"1"

У новому пристрої використовується інтерфейс SATA 3.0. Швидкість читання інформації становить 550 Мб в секунду, а записи на 50 Мб менші.

Твердотільний накопичувач має надійний коннектор, що дозволяє під час експлуатації не переживати про вихід з ладу апарату через багаторазове підключення до обладнання.

Комп’ютерний немаханічний накопичувач SSD, створений японською корпорацією Sony, представлено для покупки на ринку в двох варіаціях. Перша модель дозволить користувачеві записувати 480 Гб інформації, а друга – в два рази більше – 960 Гб. Інформацію на даних запам’ятовуючих пристроях можна перезаписувати 2,5 тисячі разів, не боячись за вихід накопичувача з ладу. Якщо людина буде видаляти відомості з пам’яті п’ять разів на тиждень, то він зможе користуватися SSD протягом десяти років. Зараз ще поки невідома вартість, за якою японська компанія планує реалізувати свою продукцію.

Фахівці відзначають, що на даний момент твердотільні накопичувачі поширені в планшетах і ноутбуках. На стаціонарних комп’ютерах вони використовуються в якості додаткового жорсткого диска. SSD відрізняються невеликою вагою, але високою вартістю.

Вас також може зацікавити інформація про те, що фахівці Гарвардського університету знайшли спосіб збільшити термін служби акумуляторів досить незвичайним способом – зробивши їх начинку рідкою.

Коментарі закрито.

Поділитися

Snapdrop – багатоплатформовий аналог AirDrop

Найпростіший спосіб перекинути файл iPhone або iPad на комп’ютер без проводів – скористатися технологією AirDrop. Однак вона не кроссплатформенная, працює тільки на iOS і OS X і несумісна з Android і Windows. Німецький розробник Робін Лінус запустив сервіс Snapdrop, який позбавлений цього недоліку, оскільки запускається в будь-якому браузері з підтримкою HTML5. Snapdrop не вимагає установки […]

Трекери активності порвали смарт-годинники на шматки

Глобальна аналітична компанія Kantar Worldpanel ComTech відома тим, що регулярно проводить дослідження в різних сферах споживчого ринку в 60 країнах світу. На цей раз свіжі дані від неї допоможуть зрозуміти, як споживачі вибирають гаджети. Виявляється, в США найвищий попит саме на трекери активності. Їх купують в трьох випадках з чотирьох. При цьому ринок аксесуарів ще зовсім […]

MIUI обзаведеться функцією запису відео з екрану

Компанія Xiaomi славиться тим, що не просто регулярно випускає оновлення фірмової прошивки MIUI, але і додає нові функції навіть в мінорних релізах. У своєму офіційному Weibo-акаунті виробник заявив, що в кінці лютого в MIUI з’явиться функція запису відео з екрану. Нова опція увійде до складу наступної стабільної збірки системи і пройшла тестування на Mi3, Mi4, […]