"1"

Багато хто з ентузіазмом сприйняв новину про перезапуск серії легендартних телефонів Nokia з індексом «3310». На ринку кнопкових пристроїв повний штиль, нові технології сюди не заглядають, а ті, що існували раніше, розчиняються в повітрі.

Що й казати, якщо кілька разів на рік кожен з гравців на ринку випускає телефони з 0.3-мегапіксельною камерою, з 50 Мб пам’яті без можливості розширення або з екраном, який важко розгледіти навіть в темряві. Куди поділися всі напрацювання телефонних гігантів 2000-х?

"2"

Комусь потрібна проста трубка для другої сім-карти, хтось підшукує простий апарат для дітей або батьків, а хтось не потребує постійного доступу до мережі і хоче заряджати телефон рідше, ніж раз в день.

Давайте розглянемо найбільш імовірні сценарії розвитку ситуації і уявімо, якою може вийти нова Nokia 3310.

Класичний варіант

У модельному ряду фінського виробника телефонів є трохи менш популярні, але при цьому не менш вдалі телефони. Прості трубки на кожен день з мінімумом можливостей.

"3"

Саме такий апарат ми можемо незабаром побачити на прилавках магазинів поряд з айфонами і купою безликих сенсорних «лопат». Зрозуміло, розробники зроблять поправку на час і технології, додадуть просту камеру, кольоровий дисплей і вбудований плеєр.

В усьому іншому це залишиться стара впізнавана модель 3310 – «горіхокол» з довгим часом роботи без підзарядки, який неможливо вбити.

Іміджевий варіант

В Nokia можуть спробувати не тільки відродити інтерес до простих трубок, а й замахнутися на бізнес-сегмент. Ділові люди, яким не потрібні смартфони, як і раніше ходять з поношеними Nokia 6700 або титановими слайдерами Nokia 8800.

"4"

Нова стильна трубка в міцному металевому корпусі точно припаде їм до смаку. Швидше за все у фінського виробника залишилися «заготовки» з невеликим кольоровим дисплеєм, камерою в 2-мегапікселі і 1 Гб вбудованої пам’яті. Саме такою була більшість бізнес-рішень в 2000-х.

Звичайно, зв’язок з 3310 втрачається, та й за заявлені 59 євро таке не зробиш, але ідея цілком має право на існування.

Сучасний варіант

Кілька років тому ми бачили красивий концепт Nokia у виконанні Curved/labs. Дизайнери продемонстрували відразу два смартфони в стилі Nokia 3310.

"5"

Один з них є повноцінним смартфоном на Windows-mobile з великим сенсорним дисплеєм. Корпус за габаритами схожий з оригінальним класичним телефоном.

Багато зараз не відмовилися б від такого смартфону, але вже під управлінням операційної системи Android.

Фантастичний варіант

У тому ж ролику Curved/labs засвітився другий смартфон Nokia з монохромним дисплеєм на всю лицьову грань апарату. За часів створення даної роботи ходили чутки про сенсорний смартфон з дисплеєм e-ink, як у більшості електронних книг.

"2"

Швидкість таких екранів сьогодні далека від ідеалу, але для набору номера і нечастих вилазок в мережу цього могло вистачити. Такий собі смартфон для тих, кому «розумні» функції потрібні не кожен день. Зате уявіть час автономної роботи такої моделі.

Провальний варіант

Щоб зрозуміти, який телефон точно не потрібно випускати, досить поглянути на модельний ряд Nokia останніх років.

"7"

"8"

"9"

"10"

"11"

"12"

Схоже, в компанії винайшли випадковий генератор параметрів, який і допомагає визначитися зі специфікаціями наступної моделі, що випускається. Залишається упакувати її в безликий кольоровий корпус і можна продавати.

Головне, щоб 3310 зразка 2017 року не продовжила неприємну для фанатів компанії тенденцію і не стала в один ряд з моделями минулих років.

Саме зараз в Nokia можуть зробити крок у правильному напрямку і врятувати бренд від повного забуття.

Нагадаємо, що нещодавно Nokia 6 потрапив до рук ремонтників. Цікаву інформацію про це дізнавайтеся тут.

Коментарі закрито.

Поділитися

Користувачів Android нелегально підключають до платних підписок

Часто можна почути, що, мовляв, оператори стільникового зв’язку оформляють абоненту платні підписки без його відома. А чи ви впевнені, що це робить сам оператор? «Лабораторія Касперського» разом з МТС розкрили шахрайську схему: зловмисники використовували вразливість браузера AOSP на Android нижче 5.0 версії, щоб виконати свій код на пристрої користувача. Саме цей код, вбудований в заражений […]

Google виплатила Apple мільярд доларів за пошук

Що сказати, Apple настільки масштабна корпорація, що з’являється навіть там, де її не чекають. Наприклад, в суді у справі між Oracle і Google.  Під час судового засідання з приводу використання неліцензійного забезпечення Java при розробці Android, адвокати Oracle заявили, що в 2014 році пошуковий гігант заплатив мільярд доларів за те, щоб залишитися пошуковиком за замовчуванням для Safari. Природно, що умов договору ніхто не […]

GAMES. Heroes of Order and Chaos

Игра: Heroes of Order and Chaos Язык: Русский Описание: клон Dota 2 от Gameloft    Heroes of Order and Chaos – один из лучших (если не лучший) клон Dota 2 на iOS. Игра является духовным наследником Order and Chaos, MMORPG от того же разработчика. Однако, из одинакового у игр лишь персонажи, часть которых была взята […]