентів. При цьому Yahoo змінить свою назву на Altaba і буде перетворена в публічну інвестиційну компанію.

Нагадаємо, що в минулому місяці було оголошено про початок розслідування діяльності Yahoo в зв’язку зі зломами акаунтів.

Коментарі закрито.

Поділитися

GAMES. Burn It Down

В одно прекрасное утро, вы открываете глаза, но рядом с вами нет вашей любимой девушки. Вы отправляетесь на ее поиски, проходите разные головоломки, ловушки, которые встречаются вам на пути, и… Нет, давайте всё же более спокойно и размеренно рассмотрим новое детище Burn it down, в котором нам предстоит окунуться в таинственную и жутковатую на вид […]

LeEco представила два смарт-велосипеди

На виставці споживчої електроніки CES 2017 компанія LeEco продемонструвала смарт-велосипеди власного виробництва, що працюють на операційній системі Bike OS, що представляє собою модифікацію Android 6.0. Моделі Smart Mountain Bike і Smart Road Bike з’являться в продажу в другому кварталі 2017 року, однак спочатку будуть доступні лише в США. Обидві моделі оснащені процесором Snapdragon 410, 4-дюймовим […]

один коментар | 24.07.2016 14:29

80% Windows-смартфонів позбудуться програми Skype

Skype давно йде від пірингової технології на користь хмарної – більш перспективної, на думку Microsoft. Завдяки величезним серверним потужностям компанії вдалося реалізувати нові функції начебто групових відеодзвінків на мобільних апаратах, вбудувати перекладач в реальному часі, додати підтримку ботів, відеоповідомлення та інші можливості. Втім, стала недоступна передача файлів об’ємом більше 300 Мбайт, та й інші звичні […]