"1"

Скарбничка чуток про Apple знову поповнюється. Сьогодні стало відомо, що купертінівці приєдналися до Консорціуму бездротової електромагнітної енергії.

Про це йдеться в офіційному списку Консорціуму з 213 компаній. Примітно, що ще минулого тижня Apple не значилася серед учасників.

У кількох дослідженнях повідомляється, що понад 90% споживачів хотіли б побачити бездротову зарядку дальньої дії в наступному смартфоні Apple.

Правда, Консорціум використовує єдиний стандарт бездротової зарядки Qi. Він використовується для передачі енергії на відстань до 4 см. Схоже, що Apple тепер теж підтримує цей стандарт.

Сподіваємося, що купертінівці все-таки зроблять революцію і не перейдуть на звичайну індукційну зарядку, як в Apple Watch.

Нагадаємо також, що бездротовий зарядний пристрій не буде поставлятися разом з iPhone 8.

Коментарі закрито.

Поділитися

Героєм WWDC 2016 стане iOS 10?

Що Apple може представити на своїй черговій конференції WWDC в цьому році? З кожним днем ​​з'являються нові подробиці, які дозволяють зробити відповідні висновки. Видання 9to5Mac з посиланням на власні джерела стверджує, що на презентації ми не побачимо новий монітор від Apple з вбудованою відеокартою, та й поява нових MacBook в цьому місяці, як і раніше, залишається під […]

Apple поверне гроші за зламану ніжку в iMac

Моноблоки зі спеціальним кронштейном-ніжкою Apple випускає ще з моменту появи «лампи Джобса» в 2002 році. У 2004 хромований круглий кронштейн інженери замінили на L-подібну ніжку. Таким чином користувач міг регулювати нахил екрану, повертаючи його під потрібним кутом. На жаль, любителі постійно підлаштовувати положення екрану свого iMac можуть зіткнутися з поломкою шарнірного механізму. Вартість ремонту в […]

Що робити, якщо кнопка Home в iPhone 7 не працює з рукавичками

Як відомо, кнопка Home в iPhone 7 не працює з рукавичками. Неможливо розблокувати смартфон, згорнути програми або викликати багатозадачність. У «сімках» кнопка Home – сенсорна, а клік імітує привід Taptiс Engine. Можна вважати це вдалою ідей, доки не спробуєш розблокувати iPhone в рукавичках на морозі. Натиснувши на кнопку, користувач не побачить жодної реакції. Звісно ж, перша думка […]