"1"

Українські мобільні оператори продовжують експерименти над тарифами. З 18 листопада «Vodafone Україна» запустив новорічні акційні тарифи. Тоді оператор подвоїв кількість хвилин для дзвінків на інші мережі у всіх планах і вдвічі збільшив обсяг трафіку в трьох дорожчих тарифах. Ціни при цьому залишилися колишніми. Акція мала завершиться 28 лютого, але Vodafone прийняв рішення залишити збільшені обсяги послуг. Натомість з 1 березня оператор підніме ціни на всі тарифи на 14-28%.

«За результатами акції оператор відзначив значне зростання користування послугами […] В середньому абоненти акційних тарифів стали використовувати на 80% більше мобільного інтернету, кількість дзвінків на інші мережі в цих тарифах зросла на 70%», – повідомила прес-служба оператора.

"2"

Тарифи до зимової акції з показаним збільшенням обсягу послуг в два рази

З 1 березня вартість тарифу XS зросте до 40 грн (подорожчання на 14,2%), S – до 60 грн (20%), M – до 90 грн (28%), а L подорожчає на 30 грн (20%) до 180 грн в місяць. Таким чином, середня вартість п’яти тарифів збільшиться на 20,7%. Вартість найдешевшої пропозиції Vodafone Light+ не зміниться і складе 20 грн на місяць. Таким чином, з першого дня весни тарифна сітка Vodafone буде виглядати так:

"3"

Також продовжить діяти знижена вартість для дзвінків по Україні – 25 коп/хв. Абонентам, яким збільшені обсяги не потрібні, оператор пропонує перейти на більш дешевий тариф.

До поточного моменту Vodafone серйозно змінював ціни на всю тарифну лінійку в серпні минулого року. Тоді в ній з’явилися тарифи Red XS і Red Light, а на основні S, M і L зросли ціни.

Вас також може зацікавити новина про те, що глава Apple закликав активно боротися з фейковими новинами.

Коментарі закрито.

Поділитися

Вийшла нова бета-версія macOS Sierra для розробників і публічних тестерів

Слідом за новими бета–версіями iOS 10 вийшли і чергові тестові збірки macOS Sierra для розробників і публічних бета–тестерів. Версія для зареєстрованих розробників – шоста за рахунком, публічна бета – п’ята. Обидві збірки повністю ідентичні. Для зареєстрованих розробників macOS Sierra beta 6 доступна для завантаження в розділі оновлень онлайн–магазину додатків Mac App Store або на офіційному […]

У Франції дорогу вимостили сонячними батареями

Тепер в невеликому французькому селі Турувр-о-Перш, розташованому в Нормандії, більше не переживають про такі дрібниці, як електроенергія для вуличних ліхтарів. Міністерство екології Франції подарувало жителям населеного пункту нову ділянку дороги, вимощену трьома тисячами квадратних метрів міцних сонячних батарей. Якщо на даху в сонячних регіонів вже давно встановлюють сонячні панелі, то чому ж не можна використовувати для […]

Доля iOS на американському ринку не перевищує 43%, у Android – 52%

Вважається, що продукція американської компанії Apple користується найбільшою популярністю на місцевому ринку. Однак останні дослідження компанії Nielsen свідчать, що й тут iOS відстає за розповсюдженням від Android. Статистика дослідницької фірми говорить про долю в 42,7% в третьому кварталі.  В даний момент Android займає лідируюче положення з показником в 52,6%. Разом з платформою від Apple вони […]