"1"

Телекомунікаційна компанія Verizon домовилася про зниження суми операції з купівлі компанії Yahoo на 350 млн доларів у зв’язку з масштабними витоками даних користувачів, про які Yahoo повідомила в минулому році, передає Bloomberg.

Сума угоди з урахуванням знижки складе 4,48 млрд доларів, а закрити її планується в другому кварталі поточного року. Крім того, Verizon і компанія, в яку буде перетворена решта Yahoo після продажу основного бізнесу, розділять відповідальність за можливими претензіями, пов’язаними з витоками. Так, згідно зі спільним релізом, компанії виплатять по 50% штрафів, виписаних держорганами, або сум за судовими позовами. Однак відповідальність за позовами акціонерів або претензіями Комісії США з цінних паперів і бірж буде повністю лежати на компанії-спадкоємиці Yahoo.

Нагадаємо, що Verizon офіційно повідомила про намір придбати Yahoo за 4,83 млрд доларів наприкінці липня минулого року, проте в грудні стало відомо, що телекомунікаційна компанія може переглянути суму угоди або зовсім відмовитися від неї в зв’язку з оприлюдненням Yahoo інформації про два масштабні витоки даних користувачів, які відбулися в 2013 і 2014 роках. В цілому в результаті цих витоків було скомпрометовано приблизно 1,5 млрд облікових записів користувачів Yahoo.

За умовами угоди Yahoo продасть американському операторові основний бізнес, зберігши за собою частку в Alibaba Group Holdings і Yahoo Japan (їх загальна вартість становить близько 40 млрд доларів), фінансові активи, а також ряд патентів. При цьому Yahoo змінить свою назву на Altaba і буде перетворена в публічну інвестиційну компанію.

Нагадаємо, що в минулому місяці було оголошено про початок розслідування діяльності Yahoo в зв’язку зі зломами акаунтів.

Коментарі закрито.

Поділитися

Крутий спосіб слухати музику на Mac

Користувачі Mac люблять слухати музику. Неважливо, в Spotify, Apple Music або за допомогою аудіозаписів ВКонтакте (ай-яй-яй). Найчастіше для програвання використовують iTunes, проте багато хто не соромляться встановлювати сторонні програвачі. Але чи знали ви, що слухати музику на комп’ютерах Mac можна і іншим способом? Щоб прослухати улюблені треки на Mac, досить відкрити пошук Spotlight, ввести назву […]

Доступен новый MS Office для Mac

Давненько бородатые парни в очках из Редмонда не радовали нас новыми версиями Microsoft Office для Mac. В течении нескольких лет выпускались обновления, вышел Office для iPad, но ничего принципиально нового не происходило. Но всё плохое и хорошее когда-то заканчивается, и Microsoft снова решила осчастливить нас своей продукцией. По уверениям всё тех же бородатых разработчиков, официальный […]

Apple выпустила новые обновления

На днях компания из Купертино представила обновления iTunes и OS X Mavericks. Итак, Apple создала для разработчиков вторую бета-версию OS X Mavericks 10.9.5, которая имеет статус «Pre-release». На сегодняшний день пока нет официальных данных о каких-либо больших изменениях внутри ОС, однако сама яблочная компания просит разработчиков обратить особое внимание на USB, USB Smart Card, Safari, […]