"1"

Intel активно розвиває обчислювальні технології наступного покоління, які допоможуть корпорації підготуватися до наступу ери «після закону Мура».

Нагадаємо, що закон Мура – це емпіричне спостереження, спочатку зроблене Гордоном Муром, одним із засновників Intel. Закон в сучасному формулюванні говорить, що кількість транзисторів, що розміщуються на кристалі інтегральної схеми, подвоюється кожні два роки.

До сих пір виробникам, нехай і з деякими відхиленнями, в цілому вдавалося діяти за законом Мура. Але з впровадженням все більш «тонких» технологічних процесів робити це стає важче і важче. Так, у Intel виникли значні труднощі з впровадженням 10-нанометрової технології, і корпорація змушена використовувати нинішній 14-нанометровий процес для чотирьох поколінь процесорів.

Ряд експертів вважає, що незабаром закон Мура перестане діяти, а компаніям, рано чи пізно, доведеться робити ставку на принципово нові технології.

"2"

Як повідомив глава Intel Брайан Кржаніч (на фото), корпорація робить «серйозні інвестиції» в квантові і нейроморфні обчислення.

Основним елементом квантових обчислювальних систем стануть квантові бітиабо кубіти. Вони можуть перебувати в когерентній суперпозиції двох станів, а значить, можуть кодувати проміжні стани між логічним нулем і одиницею. Таким чином, з ростом кількості використовуваних квантових бітів число оброблюваних одночасно значень збільшується в геометричній прогресії. Результат – величезна швидкість виконання складних завдань.

"3"

Що стосується нейроморфних обчислень, то мова йде про створення комп’ютерів, що працюють на принципах біологічних нейронних мереж. Вони, зокрема, зможуть приймати рішення на основі моделей і асоціацій.

Втім, пан Кржаніч визнає, що пройде, можливо, не одне десятиліття, перш ніж такі системи з’являться на комерційному ринку.

Вас також може зацікавити інформація, що Intel підтвердила випуск процесорів Coffee Lake в другій половині року.

Коментарі закрито.

Поділитися

Любителям просто комиксов – приложение ComicGlass

Еще совсем недавно о супергероях мы знали только по фильмам. А между тем, мир супергероев это целая вселенная, тщательно и со вкусом проработанная. Намного лучше, чем можно подумать, просматривая те фильмы, в которых некоторых из них экранизировали. Причина такого незнания заключается в том простом факте, что родились, живут и развиваются они в журналах с комиксами. […]

Apple планирует потеснить Microsoft, создав аналог игрового контроллера

   Источники, располагающие информацией, сообщают о том, что Apple планирует создать игровой контроллер, который по своему функционалу будет аналогичен известному практически всем Microsoft Kinect. Однако пока остаётся довольствоваться лишь слухами на этот счёт, потому что официальных заявлений от компании не поступало.    Эксперты уверены, что если контроллер будет создан, то он станет частью Apple TV […]

Пакетная установка/удаление твиков на IOS

Многие начинающие джейкблейкеры рано или поздно сталкиваются с проблемой переизбытка на своем девайсе под IOS неактуальных твиков. Удалять их по одному – занимает много времени, иногда просто лень. Но рано или поздно к этой процедуре прибегнуть придется, и тогда тратятся часы на избавление от уже ненужных настроек. Если этого не сделать – ваш iphone или […]