"1"

У новому пристрої використовується інтерфейс SATA 3.0. Швидкість читання інформації становить 550 Мб в секунду, а записи на 50 Мб менші.

Твердотільний накопичувач має надійний коннектор, що дозволяє під час експлуатації не переживати про вихід з ладу апарату через багаторазове підключення до обладнання.

Комп’ютерний немаханічний накопичувач SSD, створений японською корпорацією Sony, представлено для покупки на ринку в двох варіаціях. Перша модель дозволить користувачеві записувати 480 Гб інформації, а друга – в два рази більше – 960 Гб. Інформацію на даних запам’ятовуючих пристроях можна перезаписувати 2,5 тисячі разів, не боячись за вихід накопичувача з ладу. Якщо людина буде видаляти відомості з пам’яті п’ять разів на тиждень, то він зможе користуватися SSD протягом десяти років. Зараз ще поки невідома вартість, за якою японська компанія планує реалізувати свою продукцію.

Фахівці відзначають, що на даний момент твердотільні накопичувачі поширені в планшетах і ноутбуках. На стаціонарних комп’ютерах вони використовуються в якості додаткового жорсткого диска. SSD відрізняються невеликою вагою, але високою вартістю.

Вас також може зацікавити інформація про те, що фахівці Гарвардського університету знайшли спосіб збільшити термін служби акумуляторів досить незвичайним способом – зробивши їх начинку рідкою.

Коментарі закриті.

Поділитися

«Лабораторія Касперського» пообіцяла $50 тисяч за знайдені вразливості в її софті

«Лабораторія Касперського» запустила програму пошуку вразливостей у власному софті. І в найближчі півроку дослідники, які виявили в продуктах компанії критичні уразливості, зможуть отримати грошову винагороду. На першому етапі, який розпочався вже сьогодні, 2 серпня, в програмі братимуть участь два флагманські продукти компанії: Kaspersky Internet Security і Kaspersky Endpoint Security. Компанія планує виплатити $50 тисяч дослідникам, які знайдуть […]

Tesla почала встановлювати сонячні дахи своїм співробітникам

Звичайним клієнтам доведеться трохи почекати, а от співробітники компанії Tesla вже почали отримувати новенькі дахи з сонячними панелями – таким чином їх вирішили винагородити за працю, а заодно і обкатати нову технологію, перевіривши її в справі. Як і у випадку з новими моделями автомобілів, першим оновив свій будинок сам Маск, а слідом за ним сонячні […]

Microsoft: кількість установок Windows 10 б’є всі рекорди

Фінальна версія Windows 10 вийшла 29 липня, після чого власники ліцензійних Windows 7 і Windows 8.1, зарезервувавши свою копію ОС, почали отримувати безкоштовні оновлення. Через одинадцять місяців після виходу ОС кількість установок Windows 10 досягло 350 млн. У Microsoft заявляють, що операційна система проявила себе дуже успішно, ставши найкращою версією в історії операційної системи. У […]