"1"

Елон Маск не збирається розлучатися з мрією про Марс, але плани SpaceX з колонізації цього світу виявилися занадто амбіційними. Компанія відклала безпілотну місію на Червону планету на два роки – космічний апарат Red Dragon не буде готовий до польоту в 2018 році і відправиться в свою подорож тільки в 2020-му.

«Ми були націлені на 2018 рік, але відчували, що нам потрібно більше ресурсів і більше зосередитися на програмі підготовки екіпажу та Falcon Heavy», – заявила президент SpaceX Гвінн Шотуелл на прес-конференції, присвяченій запуску ракети Falcon 9 з історичного майданчика LC-39А , звідки стартували всі апарати програми «Аполлон». Тут компанії теж не пощастило – через дивну поведінку двигуна верхнього щабеля ракети запуск перенесли на сьогодні, 19 лютого, о 16:38 за Київським часом.

SpaceX приділяє стільки уваги Falcon Heavy не просто так – саме цю ракету планують використовувати для відправки Red Dragon до Марсу. Перший запуск важкого носія заплановано на літо 2017 року. Політ 2020 року дасть змогу протестувати м’яку посадку на Червону планету перед пілотованою експедицією, а також доставити обладнання для майбутніх місій.

У минулому році Елон Маск представив міжпланетну транспортну систему Interplanetary Transport System (ITS). Мільярдер обіцяв відправити першу людину на Марс до 2025 року, але перенесення підготовчої місії може вплинути на терміни пілотованого польоту.

Вас також може зацікавити інформація про те, що реалізація проекту космічного робота-прибиральника почнеться в 2018 році.

Коментарі закриті.

Поділитися

Шансів на збереження 3,5 мм роз’єму все менше.

Чутки про плани Apple відмовитися від аудіороз’єма в iPhone стають все більш реальними. Азіатський ресурс Macotakara приєднався до колег з інших видань, які переконані в зменшенні товщини iPhone 7 за рахунок відсутнього 3,5 мм роз’єму. Аналогічної думки дотримуються представники компанії Fast Company, де впевнені ще й у тому, що Apple задіє коннектор Lightning для дротових […]

Apple готує iPhone до технології Li-Fi

Після тривалого колупання в iOS 9, з’ясувалося, що Apple готує грунт для застосування технології Li-Fi в майбутніх iPhone. Про це пише appleinsider.  Технологія Li-Fi з’явилася в 2011 році і являє собою передачу інформації за допомогою світла, а не радіохвиль. Формально, вона дозволяє зробити з лампочки роутер. Li-Fi вже почали тестувати в Естонії, але про широке […]

BitTorrent Now офіційно вийшов на iOS і Apple TV

BitTorrent з’явився на смартфонах, планшетах і телевізорах, але не в звичному амплуа. Компанія запускає на iOS і Apple TV додаток BitTorrent Now, який нагадує суміш Netflix і Spotify, пропонуючи користувачам потокові відео і музику, але переважно від незалежних і невідомих широкому колу виконавців. BitTorrent Now – це не новий спосіб отримати доступ до величезних масивів […]