"1"

Елон Маск не збирається розлучатися з мрією про Марс, але плани SpaceX з колонізації цього світу виявилися занадто амбіційними. Компанія відклала безпілотну місію на Червону планету на два роки – космічний апарат Red Dragon не буде готовий до польоту в 2018 році і відправиться в свою подорож тільки в 2020-му.

«Ми були націлені на 2018 рік, але відчували, що нам потрібно більше ресурсів і більше зосередитися на програмі підготовки екіпажу та Falcon Heavy», – заявила президент SpaceX Гвінн Шотуелл на прес-конференції, присвяченій запуску ракети Falcon 9 з історичного майданчика LC-39А , звідки стартували всі апарати програми «Аполлон». Тут компанії теж не пощастило – через дивну поведінку двигуна верхнього щабеля ракети запуск перенесли на сьогодні, 19 лютого, о 16:38 за Київським часом.

SpaceX приділяє стільки уваги Falcon Heavy не просто так – саме цю ракету планують використовувати для відправки Red Dragon до Марсу. Перший запуск важкого носія заплановано на літо 2017 року. Політ 2020 року дасть змогу протестувати м’яку посадку на Червону планету перед пілотованою експедицією, а також доставити обладнання для майбутніх місій.

У минулому році Елон Маск представив міжпланетну транспортну систему Interplanetary Transport System (ITS). Мільярдер обіцяв відправити першу людину на Марс до 2025 року, але перенесення підготовчої місії може вплинути на терміни пілотованого польоту.

Вас також може зацікавити інформація про те, що реалізація проекту космічного робота-прибиральника почнеться в 2018 році.

Коментарі закрито.

Поділитися

Поставки Samsung Galaxy Note 7 припинені. Є причини

За останні пару тижнів помічено досить ознак неякісного складання корейського планшетофону, що вийшов на початку місяця. Samsung все-таки визнала, що у смартфона є деякі проблеми. Вчора компанія оголосила про тимчасове припинення поставок Galaxy Note 7 для додаткової перевірки якості. 400 000 незадоволених покупців – саме стільки людей здійснили передзамовлення на Note 7 з дня офіційного релізу – […]

«ВКонтакте» пообіцяла зберегти безкоштовне прослуховування музики, а кешування стануть платними

Після того, як «ВКонтакте» домовилася про легалізацію музики з усіма великими студіями, в соцмережі можуть з’явитися платні функції. Це станеться до кінця 2016 року. За словами джерел, прослуховування музики на сервісі залишиться безкоштовним, але додати трек собі на сторінку можна буде тільки за гроші. «” ВКонтакте “не планує вводити плату за прослуховування аудіозаписів в своїх […]

Як приховати непотрібні програми у iOS 9.3 офіційним способом

Існує «хакерський» способі, який дозволяє тимчасово приховувати непотрібні програми зі стартового екрану iOS. Як з’ясував користувач Reddit з ніком bfodder, у першій бета-версії iOS 9.3, що вже вийшла, можна сховати програми за допомогою офіційного інструменту Apple Configurator. Як це зробити? 1. Скачайте і встановіть Apple Configurator 2.2 Beta. 2. Запустіть програму, зайдіть в розділ Apps […]