"1"

Успішна реклама нерідко дозволяє артистам збільшити продаж платівок і цифрової музики. Але участь в промо-ролику такої великої компанії як Apple може повністю змінити життя музиканта.

Після виходу 14 січня реклами нових навушників Apple AirPods пісня «Down» Маріан Хілл стала справжнім хітом. Буквально за тиждень після запуску рекламної кампанії трек злетів на 37 місце рейтингу Billboard Hot 100.

З 12 по 19 січня продаж пісні зріс до кількості в 22 000, причому велика частина припала на другу половину тижня. За наступні сім днів число завантажень зросло до 34 000 на тиждень.

Кількість прослуховувань пісні в стрімінгових сервісах злетіло до небес. До того, як Apple випустила промо-відео, Down слухали в середньому близько 90 000 разів на тиждень, але за тиждень з 12 по 19 січня кількість прослуховувань перевищила позначку в 1,6 млн. До даного моменту відмітка переглядів треку на YouTube подолала 4 млн.

«Коли Apple зробить все правильно, то для вас вище тільки небо…», – заявив Авері Лімпман, який завдяки рекламі Apple збільшив продаж альбому Sway 2015 року.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Apple розпочне виробляти iPhone в Індії.

Коментарі закриті.

Поділитися

Ще 50 банків приєдналися до Apple Pay

Число фінансових організацій, що підтримують роботу сервісу, продовжує неухильно зростати. Вчора партнерами платіжної системи Apple стали ще більш 50 банків і кредитних спілок на території США. серед них: 1st MidAmerica Credit Union; Achieve Financial Credit Union; Altura Credit Union; Citizens Bank (AL); The Commerce Bank of Washington; United Community Bank і десятки інших. Відтепер з Apple Pay співпрацює понад 900 фінансових установ Сполучених Штатів. Повний список фінансових структур, які підтримують, Apple Pay доступний […]

GAMES. Knock-Knock (Тук-Тук-Тук)

Игра: Knock-Knock (Тук-Тук-Тук)Язык: РусскийОписание: 2D хоррор отменного качества. Тук-Тук-Тук – хоррор от отечественного разработчика. Игра повествует историю о человеке, которого каждую ночь мучают кошмары и он просто вынужден обходить комнаты дома, проверяя, все ли в нем в порядке. Изначально игра была доступна только на Linux, но потом вышла и на Android и iOS. Геймплей игры […]

Відбувся реліз Auxo 3 для iOS 9

В Cydia вийшов оновлений твік Auxo 3, який сумісний з пристроями під управлінням операційної системи iOS 9. Встановити додаток, який пропонує унікальні функції, можна на будь-якому iPhone з джейлбрейком. Третя версія твіку, якому 12 грудня виповнилось два роки, прагне запропонувати новий погляд на багатозадачність операційної системи iOS. Завдяки новим функціям, користувачам iPhone стане ще простіше […]