"1"

Samsung Display отримала замовлення на 60 млн OLED-дисплеїв для майбутніх iPhone. Про це повідомляють джерела всередині компанії.

Стверджується, що в минулому році Apple вже замовила близько 100 млн екранів. Вартість нових OLED-дисплеїв склала $4,3 млрд.

З огляду на те, що Apple продає близько 200 млн смартфонів на рік, виходить, що Samsung Display поставить їй не менше 80% OLED-панелей від загальної кількості.

Samsung вже не перший рік є одним з основних постачальників дисплеїв для Apple. Корейська компанія є найбільшим виробником дисплеїв на органічних світлодіодах в світі – більше 95% ринку.

Очікується, що iPhone 2017 року отримає 5,8-дюймовий безрамковий OLED-екран, технологію бездротової зарядки і повністю скляний корпус. Нові дані також підтверджують чутки про появу в iPhone 8 сканера райдужної оболонки ока. Чекатимемо.

Коментарі закрито.

Поділитися

LM cable: перший в світі універсальний кабель для зарядки пристроїв на iOS і Android

Після прочитання заголовка багато, ймовірно, задалися питанням, а чому цього не зробили раніше? Чому тільки зараз з’явився універсальний кабель для зарядки смартфонів і планшетів на двох найпопулярніших у світі мобільних платформах? Одним з найбільш помітних відмінностей між пристроями під керуванням iOS і Android є інтерфейсні роз’єми. Стартап з невеликого міста Австралії запропонував рішення «2-в-1» – […]

Apple готує Moscone West до WWDC 2016

Чекати залишилося недовго – вже завтра стартує WWDC. Позавчора компанія почала підготовку до WWDC. Apple зайнялася облаштуванням Moscone West в Сан-Франциско, де у вівторок вже відбудеться захід. Перший день пройде в Bill Graham Civic Auditorium. Робітники вже щосили займаються декоруванням виставкового комплексу. В Інтернеті з'являється все більше фотографій будівлі, так що ми теж можемо спостерігати […]

За сервіс FaceTime Apple заплатить штраф в $302,4 млн. Тролі святкують

Техаський федеральний суд зобов’язав Apple виплатити $302,4 мільйони в якості компенсації за використання технологій, що належать компанії VirnetX. Присяжні визнали, що виробник iPhone порушив два патенти VirnetX. Перший пов’язаний з технологіями, що застосовуються в додатку FaceTime, другий – з функцією «відео за запитом» (VoD), яка дозволяє замовляти медіаконтент через інтернет із сервера. За твердженням обвинувача, запатентовані […]