"1"

Патентне бюро США опублікувало чергову заявку Apple. Цього разу вона стосується технології розпізнавання пошкодження скла iPhone.

Однією з частих проблем власників iPhone є розбитий екран. Правда, в деяких випадках на склі з’являються лише мікротріщини, які ще не встигли перетворитися в «павутину».

"2"

Саме для таких випадків Apple запатентувала технологію розпізнавання ушкоджень. Кілька вбудованих в дисплей датчиків будуть здатні виявити мінімальні пошкодження і відхилення від норми в дисплейному модулі.

Крім того, є можливість тестування девайсу через світлові імпульси. Вони пропускаються через екран, даючи системі зрозуміти глибину, довжину, ширину і швидкість поширення тріщини.

"3"

При виявленні дефекту система автоматично повідомить про це користувача. Відзначається, що це стосується і внутрішніх неполадок.

Проте, невідомо, коли купертінівці вирішать впровадити нову технологію в свої пристрої.

Також нагадаємо, що Аpple розробляє технологію зчитування відбитку пальця без спеціального датчитка.

Коментарі закрито.

Поділитися

Сандарам Пічай: для iOS ми кращі

Як відомо, вже цього року закінчується договір про співпрацю між Apple і Google, згідно з яким, пошукова машина останньої за замовчуванням знаходиться в браузерах Safari. Для Google це серйозний удар нижче пояса: iOS встановлена ​​на гаджетах мільярда користувачів по всьому світу. У самій Google засмучуватися не поспішають. Негласний глава компанії Сандарам Пічай стверджує, що компанія […]

Apple додала нові автомобілі з підтримкою CarPlay

Apple оновила сторінку свого сайту, присвячену технології CarPlay, яка дозволяє інтегрувати iPhone в мультимедійну систему автомобіля. Тепер, якщо вірити компанії, CarPlay підтримують 200 моделей автомобілів, тоді як раніше їх було 150. 50 нових машин включають в себе як ті, що вже є на ринку, так і тільки представлені моделі 2017 року. Серед новинок – автомобілі […]

Square Enix випустила першу в світі RPG для Apple Watch

З приводу ігрових можливостей Apple Watch не жартував тільки ледачий. На крихітному екрані можна переглядати повідомлення і події в календарі, але ігри – це щось за гранню. Тим цікавіше виглядає рішення Square Enix створити повноцінну рольову гру для носимого пристрою. Cosmos Rings є своєрідним спін-оффом мобільної франшизи Chaos Rings, яка виходить для мобільних девайсів на […]