"1"

Щороку ресурс Fast Company публікує рейтинг найбільш інноваційних компаній в світі. В цьому році Apple посіла четверте місце. У трійку лідерів автори ділового видання визначили Amazon, Google і Uber, які посіли перше, друге і третє місця відповідно.

Представники Fast Company відзначили, що компанія Apple досить успішно створює свої апаратні і програмні продукти та при цьому робить це трохи інакше, ніж інші великі виробники.

На сьогоднішній день купертінівці самостійно розробляють процесори і софт для більшості своїх пристроїв, не бояться експериментувати (як у випадку з Touch Bar) і пробують свої сили в найрізноманітніших сферах. Зокрема, у Apple є ряд проектів, пов’язаних з охороною здоров’я.

"2"

Як вже було сказано вище, перші три місця дісталися Amazon, Google і Uber. На думку авторів рейтингу, перша компанія змогла змінити думку людей про покупках товарів в мережі, друга – виділилася своїми розробками в області ШІ, а третя – мала значний вплив на пасажирські автомобільні перевезення.

Вас також може зацікавити інформація про те, що iPhone SE визнаний кращим смартфоном у співвідношенні ціна-автономність.

Коментарі закрито.

Поділитися

MailBox для Mac

В прошлом году мобильное почтовое приложение Mailbox стало настоящей сенсацией. Виртуальная очередь на подключение к сервису превысила отметку 500 тысяч пользователей. Теперь популярный инструмент доступен и на «маках», пока только в бета-версии. Напомним, пока Mailbox доступен обладателям Android-устройств, iPad и iPhone. Кроме поддержки OS X, компания планирует добавить поддержку других настольных систем. Ранее многие обозреватели […]

Золотий iPhone 6s з Путіним стане талісманом Роя Джонса

Американський боксер з російським громадянством Рой Джонс похвалився подарунком – золотим iPhone 6s з портретом президента Росії Володимира Путіна. «Яблуневий» телефон – це талісман спортсмена в наступному бою. Смартфон із золота і чорненого титану, прикрашений барельєфом особи президента РФ, підписаний його ім'ям і автографом, а також видом Кремля, вигравіруваним по золоту. Спочатку такий агрегат був […]

MacBook Air не збирається з нами прощатися

Стільки чуток було останнім часом про оновлення MacBook Pro і новий 13-дюймовий MacBook, покликаний відправити у відставку MacBook Air. Але чи не зарано ми вирішили «поховати» лінійку «повітряних» ноутбуків від Apple? Схоже, аналітики все ж поквапилися з висновками про майбутнє MacBook Air. Як повідомляє японський блог Macotakara, Apple зовсім не збирається прибирати легендарні ноутбуки з […]