"1"

У понеділок вийшла чергова третя за рахунком бета нової операційної системи iOS 10.3. Наступного дня після виходу iOS 10.3 beta 3 для розробників для завантаження стала доступною і публічна версія прошивки. Незважаючи на те, що розмір iOS 10.3 beta 3 складає від 320 до 500 МБ, важливих нововведень новий випуск не привніс. Хоча деякі цікаві зміни все ж знайшлися.

Пропонуємо огляд всіх змін в iOS 10.3 beta 3:

1. Окремий розділ з переліком застарілих 32-бітних додатків (Основні -> Інформація про пристрій -> Програми). Apple попереджає, що вони не будуть працювати в iOS 11.

"2"

2. Вирішено проблему «чорного екрану» при запуску деяких програм.

3. Apple виправила анімацію відкриття додатків на iPhone 5s.

4. «Крапки» замість «тире» в розділі для введення паролю в налаштуваннях Touch ID.

"3"

5. Нове меню в налаштуваннях для сполученої мультимедійної системи CarPlay: інформація про версії прошивки, серійний номер і т.д.

6. У третій бета-версії Apple повністю усунула баг, який дозволяє «вбити» iPhone і iPad відправкою спеціального повідомлення в iMessage.

7. Усунений баг, що викликає перезавантаження домашнього екрану натисненням по рядку Spotlight.

8. Істотно збільшена продуктивність на старих пристроях.

9. Прибрана опція «Аналітика iCloud» під час попереднього встановлення пристроїв.

10. Виправлена ​​помилка нічним резервним копіюванням.

"4"

Бонус: відновлена ​​підтримка адаптера Lightning-адаптера для виведення зображення на зовнішній дисплей.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Apple купила ізраїльську компанію RealFace, що спеціалізується на розробці технологій розпізнавання обличь.

Коментарі закриті.

Поділитися

iPhone 7 і iPhone 7 Plus: глянець, подвійна камера, потужний процесор і стереодинаміки

Багато витоків було про iPhone 7. Ми знали, як він виглядає, що отримає подвійну камеру, новий колір і збереже звичний дизайн. Начебто жодних проривів не намічалося. Але Apple не була б сама собою, якщо не змогла б здивувати знову. І вона це зробила. Розберемо докладніше. 1. Новий дизайн Принаймні, новим його називає Apple. Але будемо […]

iTunes 11.1

Apple не перестаёт радовать нас новым качественным продуктом. На этот раз – мега-медиаплеером iTunes 11.1, поддерживающим iOS 7 и ряд других функций. А именно: ·   iTunes радио. На выбор пользователя предоставляется более 250 радиостанций. Также подключена возможность создания собственного плейлиста. А чтобы не слушать надоедливую рекламу, достаточно подписаться на iTunes Match. ·   Перемешивание Genius. Если […]

Apple Watch S зможуть показати в березні

Смарт-годинники Apple отримають цієї весни не тільки нові дизайн-версії, але й зміняться внутрішньо, вважають в Piper Jaffray. В оновлених Apple Watch, які за прикладом iPhone знайдуть в назві літеру “S”, буде новий процесор і модернізована батарея. Про це пише Манстер в середу у своїй аналітичній записці, адресованій інвесторам. Різні джерела прогнозують на презентації в березні нові браслети […]