"1"

У 2015 році спільноту Android-користувачів вразила новина про те, що близько мільярда пристроїв під управлінням операційної системи від Google мають критичну уразливість Stagefright, що дозволяє зловмисникам отримати доступ до конфіденційних даних. Після цього було виявлено ще кілька масштабних вразливостей. Незважаючи на це, компанія Google заявила, що найнебезпечніші уразливості, подібні Stagefright, завдали абсолютно нульового збитка власникам Android-девайсів.

За словами директора з безпеки Android Адріана Людвіга, незважаючи на той факт, що уразливість Stagefright була виявлена ​​на 95% Android-пристроїв, в дійсності не було жодного підтвердженого випадку зараження через цей експлойт. Крім того, відразу після виявлення даної проломи Google почала випускати щомісячні оновлення безпеки Android і закликала інших виробників наслідувати її приклад.

Директор з безпеки Android заявив, що подібні випадки були і до Stagefright, наприклад, MasterKey в 2013 році і FakeID в 2014 році, і тоді на кожен мільйон пристроїв доводилося від 1 до 8 заражених.

“Велика частина звинувачень, які ми отримуємо, не цікаві з точки зору безпеки. Навіть якщо шкідливі програми і встановлені, вони вкрай рідко отримують якісь дозволи. У першу чергу вони просто завантажують інші додатки”, – зазначив Адріан Людвіг.

Іншими словами, навіть найсерйозніші уразливості на Android в більшості випадків просто завантажують різні додатки з Google Play, накручуючи таким чином їм рейтинги, але реальної небезпеки для користувачів вони не несуть.

Нагадаємо, новий троян, маскуючись під оновлення Adobe Flash Player, атакує Android-пристрої.

Коментарі закрито.

Поділитися

Наступна версія Android отримає многооконность

Приблизно місяць тому Google представила новий таблет з клавіатурою, яку можна від'єднувати і тим самим продемонстрували, що Android як ОС повністю здатна підтримувати стабільну роботу на рівні лептопа. Кажуть, що перші клієнти почали помічати, що основним мінусом Зеленого Робота є відсутність підтримки многооконного режиму. Проте абсолютно недавно в інтерв'ю відвідувачам ресурсу Reddit, працівники Google відповіли, […]

«За вами стежать»: сигналізація в iOS 9.3 beta 5

Apple ударними темпами удосконалює захист приватних даних в iOS – в п’ятій  бета-версії iOS 9.3 виявився вбудований в систему індикатор роботи MDM, сервісів управління мобільними пристроями. Наприклад, спроба роботодавця відстежити місце розташування по його «айфону» відгукнеться попередженнями на локскрін і в налаштуванні системи: «Цей iPhone контролюється вашою організацією». У Settings »About текст попередження виглядає ще веселіше:« […]

один коментар | 02.08.2016 12:29

Швейцарські годинники стали “розумними” і недорогими

Швейцарські годинники протягом десятиліть перетворилися з категорії елітних товарів в справжній самостійний бренд, який став вище, ніж назва окремо взятої торгової марки. Звичайно, справжні цінителі завжди в числі перших назвуть Breguet, Rolex і ще кілька торгових марок, які разом роками формували той самий загальний luxury-бренд «швейцарський годинник». Його головними ознаками стали, в першу чергу, надійність, […]