"1"

Українські мобільні оператори продовжують експерименти над тарифами. З 18 листопада «Vodafone Україна» запустив новорічні акційні тарифи. Тоді оператор подвоїв кількість хвилин для дзвінків на інші мережі у всіх планах і вдвічі збільшив обсяг трафіку в трьох дорожчих тарифах. Ціни при цьому залишилися колишніми. Акція мала завершиться 28 лютого, але Vodafone прийняв рішення залишити збільшені обсяги послуг. Натомість з 1 березня оператор підніме ціни на всі тарифи на 14-28%.

«За результатами акції оператор відзначив значне зростання користування послугами […] В середньому абоненти акційних тарифів стали використовувати на 80% більше мобільного інтернету, кількість дзвінків на інші мережі в цих тарифах зросла на 70%», – повідомила прес-служба оператора.

"2"

Тарифи до зимової акції з показаним збільшенням обсягу послуг в два рази

З 1 березня вартість тарифу XS зросте до 40 грн (подорожчання на 14,2%), S – до 60 грн (20%), M – до 90 грн (28%), а L подорожчає на 30 грн (20%) до 180 грн в місяць. Таким чином, середня вартість п’яти тарифів збільшиться на 20,7%. Вартість найдешевшої пропозиції Vodafone Light+ не зміниться і складе 20 грн на місяць. Таким чином, з першого дня весни тарифна сітка Vodafone буде виглядати так:

"3"

Також продовжить діяти знижена вартість для дзвінків по Україні – 25 коп/хв. Абонентам, яким збільшені обсяги не потрібні, оператор пропонує перейти на більш дешевий тариф.

До поточного моменту Vodafone серйозно змінював ціни на всю тарифну лінійку в серпні минулого року. Тоді в ній з’явилися тарифи Red XS і Red Light, а на основні S, M і L зросли ціни.

Вас також може зацікавити новина про те, що глава Apple закликав активно боротися з фейковими новинами.

Коментарі закрито.

Поділитися

Секретную лабораторию Apple будет возглавлять бывший топ-менеджер Mercedes-Benz

Согласно сведениям, которые были опубликованы на официальном сайте газеты The Financial Time, Apple наняла к себе на работу Джона Джунгвирфа — бывшего президента отдела исследований корпорации Mercedes-Benz. Газета сообщает, что он будет работать в специально созданной лаборатории над «секретным проектом». Скорее всего, речь идет о подготовке к выпуску собственного электромобиля Apple или же автомобильной электроники […]

Apple оголосила про плани відкрити перший роздрібний магазин на батьківщині Samsung

Apple планує відкрити перший магазин фірмової роздрібної мережі в Південній Кореї – на ринку, де домінує головний конкурент «яблучного» бренду Samsung. Про це в п’ятницю пише The Wall Street Journal. Apple заявила, що «з ентузіазмом чекає на відкриття першого магазину Apple в Південній Кореї», назвавши цю країну «лідером в сфері телекомунікацій і технологій». Представник компанії […]

GAMES. iO – A Physics Platformer. Головоломка з урахуванням фізики.

Від студії BluBox, розробника непоганих мобільних ігор, вийшов черговий продукт – «iO – A Physics Platformer». Гра досить давно існує на інших платформах, – вже з 2012 року. Тепер ось вийшов реліз для мобільних платформ. За час існування гра встигла кілька разів відзначитися на конкурсах додатків, завоювати кілька нагород і взагалі, популярності у гри вистачає. Популярність […]