"1"

У новому пристрої використовується інтерфейс SATA 3.0. Швидкість читання інформації становить 550 Мб в секунду, а записи на 50 Мб менші.

Твердотільний накопичувач має надійний коннектор, що дозволяє під час експлуатації не переживати про вихід з ладу апарату через багаторазове підключення до обладнання.

Комп’ютерний немаханічний накопичувач SSD, створений японською корпорацією Sony, представлено для покупки на ринку в двох варіаціях. Перша модель дозволить користувачеві записувати 480 Гб інформації, а друга – в два рази більше – 960 Гб. Інформацію на даних запам’ятовуючих пристроях можна перезаписувати 2,5 тисячі разів, не боячись за вихід накопичувача з ладу. Якщо людина буде видаляти відомості з пам’яті п’ять разів на тиждень, то він зможе користуватися SSD протягом десяти років. Зараз ще поки невідома вартість, за якою японська компанія планує реалізувати свою продукцію.

Фахівці відзначають, що на даний момент твердотільні накопичувачі поширені в планшетах і ноутбуках. На стаціонарних комп’ютерах вони використовуються в якості додаткового жорсткого диска. SSD відрізняються невеликою вагою, але високою вартістю.

Вас також може зацікавити інформація про те, що фахівці Гарвардського університету знайшли спосіб збільшити термін служби акумуляторів досить незвичайним способом – зробивши їх начинку рідкою.

Коментарі закрито.

Поділитися

3D заставка з живими рибками

Звичні всім скрінсейвери з плаваючими рибками в їх самих різних варіаціях, з давніх часів, стоять на першому місці за популярністю. Вони настільки сподобалися користувачам, що в мережі можна побачити сотні прикладів акваріумів, зроблених з моніторів. Майсте зі штатів Джейк Хармс прийняв рішення зробити з цього бізнес, почавши масове виробництво і продаж акваріумів, зроблених зі старих […]

ASUS готує найпотужнішу ігрову відеокарту в світі

Компанія AMD раніше анонсувала карти RX Vega, які обійшли конкурентів за продуктивністю і претендують на роль найпотужніших відеокарт 2017 року. Тим часом ASUS вирішила «вичавити» з графічних прискорювачів все можливе – новинка від тайванського бренду поєднає на одній платі дві Vega 10 з енергоспоживанням потужністю 600 Вт. Користувачі припускають, що в результаті у ASUS вийде найпотужнішою […]

Чому розробники додатків не люблять 3D Touch

Здібності 3D Touch, яка стала головною новинкою iPhone 6s, пророкували довгу і світлу дорогу в майбутнє. Аналітики охрестили її новою сходинкою в еволюції смартфонів, яка повинна кардинально змінити дану галузь. Але розробники додатків вважають по-іншому і планують поступово адаптувати свій софт під нові технології. Незважаючи на очевидну зручність нового винаходу, що дозволяє переглядати вхідні повідомлення […]