"1"

У 2015 році спільноту Android-користувачів вразила новина про те, що близько мільярда пристроїв під управлінням операційної системи від Google мають критичну уразливість Stagefright, що дозволяє зловмисникам отримати доступ до конфіденційних даних. Після цього було виявлено ще кілька масштабних вразливостей. Незважаючи на це, компанія Google заявила, що найнебезпечніші уразливості, подібні Stagefright, завдали абсолютно нульового збитка власникам Android-девайсів.

За словами директора з безпеки Android Адріана Людвіга, незважаючи на той факт, що уразливість Stagefright була виявлена ​​на 95% Android-пристроїв, в дійсності не було жодного підтвердженого випадку зараження через цей експлойт. Крім того, відразу після виявлення даної проломи Google почала випускати щомісячні оновлення безпеки Android і закликала інших виробників наслідувати її приклад.

Директор з безпеки Android заявив, що подібні випадки були і до Stagefright, наприклад, MasterKey в 2013 році і FakeID в 2014 році, і тоді на кожен мільйон пристроїв доводилося від 1 до 8 заражених.

“Велика частина звинувачень, які ми отримуємо, не цікаві з точки зору безпеки. Навіть якщо шкідливі програми і встановлені, вони вкрай рідко отримують якісь дозволи. У першу чергу вони просто завантажують інші додатки”, – зазначив Адріан Людвіг.

Іншими словами, навіть найсерйозніші уразливості на Android в більшості випадків просто завантажують різні додатки з Google Play, накручуючи таким чином їм рейтинги, але реальної небезпеки для користувачів вони не несуть.

Нагадаємо, новий троян, маскуючись під оновлення Adobe Flash Player, атакує Android-пристрої.

Коментарі закриті.

Поділитися

В літаки почали пускати за відбитками пальців

Американська компанія Delta Air Lines почала запускати пасажирів на рейси за відбитками пальців. Паспорт і посадковий талон більше не потрібні. Компанія впровадила біометричну систему ідентифікації пасажирів в літаках і своїх клубах Delta Sky Club. Ось так виглядає процес авторизації: Першими систему можуть випробувати члени програми лояльності Delta SkyMiles і CLEAR. Поки такі термінали встановлені лише в […]

Інсайдери підтверджують: в iPhone 8 буде сканер райдужної оболонки ока

Потік інсайдерських відомостей про флагманський смартфон Apple 2017 року не вичерпується. Нові дані підтверджують чутки про появу в iPhone 8 сканера райдужної оболонки ока. Чутки про сканер райдужної оболонки в iPhone 8 з’явилися досить давно, кілька місяців тому, проте підтвердження їм не було. Однак сьогодні тайванське видання DigiTimes, посилаючись на джерела в ланцюжку постачальників, повідомило, […]

Продажи Apple Watch начнутся 10 апреля

Последним временем вокруг «умных» часов Apple Watch появляется много слухов. Уже достоверно известно, что они будут выпущены в апреле текущего года. До презентации купертинской компании, которая будет проходить 9 марта, инсайдеры смогли выяснить дату начала продаж «умных» часов. Ресурс Mac Rumors сообщает о том, что начнутся продажи гаджетов уже в пятницу, 10 апреля. Приобрести «умные» […]