"1"

Disney Maker Studios і YouTube закрили спільні проекти з найбільш високооплачуваним відеоблогером Феліксом Чельбергом, більш відомим як PewDiePie, пише The Verge. Причиною цього стали його ролики, в яких містилися ознаки антисемітизму.

В одному зі свіжих відео PewDiePie продемонстрував двох жителів Індії, які тримають в руках плакат з написом «Смерть євреям». Блогер найняв їх через інтернет і пояснив, що хотів показати цим, на що готові люди заради грошей. За словами Фелікс Чельберг, ролик замислювався як жарт.

"2"

Ті самі скандальні кадри

«Я ні в якому разі не підтримую ненависті в будь-якому її вираженні. Я роблю контент для своєї аудиторії. Свої відео я сприймаю як розвагу, а не місце для серйозних роздумів на політичні теми. Знаю, що мої глядачі це чудово розуміють, і саме тому підписуються на мій канал. Усвідомлюю, що жарт був образливим, хоча я не переслідував цієї мети»,- спробував виправдатися PewDiePie.

Однак представники Disney заявили, що дане відео виявилося «недоречним». «Не дивлячись на те, що Фелікс Чельберг зробив собі ім’я провокаційною поведінкою, в цьому випадку він перейшов межу», – заявили в компанії.

В результаті Maker Studios відмовилася від участі Фелікса Чельберга в роботі розважальної мережі Revelmode, яка була запущена спільно з блогером близько року тому.

Після розриву контракту з Disney Фелікс Чельберг був також виключений з програми Google Preferred, що дозволяє популярним YouTube-блогерам заробляти більше на рекламі в роликах. З усіх спірних роликів блогера була знята реклама. Крім того, відеосервіс вирішив закрити реаліті-шоу Scare PewDiePie, де головну роль, як нескладно здогадатися, грав Фелікс Чельберг, і не випускати другий сезон проекту на платному сервісі YouTube Red.

Вас також може зацікавити інформація про те, що  YouTube почав будувати власну кіностудію.

Коментарі закриті.

Поділитися

Microsoft нагадала користувачам про останній шанс безкоштовно оновитися до Windows 10

Microsoft дотримається обіцянки, зробивши оновлення до операційної системи Windows 10 платним, починаючи з 30 липня. За місяць до закінчення терміну компанія вирішила ще раз нагадати користувачам про це і вибрала для цього максимально помітний спосіб. Користувачі операційних систем Windows 7, 8 і 8.1 на цьому тижні могли спостерігати у себе на екранах банер з попередженням […]

Скільки коштує iPhone 6 в 27 країнах світу

iPhone – занадто дорогий! Так, хто за такі гроші буде купувати смартфон? Це і багато іншого ми чули, коли Apple підвищила ціни на свою техніку. Але чи так все погано? Скільки коштує iPhone в країнах світу? Аналітики з Deutsche Bank випустили свій щорічний звіт за світовими цінами, де знайшлося місце і смартфонам від Apple. Результати багатьох […]

Apple планує збільшити діагональ OLED-дисплеїв iPhone до 5,8 дюймів

Згідно з даними китайських джерел, Apple в грудні минулого року вела переговори з Samsung і LG з метою дізнатися, чи зможуть ці компанії виробляти достатню кількість OLED панелей до 2017 року для оснащення ними нового iPhone. Це дозволяє припустити, що перший iPhone з дисплеєм на органічних світлодіодах компанія має намір випустити вже в наступному році. […]