"1"

Багато хто з ентузіазмом сприйняв новину про перезапуск серії легендартних телефонів Nokia з індексом «3310». На ринку кнопкових пристроїв повний штиль, нові технології сюди не заглядають, а ті, що існували раніше, розчиняються в повітрі.

Що й казати, якщо кілька разів на рік кожен з гравців на ринку випускає телефони з 0.3-мегапіксельною камерою, з 50 Мб пам’яті без можливості розширення або з екраном, який важко розгледіти навіть в темряві. Куди поділися всі напрацювання телефонних гігантів 2000-х?

"2"

Комусь потрібна проста трубка для другої сім-карти, хтось підшукує простий апарат для дітей або батьків, а хтось не потребує постійного доступу до мережі і хоче заряджати телефон рідше, ніж раз в день.

Давайте розглянемо найбільш імовірні сценарії розвитку ситуації і уявімо, якою може вийти нова Nokia 3310.

Класичний варіант

У модельному ряду фінського виробника телефонів є трохи менш популярні, але при цьому не менш вдалі телефони. Прості трубки на кожен день з мінімумом можливостей.

"3"

Саме такий апарат ми можемо незабаром побачити на прилавках магазинів поряд з айфонами і купою безликих сенсорних «лопат». Зрозуміло, розробники зроблять поправку на час і технології, додадуть просту камеру, кольоровий дисплей і вбудований плеєр.

В усьому іншому це залишиться стара впізнавана модель 3310 – «горіхокол» з довгим часом роботи без підзарядки, який неможливо вбити.

Іміджевий варіант

В Nokia можуть спробувати не тільки відродити інтерес до простих трубок, а й замахнутися на бізнес-сегмент. Ділові люди, яким не потрібні смартфони, як і раніше ходять з поношеними Nokia 6700 або титановими слайдерами Nokia 8800.

"4"

Нова стильна трубка в міцному металевому корпусі точно припаде їм до смаку. Швидше за все у фінського виробника залишилися «заготовки» з невеликим кольоровим дисплеєм, камерою в 2-мегапікселі і 1 Гб вбудованої пам’яті. Саме такою була більшість бізнес-рішень в 2000-х.

Звичайно, зв’язок з 3310 втрачається, та й за заявлені 59 євро таке не зробиш, але ідея цілком має право на існування.

Сучасний варіант

Кілька років тому ми бачили красивий концепт Nokia у виконанні Curved/labs. Дизайнери продемонстрували відразу два смартфони в стилі Nokia 3310.

"5"

Один з них є повноцінним смартфоном на Windows-mobile з великим сенсорним дисплеєм. Корпус за габаритами схожий з оригінальним класичним телефоном.

Багато зараз не відмовилися б від такого смартфону, але вже під управлінням операційної системи Android.

Фантастичний варіант

У тому ж ролику Curved/labs засвітився другий смартфон Nokia з монохромним дисплеєм на всю лицьову грань апарату. За часів створення даної роботи ходили чутки про сенсорний смартфон з дисплеєм e-ink, як у більшості електронних книг.

"2"

Швидкість таких екранів сьогодні далека від ідеалу, але для набору номера і нечастих вилазок в мережу цього могло вистачити. Такий собі смартфон для тих, кому «розумні» функції потрібні не кожен день. Зате уявіть час автономної роботи такої моделі.

Провальний варіант

Щоб зрозуміти, який телефон точно не потрібно випускати, досить поглянути на модельний ряд Nokia останніх років.

"7"

"8"

"9"

"10"

"11"

"12"

Схоже, в компанії винайшли випадковий генератор параметрів, який і допомагає визначитися зі специфікаціями наступної моделі, що випускається. Залишається упакувати її в безликий кольоровий корпус і можна продавати.

Головне, щоб 3310 зразка 2017 року не продовжила неприємну для фанатів компанії тенденцію і не стала в один ряд з моделями минулих років.

Саме зараз в Nokia можуть зробити крок у правильному напрямку і врятувати бренд від повного забуття.

Нагадаємо, що нещодавно Nokia 6 потрапив до рук ремонтників. Цікаву інформацію про це дізнавайтеся тут.

Коментарі закрито.

Поділитися

Як буде виглядати клавіатура нового MacBook Pro з додатковим дисплеєм

Якщо вірити чуткам, в нових моделях MacBook Pro замість ряду функціональних клавіш на клавіатурі з'явиться багатофункціональний сенсорний дисплей. Таке рішення дозволить значно розширити можливості управління в різних додатках, так як при роботі на додатковому дисплеї можуть з'являтися контекстні кнопки для виклику різних функцій. Напевно в перший час користувачі будуть нудьгувати за звичними функціональними клавішами, але […]

Cкільки років життя крадуть у нас смартфони?

Смартфони крадуть у сучасної людини чимало часу. Скільки часу витрачає людина на «спілкування» із своїм смартфоном протягом року? Щодня користувач пристрою проводить за ним близько 3 годин. За рік набереться аж 49 днів. Ми брали до уваги людей віком 16-30 років. Щодня ми дивимось на смартфон 150 разів! До 80 років набігає цифра 8 років […]

Infinite Dreams – Sky Force 2014!!

Компания Infinite Dreams, которую многие помнят по играм Jelly Defense и Can Knockdown, а также отличному симулятору гончарного дела под названием Let's Create! Pottery и ряда игр Sky Force, представила новую отличную игрушку для iPhone и iPad. Эта игра представляет собой продолжение серии Sky Force. Пока она доступна лишь в App Store Новой Зеландии и […]