"1"

Українські мобільні оператори продовжують експерименти над тарифами. З 18 листопада «Vodafone Україна» запустив новорічні акційні тарифи. Тоді оператор подвоїв кількість хвилин для дзвінків на інші мережі у всіх планах і вдвічі збільшив обсяг трафіку в трьох дорожчих тарифах. Ціни при цьому залишилися колишніми. Акція мала завершиться 28 лютого, але Vodafone прийняв рішення залишити збільшені обсяги послуг. Натомість з 1 березня оператор підніме ціни на всі тарифи на 14-28%.

«За результатами акції оператор відзначив значне зростання користування послугами […] В середньому абоненти акційних тарифів стали використовувати на 80% більше мобільного інтернету, кількість дзвінків на інші мережі в цих тарифах зросла на 70%», – повідомила прес-служба оператора.

"2"

Тарифи до зимової акції з показаним збільшенням обсягу послуг в два рази

З 1 березня вартість тарифу XS зросте до 40 грн (подорожчання на 14,2%), S – до 60 грн (20%), M – до 90 грн (28%), а L подорожчає на 30 грн (20%) до 180 грн в місяць. Таким чином, середня вартість п’яти тарифів збільшиться на 20,7%. Вартість найдешевшої пропозиції Vodafone Light+ не зміниться і складе 20 грн на місяць. Таким чином, з першого дня весни тарифна сітка Vodafone буде виглядати так:

"3"

Також продовжить діяти знижена вартість для дзвінків по Україні – 25 коп/хв. Абонентам, яким збільшені обсяги не потрібні, оператор пропонує перейти на більш дешевий тариф.

До поточного моменту Vodafone серйозно змінював ціни на всю тарифну лінійку в серпні минулого року. Тоді в ній з’явилися тарифи Red XS і Red Light, а на основні S, M і L зросли ціни.

Вас також може зацікавити новина про те, що глава Apple закликав активно боротися з фейковими новинами.

Коментарі закриті.

Поділитися

На офіційному сайті Apple з’явилася згадка про годинник Apple Watch Victory

Згадка протрималося недовго, компанія швидко виправила свою помилку, але неанонсовану модель Apple Watch все ж встигли помітити. Як відомо, на початку осені Apple представила оновлену модель свого годинника, що отримала назву Apple Watch Series 2. У свою чергу, модель має кілька версій, в тому числі Apple Watch Edition, Apple Watch Hermes і спортивну Apple Watch […]

Apple відкликає зарядні пристрої

Apple за своєю ініціативою відкликає кілька видів адаптерів живлення для Mac і iPad, доступних за межами США.  Apple відзначає, що випадки були рідкісними. У компанії відомості про 12 інцидентів з ураженням людей електричним струмом від несправних мережевих адаптерів протягом 12 років. У яких країнах вони відбувалися не повідомляється.  Бракованими були визнані двохштирькові настінні адаптери живлення, що […]

«ВКонтакте» запустила новий дизайн для всіх користувачів

Соціальна мережа «ВКонтакте» сьогодні завершила переведення своїх користувачів на новий дизайн сайту і зараз оновлений зовнішній вигляд сервісу активний у 100% учасників соцмережі. Як відзначають в самій компанії, робота над редизайном сервісу велася протягом півтора років. У середу всі зареєстровані користувачі «ВКонтакте» побачили кардинальні зміни в оформленні сторінок сайту. За даними компанії, в соціальній мережі […]