"1"

Disney Maker Studios і YouTube закрили спільні проекти з найбільш високооплачуваним відеоблогером Феліксом Чельбергом, більш відомим як PewDiePie, пише The Verge. Причиною цього стали його ролики, в яких містилися ознаки антисемітизму.

В одному зі свіжих відео PewDiePie продемонстрував двох жителів Індії, які тримають в руках плакат з написом «Смерть євреям». Блогер найняв їх через інтернет і пояснив, що хотів показати цим, на що готові люди заради грошей. За словами Фелікс Чельберг, ролик замислювався як жарт.

"2"

Ті самі скандальні кадри

«Я ні в якому разі не підтримую ненависті в будь-якому її вираженні. Я роблю контент для своєї аудиторії. Свої відео я сприймаю як розвагу, а не місце для серйозних роздумів на політичні теми. Знаю, що мої глядачі це чудово розуміють, і саме тому підписуються на мій канал. Усвідомлюю, що жарт був образливим, хоча я не переслідував цієї мети»,- спробував виправдатися PewDiePie.

Однак представники Disney заявили, що дане відео виявилося «недоречним». «Не дивлячись на те, що Фелікс Чельберг зробив собі ім’я провокаційною поведінкою, в цьому випадку він перейшов межу», – заявили в компанії.

В результаті Maker Studios відмовилася від участі Фелікса Чельберга в роботі розважальної мережі Revelmode, яка була запущена спільно з блогером близько року тому.

Після розриву контракту з Disney Фелікс Чельберг був також виключений з програми Google Preferred, що дозволяє популярним YouTube-блогерам заробляти більше на рекламі в роликах. З усіх спірних роликів блогера була знята реклама. Крім того, відеосервіс вирішив закрити реаліті-шоу Scare PewDiePie, де головну роль, як нескладно здогадатися, грав Фелікс Чельберг, і не випускати другий сезон проекту на платному сервісі YouTube Red.

Вас також може зацікавити інформація про те, що  YouTube почав будувати власну кіностудію.

Коментарі закрито.

Поділитися

Чохол Linkbook Pro підсилює сигнал iPhone і Android-смартфонів

Тайванська компанія Absolute Technology анонсувала випуск виробу, який, як стверджується, підвищує якість зв'язку смартфонів iPhone, а також пристроїв на Android. Новинка, що отримала назву Linkbook Pro, це чохол-книжка для смартфона з вбудованою пасивною антеною. У ній і розташований секрет аксесуара. Як стверджується, «взаємодіючи з антеною смартфона», антена Linkbook Pro, побудована на технології EMW, в середньому підсилює сигнал на […]

Cazza надрукують смарт-місто на 3D-принтері

Це буде справжній прорив в будівництві. 3D-технології спочатку показували себе в чомусь більш-менш простому, невеликі предмети, прораховані до нанометра деталі, не красиві і з дуже товстими стінами будинки, тощо. Тепер 3D-друк може продемонструвати себе абсолютно з іншого боку, якщо на ньому вдасться роздрукувати смарт-місто. Компанія Cazza, яка взялася за будівництво, стверджує, що на будівництво «міста» […]

Через атаки шифрувальника техаська поліція втратила докази за останні вісім років

Шифрувальники – проблема не тільки для простих користувачів. Численні атаки на медичні установи або систему міського транспорту Сан-Франциско наочно доводять, що здирницькі малваре можуть завдавати величезної шкоди компаніям, організаціям і держустановам. Днями поліція невеликого техаського міста Кокрелл Хілл випустила офіційний прес реліз, в якому визнала, що в грудні 2016 року управління стало жертвою атаки якогось […]