"1"

У 2015 році спільноту Android-користувачів вразила новина про те, що близько мільярда пристроїв під управлінням операційної системи від Google мають критичну уразливість Stagefright, що дозволяє зловмисникам отримати доступ до конфіденційних даних. Після цього було виявлено ще кілька масштабних вразливостей. Незважаючи на це, компанія Google заявила, що найнебезпечніші уразливості, подібні Stagefright, завдали абсолютно нульового збитка власникам Android-девайсів.

За словами директора з безпеки Android Адріана Людвіга, незважаючи на той факт, що уразливість Stagefright була виявлена ​​на 95% Android-пристроїв, в дійсності не було жодного підтвердженого випадку зараження через цей експлойт. Крім того, відразу після виявлення даної проломи Google почала випускати щомісячні оновлення безпеки Android і закликала інших виробників наслідувати її приклад.

Директор з безпеки Android заявив, що подібні випадки були і до Stagefright, наприклад, MasterKey в 2013 році і FakeID в 2014 році, і тоді на кожен мільйон пристроїв доводилося від 1 до 8 заражених.

“Велика частина звинувачень, які ми отримуємо, не цікаві з точки зору безпеки. Навіть якщо шкідливі програми і встановлені, вони вкрай рідко отримують якісь дозволи. У першу чергу вони просто завантажують інші додатки”, – зазначив Адріан Людвіг.

Іншими словами, навіть найсерйозніші уразливості на Android в більшості випадків просто завантажують різні додатки з Google Play, накручуючи таким чином їм рейтинги, але реальної небезпеки для користувачів вони не несуть.

Нагадаємо, новий троян, маскуючись під оновлення Adobe Flash Player, атакує Android-пристрої.

Коментарі закрито.

Поділитися

iOS 10 дозволить стрімінг ігор

Мобільний геймінг давно переріс рівень примітивних проектів. Тому нова iOS 10 отримає функцію стрімінга в реальному часі. Для цього розробники повинні використовувати оновлений SDK ReplayKit. За словами Apple, розробникам потрібно додати в код всього кілька рядків для активації стрімнг-фукнції. Про це компанія повідомила в спеціальному релізі, розісланому незабаром після закінчення головної презентації WWDC 2016. Новий фреймворк […]

В iOS 10 можна видаляти встановлені штатні додатки

У новій мобільній операційній системі iOS 10 з'явилася функція, на яку давно чекали користувачі. Багато власників iPhone не використовують деякі попередньо встановлені в системі штатні додатки. Для очищення місця такі додатки непогано було б видалити, але Apple не давала такої можливості. У iOS 10 така можливість, нарешті, з'явилася. Користувачі можуть видаляти встановлені додатки, перераховані в […]

Нові iPhone можуть бути сертифіковані за стандартом IP68

Нова порція чуток про iPhone наступного покоління заявляє про більшу захищеність корпусу, ніж у iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Нагадаємо, в минулому році купертінська компанія вперше продемонструвала фірмові смартфони з захистом від води і пилу за стандартом IP67. Ювілейне покоління iPhone 2017 року може піти ще далі і запропонувати користувачам стандарт IP68, який вже […]