"1"

У новому пристрої використовується інтерфейс SATA 3.0. Швидкість читання інформації становить 550 Мб в секунду, а записи на 50 Мб менші.

Твердотільний накопичувач має надійний коннектор, що дозволяє під час експлуатації не переживати про вихід з ладу апарату через багаторазове підключення до обладнання.

Комп’ютерний немаханічний накопичувач SSD, створений японською корпорацією Sony, представлено для покупки на ринку в двох варіаціях. Перша модель дозволить користувачеві записувати 480 Гб інформації, а друга – в два рази більше – 960 Гб. Інформацію на даних запам’ятовуючих пристроях можна перезаписувати 2,5 тисячі разів, не боячись за вихід накопичувача з ладу. Якщо людина буде видаляти відомості з пам’яті п’ять разів на тиждень, то він зможе користуватися SSD протягом десяти років. Зараз ще поки невідома вартість, за якою японська компанія планує реалізувати свою продукцію.

Фахівці відзначають, що на даний момент твердотільні накопичувачі поширені в планшетах і ноутбуках. На стаціонарних комп’ютерах вони використовуються в якості додаткового жорсткого диска. SSD відрізняються невеликою вагою, але високою вартістю.

Вас також може зацікавити інформація про те, що фахівці Гарвардського університету знайшли спосіб збільшити термін служби акумуляторів досить незвичайним способом – зробивши їх начинку рідкою.

Коментарі закрито.

Поділитися

У Франції протестували дивовижну літаючу дошку Flyboard Air

Ідея створення літаючої дошки (ховерборд) прийшла інженерам і розробникам вже досить давно. За минулий час багато хто прагнув створити такий пристрій, але в більшості випадків подібні проекти закінчувалися на стадії прототипів. Однак роботи в цьому напрямку тривають. Одним з останніх свій варіант літаючої дошки представив Френк Запата. Днями він опублікував в мережі відео, в якому […]

Facebook створює додаток для фотозйомки і стрімінга

  За інформацією The Wall Street Journal, команда розробників з Лондона створює нову камеру від Facebook. Додаток має запозичити дві функції: можливість швидкої зйомки і відправки фото (аналогічно месенджер Snapchat) і стрімінг відео (Facebook Live). Звичайно, нова камера буде дублювати основну функціональність існуючих продуктів Facebook, але цьому є обгрунтування – згідно з останніми звітами, люди […]

Lenovo продала 33 млн мобильных устройств

Китайская компания Lenovo не прекращает приятно удивлять рынок. В то время как общий темп производства падает, Lenovo растет вместе с Apple и Samsung – лидерами отрасли. Последний квартал это доказал – за одну секунду покупалось 5 мобильных устройств компании.  Такой масштабный рост стал причиной огромного дохода в $265 млн: это на несколько десятков миллионов больше, […]