"1"

Скарбничка чуток про Apple знову поповнюється. Сьогодні стало відомо, що купертінівці приєдналися до Консорціуму бездротової електромагнітної енергії.

Про це йдеться в офіційному списку Консорціуму з 213 компаній. Примітно, що ще минулого тижня Apple не значилася серед учасників.

У кількох дослідженнях повідомляється, що понад 90% споживачів хотіли б побачити бездротову зарядку дальньої дії в наступному смартфоні Apple.

Правда, Консорціум використовує єдиний стандарт бездротової зарядки Qi. Він використовується для передачі енергії на відстань до 4 см. Схоже, що Apple тепер теж підтримує цей стандарт.

Сподіваємося, що купертінівці все-таки зроблять революцію і не перейдуть на звичайну індукційну зарядку, як в Apple Watch.

Нагадаємо також, що бездротовий зарядний пристрій не буде поставлятися разом з iPhone 8.

Коментарі закрито.

Поділитися

Google закриває свій месенджер Spaces

Компанія Google закриває свій месенджер Spaces всього через десять місяців після запуску. Робота сервісу буде повністю зупинена 17 квітня 2017 року, повідомляється на сторінці підтримки Google. З 3 березня 2017 року Spaces буде доступний тільки в режимі читання, мабуть, для того, щоб у користувачів був час зберегти важливу інформацію десь в іншому місці. У період […]

Суд між компаніями ZeniMax і Oculus закінчився досить незвичайно

Ми вже розповідали вам про те, що ігрове видавництво ZeniMax (власник студій Bethesda, id Software, Arcane Studios і ін.) висунуло судовий позов проти керівництва компанії Oculus, що належить корпорації Facebook. Позивач звинуватив Oculus в тому, що її співробітник (Джон Кармак, який у минулому працював в id Software) нібито вкрав у ZeniMax важливі технології в області […]

Появились новые подробности об iOS 8

   Владельцы яблочных устройств с нетерпением ожидают, когда выйдет новая версия iOS под номером восемь. Пока же приходится довольствоваться обрывочной информацией. На этот раз стало известно, что в новой версии внимание разработчиков будет сосредоточено на навигационном приложении Maps.    Это приложение будет значительно улучшено. Обновится его дизайн. Линии улиц станут более заметными. Будет улучшена поисковая […]