Черговий суд загрожує Apple забороною продажів Apple Watch 

На Apple подав до суду розробник технології зчитування серцевого ритму Valencell. Позивачі стверджують, що компанія з Купертино навмисно проявила інтерес до створюваної в стінах Valencell технології. Дизайнери з Apple вивчили її продукт, нібито з наміром вбудувати технологію в майбутні смарт-годинник. Але в підсумку вони просто скопіювали розробку, не отримавши на це ніякої офіційного дозволу. 

Представники Apple, за заявою Valencell, зв’язалися з фірмою з Делавера в 2013 році, якраз коли Apple Watch перебували на стадії розробки. Старший менеджер Apple по роботі з партнерами Лианг Хо вже тоді говорив про партнерство і поставки сенсора серцевого ритму для гаджета, який би носився на зап’ясті. Про це згадується в позові. 

Далі Apple відправляла в Valencell своїх представників для отримання додаткових даних про технології. З сайту компанії-розробника завантажувалися відповідні документи з офіційним описом її біометричної технології під назвою «PerformTek-Powered». Для скачування таких документів необхідна онлайнова реєстрація на сайті і надання деяких даних про себе. Стало відомо, що багато документів були викачані після надання в системі неправдивої інформації. Хоча з’ясувалося, що ці дії відбувалися на комп’ютерах, чиї IP-адреси належать Apple. 

Більше того, тоді ж, у 2013-му, представники Apple зустрічалися з керівництвом Valencell на чолі з президентом, доктором Стівеном Лебеф. На зустрічі обговорювалася можливість інтеграції технології PerformTek-Powered в деякі продукти компанії з Купертіно. За таким принципом і працює Valencell розробник, не рекламуючи свої технології, їх просто вбудовують за ліцензією в сенсори навушників Sony, LG, Jabra і iRiver, і в наручні гаджети від Atlas Wearables і Scosche. 

У процесі взаємодії з Apple компанія Valencell передавала виробнику Apple Watch навіть готові сенсори для тестування та аналізу. А потім у вересні 2014 року Apple просто взяла і анонсувала свої смарт-годинник. У них був вбудований нібито її фірмовий сенсор серцевого ритму. 

За заявами Apple, технологія, використана в її власному датчику серцебиття не ексклюзивна, а цілком стандартна фотоплетізмографія. Датчик на базі цієї технології використовує для контролю над кровообігом спалаху інфрачервоних і зелених LED-діодів. У Valencell теж застосовують дану технологію, однак, дещо адаптовану за допомогою вже запатентованих розробок, які забезпечують більш високу точність зчитування інформації сенсорами. 

Деталі позову поки невідомі. Хоча в ньому звинувачувальна сторона допускає, що в Apple навмисно вирішили порушити патентне право Valencell, оскільки порахували такий крок економічно більш доцільним, ніж придбання у Valencell відповідних ліцензій. 

Позивач говорить про порушення його патентів 8923941, 8886269, 8929965 та 8989830. Кожен з них описує технологію, використовувану в біометричних датчиках на зразок тих, що зараз стоять в Apple Watch. У Valencell хочуть заборонити продаж смарт-годин Apple і отримати від нереалізованого партнера компенсацію. Справа розглядатиметься у Федеральному окружному суді Східного округу Північної Кароліни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple Watch получат опцию автоматической смены экрана

Чего говорить – все девайсы от Apple обладают удивительным набором скрытых фич, важность которых очень трудно недооценить. По всей видимости, то же правило не обошло стороной “яблочные” смартчасы – разработчики обнаружили очень примечательную особенность в коде WatchKit, которая позволит быстро получать всю необходимую информацию об открытом экране. Портал The Verge выяснил, что при повороте или […]

iPhone 8 назавжди змінить мобільну індустрію

Саме так вважає журналіст і технічний експерт Роберт Скоубл, грунтуючи свою думку на інформації надійних джерел в Apple. Скоубл стверджує, що iPhone 2017 року буде повністю скляним (з різних видів скла) і отримає OLED-дисплей нового покоління. Крім того, цитуючи Скоубла, «Ви зможете поміщати його в гарнітуру, в якій є сенсори, що дозволяють майбутньому iPhone забезпечувати […]

Apple Watch могут работать спорт-трекером автономно

Apple Watch – самая популярная технологическая новинка в этом году. И каждый из нас уже знает, что они представляют из себя, какими функциями обладают и сколько необходимо работать, чтобы их приобрести : ). Но, как оказалось, есть ещё в тайничке несколько приятных фишичек. Подробности – ниже. На своём блоге на Apple.com, модель-тестировщица Кристи Тарлингтон опубликовала […]