"1"

Disney Maker Studios і YouTube закрили спільні проекти з найбільш високооплачуваним відеоблогером Феліксом Чельбергом, більш відомим як PewDiePie, пише The Verge. Причиною цього стали його ролики, в яких містилися ознаки антисемітизму.

В одному зі свіжих відео PewDiePie продемонстрував двох жителів Індії, які тримають в руках плакат з написом «Смерть євреям». Блогер найняв їх через інтернет і пояснив, що хотів показати цим, на що готові люди заради грошей. За словами Фелікс Чельберг, ролик замислювався як жарт.

"2"

Ті самі скандальні кадри

«Я ні в якому разі не підтримую ненависті в будь-якому її вираженні. Я роблю контент для своєї аудиторії. Свої відео я сприймаю як розвагу, а не місце для серйозних роздумів на політичні теми. Знаю, що мої глядачі це чудово розуміють, і саме тому підписуються на мій канал. Усвідомлюю, що жарт був образливим, хоча я не переслідував цієї мети»,- спробував виправдатися PewDiePie.

Однак представники Disney заявили, що дане відео виявилося «недоречним». «Не дивлячись на те, що Фелікс Чельберг зробив собі ім’я провокаційною поведінкою, в цьому випадку він перейшов межу», – заявили в компанії.

В результаті Maker Studios відмовилася від участі Фелікса Чельберга в роботі розважальної мережі Revelmode, яка була запущена спільно з блогером близько року тому.

Після розриву контракту з Disney Фелікс Чельберг був також виключений з програми Google Preferred, що дозволяє популярним YouTube-блогерам заробляти більше на рекламі в роликах. З усіх спірних роликів блогера була знята реклама. Крім того, відеосервіс вирішив закрити реаліті-шоу Scare PewDiePie, де головну роль, як нескладно здогадатися, грав Фелікс Чельберг, і не випускати другий сезон проекту на платному сервісі YouTube Red.

Вас також може зацікавити інформація про те, що  YouTube почав будувати власну кіностудію.

Коментарі закрито.

Поділитися

Релиз Tank Domination для iOS

   Самым популярным онлайн проектом танковых сражений для PC на сегодняшний день является World of Tanks, а вот для мобильных платформ ниша танков пока еще не нашла своего лидера. Студия Game Insight твердо намерена исправить эту проблему, выпустив для мобильных устройств MMO игру Tank Domination.    Многие любители игровых приложений с замиранием сердца ожидали релиза […]

Релиз планшета Nokia N1 – дерзкое возвращение компании на рынок

На этой неделе мы сообщали о стратегии Nokia по возвращению на рынок потребительских товаров. Никто не мог даже и ожидать, что финны решатся на выпуск нового устройства в ближайшее время. Сегодня многим пользователям и акулам рынка пришлось немало удивиться: спустя всего семь месяцев после поглощения Microsoft компания выпустила на рынок свой планшет Nokia N1, который […]

Apple Campus 2: шість кілометрів скла крупним планом

Каверзне питання про найбільший в світі фрагмент Молірованого скла тільки на перший погляд здається складним – насправді відповідь на нього очевидна: Apple Campus 2. Саме в новому корпоративному гнізді Apple ударними темпами ведеться установка величезних панелей гнутого скла розмірами 15 × 3,2 метра кожна. Відповідальність за випуск рекордно великих скелець несе німецька компанія Seele. А ось […]