Almost Impossible! Аркада в стилі ретро 

По-справжньому затягуючий платформер в App Store велика рідкість. Серед собі подібних Almost Impossible! виділяється своєю оманливою простотою і мінімалістичністю у всіх ігрових складових. 
Гравцям не пропонується здійснювати ніяких налаштувань. Навчання азам гри теж не потрібно розібратися зможе кожен і за лічені секунди. Варто тільки запуститися саундтреку, як стає зрозуміло, що занудьгувати не дадуть. 

Після натискання на кнопку Play моментально починається пригода, в якій належить подолати смугу перешкод звичайною білою сферою. Звучить надто просто? Тільки на словах. Управляється ігровий персонаж тапами по екрану. Натискання на праву сторону відповідає просуванню вперед за рівнем, тап на ліву сторону повертає гравця назад. Стрибає персонаж самостійно і безупинно, що ускладнює проходження гри. 

За кольором геометричних об’єктів легко визначити їх призначення. Фігури червоних відтінків представляють для ігрового персонажа смертельну небезпеку і в прямому сенсі розривають його на шматочки при першому ж дотику. Поразка означає повернення до чекпоінту, розташованого в кінці кожного з 50 рівнів. Більше в грі побоюватися нічого. На рівнях також зустрічаються сині витяги і зелені платформи, падаючі після стрибка на них. 

У міру просування до фіналу гри, розташування небезпек на рівнях стає все витонченішим. Якщо приділити кілька секунд їх аналізу, то рішення знаходиться досить швидко, але з’являється нова проблема. Полягає вона в необхідності швидких дій, коли найменша затримка може відправити до початку рівня. Наостанок розробники залишили головоломки, які буквально кидають гравцеві виклик. Передує їм напис HELL. НЕ пропустіть. 

Весь ігровий процес займає від сили 1:00 чистого часу. Деякі рівні під час проходження доведеться починати знову і знову, так що до години можна сміливо додавати 10-15 хвилин. В одному з останніх оновлень з’явилася спірна опція, що дозволяє пропускати проблемні рівні за реальні гроші. Якщо вона і буде потрібною, то одиницям, хоча навіть в цьому я дуже сумніваюся. Almost Impossible! – гідний аркадний платформер для проведення часу у святкові дні. 

Завантажити в App Store: 
Жанр: Платформер 
Ціна: 0,9 
Розробник: Daniel Counsell

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вийшла iOS 11 beta 6 для розробників

Apple продовжує тестування своїх операційних систем. Тепер авторизовані розробники можуть завантажити iOS 11 beta 6. У списку нововведень значаться підвищення стабільності і усунення багів. А також нові іконки для додатків Карти і App Store. Розмір апдейту склав 200-450 МБ. Завантажити оновлення можна «по повітрю». Легкого апдейту!

ЗМІ: у iPhone 7 буде сенсорна кнопка Home і водонепроникний корпус

Аналітики стверджують, що Apple змінить традицію чергувати випуск суттєво оновлених номерних моделей iPhone і незначно поліпшених версій, які отримують букву «s» до назви. Восени цього року очікується поява iPhone 7, а в наступному році, якщо вірити джерелам, нас чекає не iPhone 7s, а iPhone 8 з глобальними змінами в дизайні, а також різними нововведеннями, на […]

Американська телеком-компанія Sprint придбала 33% стрімінгового сервісу Tidal

Американська телекомунікаційна компанія Sprint придбала 33% музичного стрімінгового сервісу Tidal, створеного репером Джей Зі. Про це повідомляє The Verge. У прес-релізі компанії Sprint назвала цю угоду «безпрецедентним партнерством», завдяки якому близько 50 млн абонентів отримають «безлімітний доступ до унікального контенту». Повідомляється, що переговори про покупку велися з квітня 2015 року. Обидві компанії заявили, що скоро […]