"1"

Телекомунікаційна компанія Verizon домовилася про зниження суми операції з купівлі компанії Yahoo на 350 млн доларів у зв’язку з масштабними витоками даних користувачів, про які Yahoo повідомила в минулому році, передає Bloomberg.

Сума угоди з урахуванням знижки складе 4,48 млрд доларів, а закрити її планується в другому кварталі поточного року. Крім того, Verizon і компанія, в яку буде перетворена решта Yahoo після продажу основного бізнесу, розділять відповідальність за можливими претензіями, пов’язаними з витоками. Так, згідно зі спільним релізом, компанії виплатять по 50% штрафів, виписаних держорганами, або сум за судовими позовами. Однак відповідальність за позовами акціонерів або претензіями Комісії США з цінних паперів і бірж буде повністю лежати на компанії-спадкоємиці Yahoo.

Нагадаємо, що Verizon офіційно повідомила про намір придбати Yahoo за 4,83 млрд доларів наприкінці липня минулого року, проте в грудні стало відомо, що телекомунікаційна компанія може переглянути суму угоди або зовсім відмовитися від неї в зв’язку з оприлюдненням Yahoo інформації про два масштабні витоки даних користувачів, які відбулися в 2013 і 2014 роках. В цілому в результаті цих витоків було скомпрометовано приблизно 1,5 млрд облікових записів користувачів Yahoo.

За умовами угоди Yahoo продасть американському операторові основний бізнес, зберігши за собою частку в Alibaba Group Holdings і Yahoo Japan (їх загальна вартість становить близько 40 млрд доларів), фінансові активи, а також ряд патентів. При цьому Yahoo змінить свою назву на Altaba і буде перетворена в публічну інвестиційну компанію.

Нагадаємо, що в минулому місяці було оголошено про початок розслідування діяльності Yahoo в зв’язку зі зломами акаунтів.

Коментарі закриті.

Поділитися

«Знято на Galaxy S7»: відповідь Samsung на рекламу Apple

Раніше компанія Apple запустила масштабну рекламну кампанію «Знято на iPhone», в рамках якої розповіла про можливості камер своїх флагманських телефонів. На цьому тижні Samsung запустила свою акцію «Знято на Galaxy S7 і S7 edge». В Apple роблять великий акцент на камері iPhone, чому сприяють і самі користувачі – смартфон каліфорнійського гіганта є найпопулярнішим фотоапаратом на […]

Инвесторами Apple являются сенаторы США

Для инновационного развития каждой компании необходимы инвестиции, даже компании с самой высокой рыночной капитализацией. Сегодня в Сети появилась информация о «непростых» инвесторах Apple, говоря точнее, о членах Конгресса США. Данным с читателями поделился беспартийный источник – исследовательская организация города Беркли (Калифорния) MapLight. Согласно опубликованной таблице, 48 сенаторов и членов их семей являются держателями акций компании из […]

Як створити GIF-анімацію за допомогою GIF Brewery

На сьогоднішній день існує досить багато різних способів, які дозволяють швидко створити GIF-анімацію. Умовно їх можна розділити на три великі групи: в першу входять настільні додатки, до другої – різні веб-сервіси, а в третю – мобільні додатки. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як створити анімаційне зображення за допомогою програми GIF Brewery. Відразу варто відзначити, […]