"1"

Елон Маск не збирається розлучатися з мрією про Марс, але плани SpaceX з колонізації цього світу виявилися занадто амбіційними. Компанія відклала безпілотну місію на Червону планету на два роки – космічний апарат Red Dragon не буде готовий до польоту в 2018 році і відправиться в свою подорож тільки в 2020-му.

«Ми були націлені на 2018 рік, але відчували, що нам потрібно більше ресурсів і більше зосередитися на програмі підготовки екіпажу та Falcon Heavy», – заявила президент SpaceX Гвінн Шотуелл на прес-конференції, присвяченій запуску ракети Falcon 9 з історичного майданчика LC-39А , звідки стартували всі апарати програми «Аполлон». Тут компанії теж не пощастило – через дивну поведінку двигуна верхнього щабеля ракети запуск перенесли на сьогодні, 19 лютого, о 16:38 за Київським часом.

SpaceX приділяє стільки уваги Falcon Heavy не просто так – саме цю ракету планують використовувати для відправки Red Dragon до Марсу. Перший запуск важкого носія заплановано на літо 2017 року. Політ 2020 року дасть змогу протестувати м’яку посадку на Червону планету перед пілотованою експедицією, а також доставити обладнання для майбутніх місій.

У минулому році Елон Маск представив міжпланетну транспортну систему Interplanetary Transport System (ITS). Мільярдер обіцяв відправити першу людину на Марс до 2025 року, але перенесення підготовчої місії може вплинути на терміни пілотованого польоту.

Вас також може зацікавити інформація про те, що реалізація проекту космічного робота-прибиральника почнеться в 2018 році.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple розширила гарантію на Apple Watch до трьох років

Фахівці компанії встановили, що при певних умовах експлуатації задня кришка Apple Watch першого покоління може відділятися від корпусу. Це не пов’язано з механічним пошкодженнями або зануренням у воду. Найчастіше користувачі стикаються з подібною проблемою при відключенні годинника від магнітного зарядного пристрою. Було вирішено покрити гарантією подібні поломки до трьох років починаючи з дати покупки гаджета. […]

Microsoft готує «вбивцю» iMac на Windows 10

Натхненна успіхом своїх ноутбуків і планшетів Surface, компанія Microsoft вирішила розробити в рамках тієї ж лінійки власний моноблочний комп’ютер. Очікується, що моноблок під торговою маркою Surface стане відповіддю комп’ютерам «все в одному» компанії Apple. Як повідомляє Dailycomm, новий комп’ютер Surface послужить заміною для моделі Surface Book другого покоління, вихід якої відкладається до початку наступного року […]

5,5-дюймовый iPhone назовут 6L

До первой осенней презентации Apple осталось немного больше трех недель. В ходе ее проведения ожидается анонс нового iPhone. Планируется выход двух моделей, с различными диагоналями дисплеев – 4,7 и 5,5-дюйм. В данном случае мы рассмотрим фронтальную панель 5,5-дюймового iPhone 6, который оснащен дисплеем, а также имеет аккумулятор и материнскую плату. Первый планшетофон называется iPhone 6L. […]