"1"

Щороку ресурс Fast Company публікує рейтинг найбільш інноваційних компаній в світі. В цьому році Apple посіла четверте місце. У трійку лідерів автори ділового видання визначили Amazon, Google і Uber, які посіли перше, друге і третє місця відповідно.

Представники Fast Company відзначили, що компанія Apple досить успішно створює свої апаратні і програмні продукти та при цьому робить це трохи інакше, ніж інші великі виробники.

На сьогоднішній день купертінівці самостійно розробляють процесори і софт для більшості своїх пристроїв, не бояться експериментувати (як у випадку з Touch Bar) і пробують свої сили в найрізноманітніших сферах. Зокрема, у Apple є ряд проектів, пов’язаних з охороною здоров’я.

"2"

Як вже було сказано вище, перші три місця дісталися Amazon, Google і Uber. На думку авторів рейтингу, перша компанія змогла змінити думку людей про покупках товарів в мережі, друга – виділилася своїми розробками в області ШІ, а третя – мала значний вплив на пасажирські автомобільні перевезення.

Вас також може зацікавити інформація про те, що iPhone SE визнаний кращим смартфоном у співвідношенні ціна-автономність.

Коментарі закрито.

Поділитися

Інтертелеком пропонує 200 хвилин і 4,5 Гб за 50 грн

Інтертелеком включився в боротьбу за смартфони. Оператор представив новий тариф, орієнтований не тільки на інтернет, але і на дзвінки. Причому як в мобільних мережах, так і на міські номери. Вартість нового тарифу «Супер смартфон 50» – 50 грн на місяць. В цю ціну входить 200 хвилин дзвінків іншим операторам, 2 Гб швидкісного трафіку і безлімітні […]

Як підключити флешку до iPhone і iPad

Портативних рішень для розширення пам’яті iPhone і iPad не так вже й багато. А якщо вони і є, то, як правило, не можуть похвалитися наявністю інструменту для зручної взаємодії з аксесуаром. І сьогодні познайомимося з досить незвичайним пристроєм від компанії Transcend: флеш-накопичувач, який можна підключати до гаджетів на iOS без будь-яких перехідників. JetDrive Go 300 розроблений спеціально […]

В Cydia з’явився твік, який дозволяє передавати будь-які файли через iMessage

На жаль, фірмовий додаток для обміну повідомленнями iMessage для iPhone та iPad не дозволяє відправляти та отримувати будь-які файли. Такий функціонал має лише версія додатку для комп’ютерів Mac. Однак, розробник iMokhles створив програму, яка покликана виправити обмеженість функціоналу iOS. Новий додаток отримав назву iMALLFile9. Він є доступним для завантаження всім користувачам iPhone та iPad, які […]