"1"

Вчора у Samsung явно день не задався. Навіть у Apple немає такої кількості серйозних витоків. Ми майже впевнені в тому, як буде виглядати майбутній флагман компанії.

Почнемо з малого. У мережі з’явився APK-файл додатка Secure Folder для Galaxy S7. Спочатку він вийшов одночасно з Galaxy Note 7 для більш безпечного захисту пристрою. І ось вчора в ньому знайшли схематичні зображення, імовірно, Galaxy S8. Відзначимо, що це офіційна ілюстрація, а не якийсь концепт від стороннього дизайнера.

"2"

По-друге, вчора в Мережі спливли «живі» фотографії нового смартфону, дуже схожі за дизайном на пристрій Samsung. І чутки, більш за все, виявилися правдивими. Смартфон отримає безрамковий дисплей із закругленими краями, 3,5-мм аудіороз’єм і порт USB-C.

"3"

"4"

"5"

"6"

Крім того, кнопка Home теж зникла, клавіші навігації стали віртуальними. На жаль, незрозуміло, куди подівся сканер відбитків пальців. Але судячи з минулих витоків, він буде розташований на задній панелі пристрою.

Зіставивши офіційний рендер з більш новим витоком, можна помітити ідентичність в дизайні і розташуванні іконок інтерфейсу.

Очікується, що новий Samsung Galaxy S8 буде оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 835, 4/6 ГБ оперативної пам’яті, камерою на 12 МП і акумулятором на 3 000 мАг. Як вам новий дизайн, панове?

Вас також може зацікавити інформація про те, що Xiaomi Mi 6 вийде в двох версіях з різним дозволом екранів і обсягами пам’яті.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple буде виробляти енергію зі сміття

Енергія – це все. Apple приділяє чимало уваги побудові власної системи енергозабезпечення, стрімко переходячи на альтернативні джерела енергії. Кілька днів тому компанія подала заявку на розгляд Федеральною комісією з регулювання енергетики США. У планах компанії – стати повноцінним енергопостачальником ресурсів. Але зупинятися на досягнутому Apple не думає. Вчора американський виробник електроніки уклав договір з владою […]

Як буде називатися новий iPhone

Ми вже давно звикли називати новий «яблучний» смартфон простим ім’ям – iPhone 7, а його 5,5-дюймову модифікацію – iPhone 7 Plus. Але чи насправді так будуть називатися ці гаджети? Питання з попереднього абзацу зовсім не пусте. З огляду на невелику кількість зовнішніх відмінностей від нинішнього iPhone 6s (і від позаторішнього iPhone 6), деякі фахівці припускали, […]

В’єтнам легалізує біткойн до 2018 року

Прем’єр-міністр В’єтнаму Нгуєн Суан Фук доручив державним фінансовим відомствам розробити законодавчу базу для криптовалюти та цифрових активів. Новий звід законів вступить у силу до кінця 2018 року. Поки офіційне визнання в якості платіжного засобу біткойни отримали тільки в Японії. На вимогу Прем’єр-міністра В’єтнаму Нгуєна Суана Фука Центробанк, Міністерство фінансів і Міністерство громадської безпеки почали роботу […]