"1"

Елон Маск не збирається розлучатися з мрією про Марс, але плани SpaceX з колонізації цього світу виявилися занадто амбіційними. Компанія відклала безпілотну місію на Червону планету на два роки – космічний апарат Red Dragon не буде готовий до польоту в 2018 році і відправиться в свою подорож тільки в 2020-му.

«Ми були націлені на 2018 рік, але відчували, що нам потрібно більше ресурсів і більше зосередитися на програмі підготовки екіпажу та Falcon Heavy», – заявила президент SpaceX Гвінн Шотуелл на прес-конференції, присвяченій запуску ракети Falcon 9 з історичного майданчика LC-39А , звідки стартували всі апарати програми «Аполлон». Тут компанії теж не пощастило – через дивну поведінку двигуна верхнього щабеля ракети запуск перенесли на сьогодні, 19 лютого, о 16:38 за Київським часом.

SpaceX приділяє стільки уваги Falcon Heavy не просто так – саме цю ракету планують використовувати для відправки Red Dragon до Марсу. Перший запуск важкого носія заплановано на літо 2017 року. Політ 2020 року дасть змогу протестувати м’яку посадку на Червону планету перед пілотованою експедицією, а також доставити обладнання для майбутніх місій.

У минулому році Елон Маск представив міжпланетну транспортну систему Interplanetary Transport System (ITS). Мільярдер обіцяв відправити першу людину на Марс до 2025 року, але перенесення підготовчої місії може вплинути на терміни пілотованого польоту.

Вас також може зацікавити інформація про те, що реалізація проекту космічного робота-прибиральника почнеться в 2018 році.

Коментарі закрито.

Поділитися

Weatherboard 2: потужний погодний інформер та шпалери з анімацією погоди для пристроїв на iOS 9

Формально на iPhone та iPad представлені шпалери з анімацією. Однак, після випуску iOS 7 про анімовані шпалери в Купертіно забули. Тому, не було їх оновлень в наступних версіях операційної системи. Крім цього, користувачам заборонено додавати власні анімовані шпалери. Розробник пакету Weatherboard 2, Алан Кер, вирішив припинити це та покращити життя користувачів iOS 9. Weatherboard 2 […]

iPhone «6c» буде ідентичний iPhone 6s, але з екраном в 4 дюйма

Останні витоки, що свідчать про появу молодшої моделі iPhone з дисплеєм діагоналлю 4 тепер підтверджуються ще й роликом, знятому прямо на заводі Foxconn. Ресурс MIC Gadget, що опублікував матеріал, стверджує, що новий iPhone буде оснащений чіпом A9, як у iPhone 6s і iPhone 6s Plus, а також модулем NFC. До того ж, дизайн буде ідентичний флагманським […]

Для чого Apple знадобився виробник камер GoPro?

Продукція компанії GoPro добре відома людям, які часто подорожують та любителям екстремальних видів спорту: захищені від впливу зовнішнього середовища камери покликані зберегти для потомків та страхових компаній незабутні пригоди їх власників. Нещодавно компанія підтвердила свої наміри випустити у 2016 році дрон Karma. Цікаво, що розробками GoPro зацікавилась і Apple. За останні декілька місяців галузеві аналітики заявляють про можливість поглинення GoPro компанією Apple. На фоні цих чуток […]