"1"

У 2015 році спільноту Android-користувачів вразила новина про те, що близько мільярда пристроїв під управлінням операційної системи від Google мають критичну уразливість Stagefright, що дозволяє зловмисникам отримати доступ до конфіденційних даних. Після цього було виявлено ще кілька масштабних вразливостей. Незважаючи на це, компанія Google заявила, що найнебезпечніші уразливості, подібні Stagefright, завдали абсолютно нульового збитка власникам Android-девайсів.

За словами директора з безпеки Android Адріана Людвіга, незважаючи на той факт, що уразливість Stagefright була виявлена ​​на 95% Android-пристроїв, в дійсності не було жодного підтвердженого випадку зараження через цей експлойт. Крім того, відразу після виявлення даної проломи Google почала випускати щомісячні оновлення безпеки Android і закликала інших виробників наслідувати її приклад.

Директор з безпеки Android заявив, що подібні випадки були і до Stagefright, наприклад, MasterKey в 2013 році і FakeID в 2014 році, і тоді на кожен мільйон пристроїв доводилося від 1 до 8 заражених.

“Велика частина звинувачень, які ми отримуємо, не цікаві з точки зору безпеки. Навіть якщо шкідливі програми і встановлені, вони вкрай рідко отримують якісь дозволи. У першу чергу вони просто завантажують інші додатки”, – зазначив Адріан Людвіг.

Іншими словами, навіть найсерйозніші уразливості на Android в більшості випадків просто завантажують різні додатки з Google Play, накручуючи таким чином їм рейтинги, але реальної небезпеки для користувачів вони не несуть.

Нагадаємо, новий троян, маскуючись під оновлення Adobe Flash Player, атакує Android-пристрої.

Коментарі закрито.

Поділитися

Главный конкурент FaceTime — Skype — получает веб-версию

Вы не ослышались, теперь будет можно совершать голосовые вызовы и видеозвонки Skype прямо из браузера. На данный момент выпущена только бета версия под названием Skype for Web beta, доступ к которой будет постепенно расширяться для небольшого числа существующих и новых пользователей. Для тех, кто не знает: Skype является одним из наиболее популярных способов для голосового общения […]

В Youtube для IOS з’явився режим віртуальної реальності

Компанія Google випустила чергове оновлення для iOS-додатку YouTube, додавши одну важливу функцію – можливість перегляду відео в форматі віртуальної реальності. Аналогічна функція деякий час назад вже з'явилася на Android, тепер же і власники iPhone зможуть використовувати гарнітуру Google Cardboard або будь-які інші пристрої для перегляду 360-градусного відео на популярному відеохостинзі. Варто підкреслити, що режим віртуальної […]

Meizu може представити смартфон з двома дисплеями

Компанія Meizu розкрила інформацію про свої останні патентні заявки. Ескізи демонструють смартфони з двома дисплеями, тому не виключено, що вони одного разу з’являться в модельному ряді Meizu. Судячи із зображень, спереду розташовується основний екран з більшою діагоналлю, а ззаду – дисплей меншого розміру. Обидві панелі можуть взаємодіяти між собою. Другий екран також здатний виконувати функцію […]