"1"

Телекомунікаційна компанія Verizon домовилася про зниження суми операції з купівлі компанії Yahoo на 350 млн доларів у зв’язку з масштабними витоками даних користувачів, про які Yahoo повідомила в минулому році, передає Bloomberg.

Сума угоди з урахуванням знижки складе 4,48 млрд доларів, а закрити її планується в другому кварталі поточного року. Крім того, Verizon і компанія, в яку буде перетворена решта Yahoo після продажу основного бізнесу, розділять відповідальність за можливими претензіями, пов’язаними з витоками. Так, згідно зі спільним релізом, компанії виплатять по 50% штрафів, виписаних держорганами, або сум за судовими позовами. Однак відповідальність за позовами акціонерів або претензіями Комісії США з цінних паперів і бірж буде повністю лежати на компанії-спадкоємиці Yahoo.

Нагадаємо, що Verizon офіційно повідомила про намір придбати Yahoo за 4,83 млрд доларів наприкінці липня минулого року, проте в грудні стало відомо, що телекомунікаційна компанія може переглянути суму угоди або зовсім відмовитися від неї в зв’язку з оприлюдненням Yahoo інформації про два масштабні витоки даних користувачів, які відбулися в 2013 і 2014 роках. В цілому в результаті цих витоків було скомпрометовано приблизно 1,5 млрд облікових записів користувачів Yahoo.

За умовами угоди Yahoo продасть американському операторові основний бізнес, зберігши за собою частку в Alibaba Group Holdings і Yahoo Japan (їх загальна вартість становить близько 40 млрд доларів), фінансові активи, а також ряд патентів. При цьому Yahoo змінить свою назву на Altaba і буде перетворена в публічну інвестиційну компанію.

Нагадаємо, що в минулому місяці було оголошено про початок розслідування діяльності Yahoo в зв’язку зі зломами акаунтів.

Коментарі закрито.

Поділитися

BossNote — робота з нотатками ще ніколи не була такою комфортною

Після того, як компанія Apple декілька місяців тому оновила свій стандартний додаток «Нотатки» в iOS9, багато журналістів зазначили: відтепер значній частині користувачів – наприклад, тих, хто користувався Evernote – може цілком вистачити стандартного «яблучного» рішення. Однак, розробники додаткуBossNote впевнені в тому, що їх додаток може запропонувати набагато більше.   Відмінною рисою додатку BossNote є те, що в ньому одночасно поєднано блокнот та […]

Apple працює над великим проектом у сфері автономних систем

Раніше представники Apple не раз говорили про перспективність автономних систем управління. В черговий раз ця тема була піднята під час оголошення результатів діяльності компанії за третій квартал 2017 фінансового року. За словами Тіма Кука, сьогодні Apple вкладає багато сил і коштів у розробку автономних систем управління, які можуть використовуватися в різних сферах, і транспорт – це далеко […]

В iOS 9.2 помітили проблеми з доставкою нових листів

В iOS 9.2 з’явилось багато цікавих можливостей, а також інженери Apple виявили ряд критичних помилок.   Однак, і без нових неприємностей, на жаль, не обійшлося: користувачі стали помічати некоректну роботу стандартного додатку «Пошта» з обліковими записами Gmail та інших сервісів, за виключенням iCloud. Як виявилось, проблема в тому, що відтепер листи з усіх інших поштовиків (за виключенням iCloud), доставляються без push-повідомлень. Вони не підтримують дану […]