Черговий суд загрожує Apple забороною продажів Apple Watch 

На Apple подав до суду розробник технології зчитування серцевого ритму Valencell. Позивачі стверджують, що компанія з Купертино навмисно проявила інтерес до створюваної в стінах Valencell технології. Дизайнери з Apple вивчили її продукт, нібито з наміром вбудувати технологію в майбутні смарт-годинник. Але в підсумку вони просто скопіювали розробку, не отримавши на це ніякої офіційного дозволу. 

Представники Apple, за заявою Valencell, зв’язалися з фірмою з Делавера в 2013 році, якраз коли Apple Watch перебували на стадії розробки. Старший менеджер Apple по роботі з партнерами Лианг Хо вже тоді говорив про партнерство і поставки сенсора серцевого ритму для гаджета, який би носився на зап’ясті. Про це згадується в позові. 

Далі Apple відправляла в Valencell своїх представників для отримання додаткових даних про технології. З сайту компанії-розробника завантажувалися відповідні документи з офіційним описом її біометричної технології під назвою «PerformTek-Powered». Для скачування таких документів необхідна онлайнова реєстрація на сайті і надання деяких даних про себе. Стало відомо, що багато документів були викачані після надання в системі неправдивої інформації. Хоча з’ясувалося, що ці дії відбувалися на комп’ютерах, чиї IP-адреси належать Apple. 

Більше того, тоді ж, у 2013-му, представники Apple зустрічалися з керівництвом Valencell на чолі з президентом, доктором Стівеном Лебеф. На зустрічі обговорювалася можливість інтеграції технології PerformTek-Powered в деякі продукти компанії з Купертіно. За таким принципом і працює Valencell розробник, не рекламуючи свої технології, їх просто вбудовують за ліцензією в сенсори навушників Sony, LG, Jabra і iRiver, і в наручні гаджети від Atlas Wearables і Scosche. 

У процесі взаємодії з Apple компанія Valencell передавала виробнику Apple Watch навіть готові сенсори для тестування та аналізу. А потім у вересні 2014 року Apple просто взяла і анонсувала свої смарт-годинник. У них був вбудований нібито її фірмовий сенсор серцевого ритму. 

За заявами Apple, технологія, використана в її власному датчику серцебиття не ексклюзивна, а цілком стандартна фотоплетізмографія. Датчик на базі цієї технології використовує для контролю над кровообігом спалаху інфрачервоних і зелених LED-діодів. У Valencell теж застосовують дану технологію, однак, дещо адаптовану за допомогою вже запатентованих розробок, які забезпечують більш високу точність зчитування інформації сенсорами. 

Деталі позову поки невідомі. Хоча в ньому звинувачувальна сторона допускає, що в Apple навмисно вирішили порушити патентне право Valencell, оскільки порахували такий крок економічно більш доцільним, ніж придбання у Valencell відповідних ліцензій. 

Позивач говорить про порушення його патентів 8923941, 8886269, 8929965 та 8989830. Кожен з них описує технологію, використовувану в біометричних датчиках на зразок тих, що зараз стоять в Apple Watch. У Valencell хочуть заборонити продаж смарт-годин Apple і отримати від нереалізованого партнера компенсацію. Справа розглядатиметься у Федеральному окружному суді Східного округу Північної Кароліни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Творець McAfee збрехав про злом iPhone терориста з Сан-Бернардіно

Минулого тижня кандидат на пост президента США і засновник компанії McAfee Джон Макафі в подробицях розповів про те, як саме він буде зламувати iPhone 5c, що належав терористові з Сан-Бернардіно. Макафі вразив усіх заявою, що він готовий з’їсти свій черевик, якщо у нього нічого не вийде. В інтерв’ю телеканалу Russia Today Макафі докладно пояснив, як […]

Через Flash Player поширюється новий вірус

В Adobe впевнені, що він вражає всі платформи. Не минуло й місяця з виявлення та усунення попередньої уразливості в плеєрі Adobe Flash, як трапився черговий казус. Зловмисники знайшли нову лазівку для експлойта, під назвою CVE-2016-1019, і вже користуються нею. Ця вразливість є в комп'ютерах на базі ОС Windows 10 (як і більш ранніх версіях ОС), […]

Новий чіп може допомогти заряджати iPhone на відстані

Якщо вірити мережевих джерелам, то компанія Apple думає над впровадженням просунутої бездротової зарядки в свої гаджети вже протягом декількох років і, схоже, в найближчому майбутньому така функція дійсно може з’явитися в iPhone. Принаймні, на це можна сподіватися. Днями компанія Energous, з якою, за чутками, співпрацює Apple, представила новий чіп з функцією радіочастотного передавача під назвою […]