"1"

Телекомунікаційна компанія Verizon домовилася про зниження суми операції з купівлі компанії Yahoo на 350 млн доларів у зв’язку з масштабними витоками даних користувачів, про які Yahoo повідомила в минулому році, передає Bloomberg.

Сума угоди з урахуванням знижки складе 4,48 млрд доларів, а закрити її планується в другому кварталі поточного року. Крім того, Verizon і компанія, в яку буде перетворена решта Yahoo після продажу основного бізнесу, розділять відповідальність за можливими претензіями, пов’язаними з витоками. Так, згідно зі спільним релізом, компанії виплатять по 50% штрафів, виписаних держорганами, або сум за судовими позовами. Однак відповідальність за позовами акціонерів або претензіями Комісії США з цінних паперів і бірж буде повністю лежати на компанії-спадкоємиці Yahoo.

Нагадаємо, що Verizon офіційно повідомила про намір придбати Yahoo за 4,83 млрд доларів наприкінці липня минулого року, проте в грудні стало відомо, що телекомунікаційна компанія може переглянути суму угоди або зовсім відмовитися від неї в зв’язку з оприлюдненням Yahoo інформації про два масштабні витоки даних користувачів, які відбулися в 2013 і 2014 роках. В цілому в результаті цих витоків було скомпрометовано приблизно 1,5 млрд облікових записів користувачів Yahoo.

За умовами угоди Yahoo продасть американському операторові основний бізнес, зберігши за собою частку в Alibaba Group Holdings і Yahoo Japan (їх загальна вартість становить близько 40 млрд доларів), фінансові активи, а також ряд патентів. При цьому Yahoo змінить свою назву на Altaba і буде перетворена в публічну інвестиційну компанію.

Нагадаємо, що в минулому місяці було оголошено про початок розслідування діяльності Yahoo в зв’язку зі зломами акаунтів.

Коментарі закрито.

Поділитися

Разработчики приглашены в Купертино для тестирования приложений на Apple Watch

  Согласно информационного сообщения, размещенного на сайте 9to5Mac, Apple в настоящее время рассылает приглашения избранным программистам на обучающие курсы, на которых их будут обучать созданию приложений для Apple Watch. В конце текущего месяца более 100 программистов получат возможность посетить обучающие семинары, на которых их научат создавать приложения с помощью инструмента Watch Kit. В начале текущего […]

Мобильные системы платежей: партнерство и никакой конкуренции

Сегодня мы уже делились с вами новостями о широчайших шагах системы мобильных платежей Apple Pay по розничному рынку. Многие аналитики говорят об очевидном: на наших глазах «яблочная» корпорация творит – создает новый тренд. Тем не менее, у компании есть конкурент под именем Square, ставший камнем преткновения для Apple на самом начальном этапе внедрения системы. Что […]

Оновлення iOS 9.3.2 перетворює деякі iPad Pro в «цеглину»

Вчора ввечері Apple випустила фінальний реліз мобільної операційної системи iOS 9.3.2. Крім вирішення ряду програмних проблем і підвищення швидкості, власників iPad Pro з діагоналлю екрана в 9,7 дюйма чекав неприємний сюрприз. Відразу кілька користувачів заявили про те, що після поновлення на актуальну версію прошивки «по повітрю» установка переривалася помилкою 56, а сам девайс перевантажувався і […]