"1"

У новому пристрої використовується інтерфейс SATA 3.0. Швидкість читання інформації становить 550 Мб в секунду, а записи на 50 Мб менші.

Твердотільний накопичувач має надійний коннектор, що дозволяє під час експлуатації не переживати про вихід з ладу апарату через багаторазове підключення до обладнання.

Комп’ютерний немаханічний накопичувач SSD, створений японською корпорацією Sony, представлено для покупки на ринку в двох варіаціях. Перша модель дозволить користувачеві записувати 480 Гб інформації, а друга – в два рази більше – 960 Гб. Інформацію на даних запам’ятовуючих пристроях можна перезаписувати 2,5 тисячі разів, не боячись за вихід накопичувача з ладу. Якщо людина буде видаляти відомості з пам’яті п’ять разів на тиждень, то він зможе користуватися SSD протягом десяти років. Зараз ще поки невідома вартість, за якою японська компанія планує реалізувати свою продукцію.

Фахівці відзначають, що на даний момент твердотільні накопичувачі поширені в планшетах і ноутбуках. На стаціонарних комп’ютерах вони використовуються в якості додаткового жорсткого диска. SSD відрізняються невеликою вагою, але високою вартістю.

Вас також може зацікавити інформація про те, що фахівці Гарвардського університету знайшли спосіб збільшити термін служби акумуляторів досить незвичайним способом – зробивши їх начинку рідкою.

Коментарі закрито.

Поділитися

Утилиты. Viber – самый популярный мессенджер

Представите себе, в конце прошлого года, а это чуть более месяца назад, аудитория сервиса Viber перевалила за 30 000 000 человек, и рост не прекращается. Теперь у знаменитого WhatsApp появился достойный конкурент. По открытым аналитическим сводкам компании App Annie в прошлом году, самым популярным, на территории России, приложением для обмена сообщениями стал Viber. Стоит отметить, […]

Фоторедактор Prisma перетворюється в соціальну мережу

Фоторедактор Prisma став одним з найпопулярніших мобільних додатків в цьому році. Після його виходу Google Play і App Store заполонили численні клони. Відмінністю Prisma від раніше існуючих сервісів з обробки фотографій стало використання технології нейронних мереж і штучного інтелекту для перетворення знімків в твори мистецтва. З моменту релізу розробники випустили безліч оновлень, але останній апдейт […]

Microsoft заплатила $ 26 млрд за покупку LinkedIn

Схоже, компанія з Редмонда вирішила грунтовно зіпсувати Apple звання наймасштабнішої події дня. Раніше Microsoft вже розповіла про намір провести вечірку для розробників відразу після завершення презентації на WWDC, а тепер виявилося, що компанія виклала $ 26 млрд за покупку соціальної мережі для пошуку роботи. Microsoft виявилася настільки щедрою, що виклала всю суму готівкою – по $ 196 […]