"1"

Сервіс Apple Music працює вже досить давно. Однак якщо на початку купертінівці сподівалися на стрімке зростання бази передплатників, то зараз вони акуратніше говорять про поступово зростаючу аудиторію сервісу.

За словами Едді Кью, віце-президента компанії Apple з програмного забезпечення, на даний момент передплатниками Apple Music є більше 20 мільйонів чоловік. Більш точну цифру він не назвав.

Однак, згідно з наявними даними, купертінівці планують продовжити активно залучати нових учасників в свій стрімінговий сервіс. Apple сподівається збільшити кількість передплатників як мінімум удвічі.

В рамках конференції Recode Едді Кью зазначив, що на даний момент на великі стрімінгові сервіси підписано близько 100 мільйонів чоловік. При цьому користувачів, які щодня слухають музику, значно більше. Саме останніх Apple і хоче залучити до свого сервісу.

Нагадаємо також, що за 2016 рік магазин App Store приніс в два рази більше грошей компанії Apple, ніж Google Play заробив для Google.

Коментарі закрито.

Поділитися

Проект Pebble запустил свой Арр Store

Известный сегодня всему миру проект Pebble вырос из небольшого стартапа, который искал первых клиентов через Kickstarter. Компания по сбору средств увенчалась успехом, и сегодня разработчики уже запустили вторую версию и открыли свой собственный магазин приложений, где уже насчитывается до 1000 приложений. В Арр Store для «умных» часов представлены приложения в 6 разных категориях: игры, уведомления, […]

GM і Lyft протестують безпілотні електротаксі на дорогах загального користування

Автогігант General Motors і сервіс Lyft (конкурент Uber) протягом найближчого року мають намір почати випробування на дорогах загального користування самоуправляючі таксі. Йдеться про спеціально модифіковані електричні автомобілі Bolt. Такі машини зможуть долати на одній зарядці блоку акумуляторних батарей відстань понад 320 км. Сервіс OnStar 4G LTE дозволить перетворити транспортний засіб у безпровідну точку доступу Wi-Fi. […]

Apple впервые выпустит приложение под Android

Сейчас разработчики Apple заняты созданием первого в истории приложения для устройств работающих с операционной системой Android – потокового музыкального сервиса, на подобии Spotify. Для создания нового приложения будет использован купленный ранее сервис Beats Music. Предположительно, месячная абонентская плата для пользователей новинки составит $ 7,99. Напомним, что за использование оригинального приложения необходимо было заплатить $ 9,99 […]