"1"

У 2015 році спільноту Android-користувачів вразила новина про те, що близько мільярда пристроїв під управлінням операційної системи від Google мають критичну уразливість Stagefright, що дозволяє зловмисникам отримати доступ до конфіденційних даних. Після цього було виявлено ще кілька масштабних вразливостей. Незважаючи на це, компанія Google заявила, що найнебезпечніші уразливості, подібні Stagefright, завдали абсолютно нульового збитка власникам Android-девайсів.

За словами директора з безпеки Android Адріана Людвіга, незважаючи на той факт, що уразливість Stagefright була виявлена ​​на 95% Android-пристроїв, в дійсності не було жодного підтвердженого випадку зараження через цей експлойт. Крім того, відразу після виявлення даної проломи Google почала випускати щомісячні оновлення безпеки Android і закликала інших виробників наслідувати її приклад.

Директор з безпеки Android заявив, що подібні випадки були і до Stagefright, наприклад, MasterKey в 2013 році і FakeID в 2014 році, і тоді на кожен мільйон пристроїв доводилося від 1 до 8 заражених.

“Велика частина звинувачень, які ми отримуємо, не цікаві з точки зору безпеки. Навіть якщо шкідливі програми і встановлені, вони вкрай рідко отримують якісь дозволи. У першу чергу вони просто завантажують інші додатки”, – зазначив Адріан Людвіг.

Іншими словами, навіть найсерйозніші уразливості на Android в більшості випадків просто завантажують різні додатки з Google Play, накручуючи таким чином їм рейтинги, але реальної небезпеки для користувачів вони не несуть.

Нагадаємо, новий троян, маскуючись під оновлення Adobe Flash Player, атакує Android-пристрої.

Коментарі закрито.

Поділитися

Google запустила Project Fi і тепер пропонує послуги мобільного оператора

Якщо Apple почала вкладати в комплект з новим iPad Air 2 власну сім-карту, то Google пішла ще далі і стала повноцінним мобільним оператором. Заявлена ​​підтримка 120 держав, включаючи Україну, але не поспішайте радіти. Вчора Google представила Project Fi, в рамках якого абонентам пропонується голосовий зв'язок та інтернет-трафік. Корпорація уклала угоди з американськими операторами Sprint і […]

В сентябре стартует выход 7-дюймового iPhone 6

На днях стало известно, что iPhone 6 выйдет свет в двух различных вариациях. Хотя их выпуск произойдет в разное время. Азиатские источники сообщили, что изготовление долгожданного iPhone 6 начнется в июле 2014 года. Однако здесь подразумевается исключительно 4,7-дюймовая модель. Относительно гаджета с 5,5-дюймовым экраном стоит сказать, что его публика увидит не ранее сентября месяца. Причиной […]

Apple знизила ціни на iPad Pro, iPad Mini і iPad Air 2

Після завершення презентації та повторного відкриття онлайн-магазину користувачі виявили нові цінники на iPad Air 2, iPad mini 4 і iPad mini 2. Цінова політика компанії змінилася в кращий бік – планшети подешевшали. Крім того, деякі моделі тепер продаються в нових конфігураціях пам’яті. Apple радикально пройшлася по модулях пам’яті для всієї лінійки своїх пристроїв і прибрала […]