"1"

Українські мобільні оператори продовжують експерименти над тарифами. З 18 листопада «Vodafone Україна» запустив новорічні акційні тарифи. Тоді оператор подвоїв кількість хвилин для дзвінків на інші мережі у всіх планах і вдвічі збільшив обсяг трафіку в трьох дорожчих тарифах. Ціни при цьому залишилися колишніми. Акція мала завершиться 28 лютого, але Vodafone прийняв рішення залишити збільшені обсяги послуг. Натомість з 1 березня оператор підніме ціни на всі тарифи на 14-28%.

«За результатами акції оператор відзначив значне зростання користування послугами […] В середньому абоненти акційних тарифів стали використовувати на 80% більше мобільного інтернету, кількість дзвінків на інші мережі в цих тарифах зросла на 70%», – повідомила прес-служба оператора.

"2"

Тарифи до зимової акції з показаним збільшенням обсягу послуг в два рази

З 1 березня вартість тарифу XS зросте до 40 грн (подорожчання на 14,2%), S – до 60 грн (20%), M – до 90 грн (28%), а L подорожчає на 30 грн (20%) до 180 грн в місяць. Таким чином, середня вартість п’яти тарифів збільшиться на 20,7%. Вартість найдешевшої пропозиції Vodafone Light+ не зміниться і складе 20 грн на місяць. Таким чином, з першого дня весни тарифна сітка Vodafone буде виглядати так:

"3"

Також продовжить діяти знижена вартість для дзвінків по Україні – 25 коп/хв. Абонентам, яким збільшені обсяги не потрібні, оператор пропонує перейти на більш дешевий тариф.

До поточного моменту Vodafone серйозно змінював ціни на всю тарифну лінійку в серпні минулого року. Тоді в ній з’явилися тарифи Red XS і Red Light, а на основні S, M і L зросли ціни.

Вас також може зацікавити новина про те, що глава Apple закликав активно боротися з фейковими новинами.

Коментарі закрито.

Поділитися

У коді програми Pages знайдено згадка OLED-панелі нових MacBook

Розробники продовжують вивчати код macOS Sierra і вбудованих в операційну систему додатків. Вже не вперше в рядках програмного коду знаходиться згадка про майбутню OLED-панель нових MacBook. Цього разу ресурс Consomac поділився знайденою інформацією про прийдешнє оновлення лінійки ноутбуків. У програмному коді програми Pages знайдено рядок «Customize Functional Row». Він натякає на кастомізацію візуальної складової програми в OLED-панелі […]

AliveCor представила ремінець для Apple Watch, що дозволяє знімати ЕКГ

Компанія AliveCor представила ремінець для «розумних» годиників Apple Watch, завдяки якому власник зможе швидко знімати кардіограму. Як заявив консультант-кардіолог лікарні св. Річарда в Чічестер, Західний Суссек, Марк Таннер «це вражаюче технологічне досягнення». Аксесуар під назвою Kardia Band дозволяє в домашніх умовах робити електрокардіограму. Пристрій виконаний у вигляді ремінця з двома електродами на зовнішній стороні. Мобільний […]

Хакери розсилають листи з вірусом-вбивцею від імені Roshen

Найбільша кондитерська фірма Roshen, власником якої є президент України Петро Порошенко, повідомила, що від її імені ведеться розсилання електронних листів з небезпечним комп'ютерним вірусом, який загрожує безпеці особистих комп'ютерів. Хакери застосовують спеціальну програму, в якості своєї електронної адреси дають адресу кондитерської компанії Roshen і розсилають повідомлення, які в собі містять вірус. Зауважимо, що цей вірус потрапляє в комп'ютер […]