"1"

Щороку ресурс Fast Company публікує рейтинг найбільш інноваційних компаній в світі. В цьому році Apple посіла четверте місце. У трійку лідерів автори ділового видання визначили Amazon, Google і Uber, які посіли перше, друге і третє місця відповідно.

Представники Fast Company відзначили, що компанія Apple досить успішно створює свої апаратні і програмні продукти та при цьому робить це трохи інакше, ніж інші великі виробники.

На сьогоднішній день купертінівці самостійно розробляють процесори і софт для більшості своїх пристроїв, не бояться експериментувати (як у випадку з Touch Bar) і пробують свої сили в найрізноманітніших сферах. Зокрема, у Apple є ряд проектів, пов’язаних з охороною здоров’я.

"2"

Як вже було сказано вище, перші три місця дісталися Amazon, Google і Uber. На думку авторів рейтингу, перша компанія змогла змінити думку людей про покупках товарів в мережі, друга – виділилася своїми розробками в області ШІ, а третя – мала значний вплив на пасажирські автомобільні перевезення.

Вас також може зацікавити інформація про те, що iPhone SE визнаний кращим смартфоном у співвідношенні ціна-автономність.

Коментарі закрито.

Поділитися

Motorola втратила інтерес до розумних годинників

Компанія вийшла на ринок восени 2014 року зі своєю першою моделлю годинників на платформі Android Wear під назвою Moto 360. Керівник розробки продуктів компанії Motorola Шакіл Баркат в інтерв’ю сайту The Verge заявив, що в компанії не бачать достатнього попиту на інтелектуальні годинники і не збираються найближчим часом випускати нові моделі. Перша модель годинників Moto 360 […]

один коментар | 12.09.2016 18:29

Інтертелеком запустив тариф без щомісячної абонплати

CDMA-оператор Інтертелеком приєднався до тренду на тарифи з одноразовою оплатою і запустив нову пропозицію середнього рівня, в рамках якої плата знімається на рік вперед. Тариф так і називається – «Рік без турбот», дозволяючи недорого забезпечити себе 3G-трафіком. Раніше в сторону значних одноразових платежів вже зробили реверанс два оператора: ТриМоб і Vodafone. І завжди такі пропозиції дозволяли […]

Київстар запустив тестовий 3G в Харкові

Після місяця тиші в ефірі, з’явилася інформація про нові міста з 3G. Частково може радіти Харків, який, врешті-решт, привернув увагу “Київстар”. Харків одне з тих проблемних міст, де військові довго не йшли з частот. Але, незважаючи на песимістичні прогнози, наприкінці грудня конверсію закінчили, і Vodafone разом з lifecell швидко порадували власних абонентів перед Новим Роком. Незважаючи […]