"1"

Українські мобільні оператори продовжують експерименти над тарифами. З 18 листопада «Vodafone Україна» запустив новорічні акційні тарифи. Тоді оператор подвоїв кількість хвилин для дзвінків на інші мережі у всіх планах і вдвічі збільшив обсяг трафіку в трьох дорожчих тарифах. Ціни при цьому залишилися колишніми. Акція мала завершиться 28 лютого, але Vodafone прийняв рішення залишити збільшені обсяги послуг. Натомість з 1 березня оператор підніме ціни на всі тарифи на 14-28%.

«За результатами акції оператор відзначив значне зростання користування послугами […] В середньому абоненти акційних тарифів стали використовувати на 80% більше мобільного інтернету, кількість дзвінків на інші мережі в цих тарифах зросла на 70%», – повідомила прес-служба оператора.

"2"

Тарифи до зимової акції з показаним збільшенням обсягу послуг в два рази

З 1 березня вартість тарифу XS зросте до 40 грн (подорожчання на 14,2%), S – до 60 грн (20%), M – до 90 грн (28%), а L подорожчає на 30 грн (20%) до 180 грн в місяць. Таким чином, середня вартість п’яти тарифів збільшиться на 20,7%. Вартість найдешевшої пропозиції Vodafone Light+ не зміниться і складе 20 грн на місяць. Таким чином, з першого дня весни тарифна сітка Vodafone буде виглядати так:

"3"

Також продовжить діяти знижена вартість для дзвінків по Україні – 25 коп/хв. Абонентам, яким збільшені обсяги не потрібні, оператор пропонує перейти на більш дешевий тариф.

До поточного моменту Vodafone серйозно змінював ціни на всю тарифну лінійку в серпні минулого року. Тоді в ній з’явилися тарифи Red XS і Red Light, а на основні S, M і L зросли ціни.

Вас також може зацікавити новина про те, що глава Apple закликав активно боротися з фейковими новинами.

Коментарі закрито.

Поділитися

«Лабораторія Касперського» виходить на ринок операційних систем

«Лабораторія Касперського» офіційно оголосила про завершення розробки фірмової операційної системи KasperskyOS, яка буде поставлятися в якості встановленого програмного забезпечення на різних типах устаткування, яке застосовується в індустріальних і корпоративних мережах. Основний принцип роботи KasperskyOS зводиться до правила «заборонено все, що не дозволено», і це, за запевненням розробників, має забезпечувати високий рівень інформаційної безпеки. Зокрема, такий підхід […]

GAMES. Dig a Way – посібник для пенсіонера

Не кожній грі вдається так успішно просуватися по рейтингах вгору. Зовсім не так давно, студія Digi Ten, вийшла зі своїм пробним і вельми вдалим проектом – розробкою під назвою Dig a Way. У процесі гри розробники придумали для геймерів цікаве заняття, копати якомога глибше і більше. Як відомо всім, саме там є поклади золота, і […]

Batman: Arkham Knight на Mac і Linux скасований

Проект Batman: Arkham Knight є цілком пристойною грою, однак PC версія гри залишає бажати кращого. Вона виявилася настільки невдалою, що видавець Warner Bros. вирішив прибрати проект з продажу через кілька тижнів після релізу. Компанія запропонувала повернути гроші тим, хто купив недопрацьовану гру. Тепер представники Warner Bros. офіційно заявили в Steam, що реліз гри на Mac […]