"1"

Скарбничка чуток про Apple знову поповнюється. Сьогодні стало відомо, що купертінівці приєдналися до Консорціуму бездротової електромагнітної енергії.

Про це йдеться в офіційному списку Консорціуму з 213 компаній. Примітно, що ще минулого тижня Apple не значилася серед учасників.

У кількох дослідженнях повідомляється, що понад 90% споживачів хотіли б побачити бездротову зарядку дальньої дії в наступному смартфоні Apple.

Правда, Консорціум використовує єдиний стандарт бездротової зарядки Qi. Він використовується для передачі енергії на відстань до 4 см. Схоже, що Apple тепер теж підтримує цей стандарт.

Сподіваємося, що купертінівці все-таки зроблять революцію і не перейдуть на звичайну індукційну зарядку, як в Apple Watch.

Нагадаємо також, що бездротовий зарядний пристрій не буде поставлятися разом з iPhone 8.

Коментарі закриті.

Поділитися

GAMES. Evoland – ностальгия по культовым RPG играм

Хорошо, что создатели мобильных платформ позаботились том, чтобы с их помощью можно было бы играть в различные игры. Взять хотя бы популярную, и многими любимую игру Evoland. Некоторые геймеры могут утверждать, что это творение компании  Shiro Games трудно отнести к какому-то конкретному игровому жанру, хотя на самом деле все довольно просто. Вне сомнения Evoland относится […]

Яким стане новий iPod?

Судячи з того, що Apple вже давно не оновлювала лінійку своїх музичних плеєрів, компанія або збирається відправити їх на пенсію, або готує тріумфальне повернення. Від «яблучного» гіганта ми з вами все ж очікуємо друге, але як Apple може відродити колись популярну лінійку легендарних продуктів? Незвичайну ідею висловив один з оглядачів порталу iMore, над якою дійсно […]

Apple Pay теперь поддерживает работу ещё с 15 банками и кредитными союзами

В прошлом месяце, компания Apple объявила о поддержке работы Apple Pay с десятком банков и кредитных союзов, в общем более чем с 45 учреждениями. И сегодня компания добавляет поддержку ещё 15 организаций, доведя таким образом их общее количество до 60. Вот перечень новых учреждений, с которыми Apple Pay будет работать: Alliant Credit Union Altra Federal […]