"1"

Щороку ресурс Fast Company публікує рейтинг найбільш інноваційних компаній в світі. В цьому році Apple посіла четверте місце. У трійку лідерів автори ділового видання визначили Amazon, Google і Uber, які посіли перше, друге і третє місця відповідно.

Представники Fast Company відзначили, що компанія Apple досить успішно створює свої апаратні і програмні продукти та при цьому робить це трохи інакше, ніж інші великі виробники.

На сьогоднішній день купертінівці самостійно розробляють процесори і софт для більшості своїх пристроїв, не бояться експериментувати (як у випадку з Touch Bar) і пробують свої сили в найрізноманітніших сферах. Зокрема, у Apple є ряд проектів, пов’язаних з охороною здоров’я.

"2"

Як вже було сказано вище, перші три місця дісталися Amazon, Google і Uber. На думку авторів рейтингу, перша компанія змогла змінити думку людей про покупках товарів в мережі, друга – виділилася своїми розробками в області ШІ, а третя – мала значний вплив на пасажирські автомобільні перевезення.

Вас також може зацікавити інформація про те, що iPhone SE визнаний кращим смартфоном у співвідношенні ціна-автономність.

Коментарі закриті.

Поділитися

Betterspot: як обходити блокування і шифрувати трафік в AirPort

Все більше користувачів замислюються про анонімність під час роботи за комп’ютером. Ніхто не хоче, щоб дані про нього збирали і використовували в рекламних, політичних або злочинних цілях. Як ми шифруємося зараз Кожен бореться з проблемою різними способами: одні використовують проксі-сервери, інші вважають за краще захищені браузери і месенджери, а треті намагаються не афішувати особисті дані […]

Створено самостираючийся блокнот Rocketbook Everlast

На краудфандінговой платформі Kickstarter почався збір грошей на «вічний» блокнот під назвою Rocketbook Everlast. Творці цього дива вже зібрали в десять разів більше грошей, ніж планували, хоча до кінця кампанії залишилося 36 днів. Особливості Сторінки блокнота Rocketbook Everlast зроблені зі спеціального водостійкого, тонкого і гнучкого пластику. Малювати або писати в ньому потрібно за допомогою спеціальних […]

Chrome для iOS зрівнявся в продуктивності з Safari

Буквально вчора ми написали про розширення для браузера Google Chrome, а вже сьогодні з’явилася інформація, що Chrome на iOS наздогнав по продуктивності Safari. Згадайте,якщо Ви використовували Chrome на комп’ютері, то заради синхронізації з мобільною версією доводилося терпіти її неквапливість на iPhone і iPad. Тепер це в минулому, адже Chrome отримав новий движок WKWebView, який використовується в […]