"1"

Щороку ресурс Fast Company публікує рейтинг найбільш інноваційних компаній в світі. В цьому році Apple посіла четверте місце. У трійку лідерів автори ділового видання визначили Amazon, Google і Uber, які посіли перше, друге і третє місця відповідно.

Представники Fast Company відзначили, що компанія Apple досить успішно створює свої апаратні і програмні продукти та при цьому робить це трохи інакше, ніж інші великі виробники.

На сьогоднішній день купертінівці самостійно розробляють процесори і софт для більшості своїх пристроїв, не бояться експериментувати (як у випадку з Touch Bar) і пробують свої сили в найрізноманітніших сферах. Зокрема, у Apple є ряд проектів, пов’язаних з охороною здоров’я.

"2"

Як вже було сказано вище, перші три місця дісталися Amazon, Google і Uber. На думку авторів рейтингу, перша компанія змогла змінити думку людей про покупках товарів в мережі, друга – виділилася своїми розробками в області ШІ, а третя – мала значний вплив на пасажирські автомобільні перевезення.

Вас також може зацікавити інформація про те, що iPhone SE визнаний кращим смартфоном у співвідношенні ціна-автономність.

Коментарі закрито.

Поділитися

Выпущенная платформа рассекретила разрешение экрана Apple Watch

Буквально пару часов назад Apple выкатила SDK-набор WatchKit специально для разработчиков приложений, чтобы те могли подготовить обновления своих детищ в тесной интеграции со смартчасами. Однако, среди девелоперов обнаружились истинные энтузиасты своего дела, успевшие уже «вскрыть» начинку ПО и выяснить разрешение дисплеев будущих гаджетов. Так, модель с диагональю дисплея в 38 мм будет обладать разрешением 340 […]

Apple збирається запустити сервіс для розпізнавання музики

З появою смартфонів свій новий розвиток отримали і сервіси розпізнавання музики. На ринку ці додатки почали з’являтися у 2010-2011 роках, і на сьогоднішній день є дуже затребуваними, що доказує їх присутність у списках «must have». Принцип роботи подібних додатків є ідентичним і полягає в тому, що вони записують короткий відривок граючої поблизу музики, відправляють його […]

Огляд Flail Rider – зноси, руйнуй, володарюй

Іноді проста однотапова гра показує себе навіть краще, ніж яка-небудь стратегія або стрілялки за мотивами блокбастера. Так сталося і з Flail Rider – іграшкою, яка нещадно вбиває час. Та й нерви теж. Ще переглядаючи скріншоти в App Store, ми зрозуміли, що Flail Rider стане черговою офісною іграшкою, в якій всі по черзі будуть ставити свій рекорд. Ідея полягає […]