"1"

Сервіс Apple Music працює вже досить давно. Однак якщо на початку купертінівці сподівалися на стрімке зростання бази передплатників, то зараз вони акуратніше говорять про поступово зростаючу аудиторію сервісу.

За словами Едді Кью, віце-президента компанії Apple з програмного забезпечення, на даний момент передплатниками Apple Music є більше 20 мільйонів чоловік. Більш точну цифру він не назвав.

Однак, згідно з наявними даними, купертінівці планують продовжити активно залучати нових учасників в свій стрімінговий сервіс. Apple сподівається збільшити кількість передплатників як мінімум удвічі.

В рамках конференції Recode Едді Кью зазначив, що на даний момент на великі стрімінгові сервіси підписано близько 100 мільйонів чоловік. При цьому користувачів, які щодня слухають музику, значно більше. Саме останніх Apple і хоче залучити до свого сервісу.

Нагадаємо також, що за 2016 рік магазин App Store приніс в два рази більше грошей компанії Apple, ніж Google Play заробив для Google.

Коментарі закрито.

Поділитися

Сьогодні в продажу з’явилися iPad Pro

Ось і настав той день, коли в продаж надійшли новітні iPad Pro. Офіційні інтернет-магазини розкрили свої віртуальні двері для тисяч покупців. Тим, хто встиг зробити предзамовлення онлайн, не потрібно буде довго чекати, деяка частина покупців отримає свої «іграшки» вже на цьому тижні. А в деяких країнах можна буде купити таблет в звичайному магазині і вже […]

Тіньова сторона Telegram

Telegram привертає увагу ЗМІ, стрімко розширює базу користувача і стоїть на чолі «революції ботів». Але що приховав від сторонніх очей творець ВКонтакті Павло Дуров? Як мінімум, маркетинг його месенджера виявився незвичайним: там замішані українські бізнесмени, арабські телеканали, колишній генсек Інтерполу і Google. Штаб квартира Telegram все ще знаходиться в Санкт-Петербурзі     За інформацією Секрету […]

Собівартість iPhone SE становить $160

Новий 4-дюймовий iPhone виявився одним з найвигідніших для Apple гаджетів. За даними компанії IHS Technology, вартість компонентів і складання iPhone SE складає всього  $160 доларів, а це 30% від роздрібної ціни $399. Більш вигідним пристроєм для компанії є лише годинник Apple Watch, збірка яких обходиться в $84. iPhone SE успадкував дисплей від iPhone 5s, його […]