"1"

Експерти компанії BitDefender виявили Mac-версію шкідливого ПЗ, що використовується хакерським угрупованням APT 28, відомим як Pawn Storm, Sednit, Sofacy, Fancy Bear і Tsar Team. Саме вони замішані у зломі Національного комітету Демократичної партії США влітку минулого року.

Передбачається, що хакери розробили нове шкідливе ПЗ Sofacy (X-Agent). Воно використовується в кампаніях з кібершпигунства. Раніше експерти стикалися з бекдором у Windows, Linux, iOS і Android. Тепер проблема торкнулася і «маководів».

«Оператори APT 28 розширили гру – корисне навантаження X-Agent тепер може атакувати користувачів Mac OS X, перехоплювати паролі, робити знімки екрану і викрадати збережені на Mac резервні копії iPhone,» – фахівці BitDefender.

За словами SecurityLab, «X-Agent являє собою модульний бекдор, що завантажується на системи жертв за допомогою дроппера Komplex. Шкідливий здатний завантажувати на інфікований комп’ютер додаткові модулі, а також збирати інформацію про його апаратне та програмне забезпечення».

Раніше експерти BitDefender прийшли до висновку, що члени угруповання APT 28 є «або російськими громадянами, або громадянами сусідніх держав, які розмовляють російською мовою». Про це говорить наявність російських слів в коді шкідливого ПЗ.

Нагадаємо також про появу нового трояну, який викрадає паролі зі зв’язки ключів на Mac.

Коментарі закрито.

Поділитися

Божевільний американець перевірив iPhone 7 на міцність, засунувши його в пащу алігаторові

Незважаючи на те, що з моменту виходу iPhone 7 на ринок вийшло безліч інших смартфонів, гаджет Apple залишається найулюбленішим об’єктом для тортур відомого відеоблогера. Цього разу він додумався згодувати iPhone 7 алігаторові. На YouTube-каналі TechRax з’явилося відео, в якому ентузіаст перевіряє iPhone 7 на міцність оригінальним способом. Власник каналу помістив смартфон в плівку і засунув […]

HTC 11 отримає Snapdragon 835 і 8 Гб оперативної пам’яті

Зарубіжний портал Android Headlines, посилаючись на джерело з китайської соціальної мережі Weibo, поділився інформацією з приводу майбутнього смартфону HTC 11. Що всередині За повідомленням джерела, апарат отримає Quad HD екран на 5,5 дюймів, потужний процесор Snapdragon 835, 8 гігабайт оперативної пам’яті і 256 гігабайт вбудованої пам’яті (швидше за все в максимальній конфігурації). HTC 11 оснастять […]

Apple показала знімки підземного конференц-залу, в якому будуть проходити презентації її майбутніх продуктів

В кінці року Apple планує завершити будівництво Apple Campus 2 – нової штаб-квартири, яку засновник корпорації Стів Джобс називав «космічним кораблем». У список унікальних архітектурних рішень цього проекту входить підземний конференц-зал, в якому будуть проходити покази майбутніх iPhone, iPad і Mac. Сьогодні Apple опублікувала фотографії аудиторії, яка вражає не тільки своїм футуристичним виглядом, але і […]