"1"

Вчора у Samsung явно день не задався. Навіть у Apple немає такої кількості серйозних витоків. Ми майже впевнені в тому, як буде виглядати майбутній флагман компанії.

Почнемо з малого. У мережі з’явився APK-файл додатка Secure Folder для Galaxy S7. Спочатку він вийшов одночасно з Galaxy Note 7 для більш безпечного захисту пристрою. І ось вчора в ньому знайшли схематичні зображення, імовірно, Galaxy S8. Відзначимо, що це офіційна ілюстрація, а не якийсь концепт від стороннього дизайнера.

"2"

По-друге, вчора в Мережі спливли «живі» фотографії нового смартфону, дуже схожі за дизайном на пристрій Samsung. І чутки, більш за все, виявилися правдивими. Смартфон отримає безрамковий дисплей із закругленими краями, 3,5-мм аудіороз’єм і порт USB-C.

"3"

"4"

"5"

"6"

Крім того, кнопка Home теж зникла, клавіші навігації стали віртуальними. На жаль, незрозуміло, куди подівся сканер відбитків пальців. Але судячи з минулих витоків, він буде розташований на задній панелі пристрою.

Зіставивши офіційний рендер з більш новим витоком, можна помітити ідентичність в дизайні і розташуванні іконок інтерфейсу.

Очікується, що новий Samsung Galaxy S8 буде оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 835, 4/6 ГБ оперативної пам’яті, камерою на 12 МП і акумулятором на 3 000 мАг. Як вам новий дизайн, панове?

Вас також може зацікавити інформація про те, що Xiaomi Mi 6 вийде в двох версіях з різним дозволом екранів і обсягами пам’яті.

Коментарі закрито.

Поділитися

Google I / O: Apple продовжує залишатися супутником Google

  В першу чергу в ході конференції Google I / O 2016 глава компанії Сундар Пічаї анонсував додатки для обміну повідомленнями Allo і Duo, які повинні спростити процес спілкування текстом і по відеозв'язку. Потім Пічаї представив Google Home, пристрій, який допоможе краще випробувати Google Assistant. І, нарешті, нам показали платформу для віртуальної реальності Daydream, яка […]

Продаж смартфонів Microsoft знизився на 81%

Ні для кого не секрет, що компанія Microsoft упустила ринок смартфонів, що, втім, не приховує і глава корпорації Сатья Наделла. Про це свідчить відразу кілька фактів: за минулий рік Microsoft не випустила жодного нового смартфона, як і більша частина її партнерів, частка ринку Windows-смартфонів впала нижче 1%, а частка Windows 10 Mobile серед всіх Windows-смартфонів становить […]

Microsoft стане попереджати про хакерські атаки

Поштова служба Outlook від Microsoft є однією з самим поширених серед користувачів. З нею працюють не тільки прості громадяни, але й відомі особистості, через що Outlook періодично піддається атакам хакерів. Компанія Microsoft переглянула свою політику повідомлень про атаки і тепер буде попереджати про них користувачів, причому навіть у тих випадках, коли хакери діють в інтересах […]