"1"

Журналісти видання TechRadar провели тест, в якому спробували виявити кращий смартфон Apple при обмеженому бюджеті і бажанні мати актуальний пристрій.

Для цього вони порівнювали iPhone SE, 6, 6 Plus, 7 і 7 Plus. За продуктивністю вони всі більш-менш рівні між собою на даний момент. Тому потрібно вибирати за іншими критеріями – розмір, вартість і час автономної роботи.

Після тесту TR зробили висновок, що показники автономності iPhone SE, iPhone 6S Plus і iPhone 7 Plus несильно відрізняються між собою. Зате вартість сильно відрізняється.

"2"

Результати тесту на автономність за версією Techradar:

  • iPhone 6S (1 715 мАг) – 3 години 33 хвилини
  • iPhone 7 (1 960 мАг) – 3 години 40 хвилин
  • iPhone SE (1 642 мАг) – 4 години 7 хвилин
  • iPhone 6S Plus (2 750 мАг) – 4 години 10 хвилин
  • iPhone 7 Plus (2 900 мАг) – 4 години 14 хвилин

Якщо головний критерій за вибором смартфона для вас – автономність, то фахівці видання рекомендують iPhone SE. При приблизно такій же автономності та продуктивності 4-дюймовий пристрій володіє кращим цінником.

А якщо вас цікавить кількість «наворотів», то ваш вибір, безумовно, впаде в сторону iPhone 7 Plus. А яким смартфоном користуєтеся ви і чому? Діліться думкою в коментарях.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Xiaomi Mi Mix зібрав найбільшу кількість позитивних відгуків в AnTuTu.

Коментарі закрито.

Поділитися

Пропали «Контакти» з iPhone? Є спосіб їх повернути

Коли ми вперше дізналися про зникнення «контактів» на iPhone, подумали, що це одинична проблема. Однак незабаром багато користувачів почали повідомляти, що раптово в додатку «Телефон» пропадає вкладка з контактами, ніби її там і не повинно бути. Рішення, на щастя, є. Цей дивний баг в iOS був виявлений пару тижнів назад, і керівництво з його усунення не […]

GAMES. iO – A Physics Platformer. Головоломка з урахуванням фізики.

Від студії BluBox, розробника непоганих мобільних ігор, вийшов черговий продукт – «iO – A Physics Platformer». Гра досить давно існує на інших платформах, – вже з 2012 року. Тепер ось вийшов реліз для мобільних платформ. За час існування гра встигла кілька разів відзначитися на конкурсах додатків, завоювати кілька нагород і взагалі, популярності у гри вистачає. Популярність […]

Apple буде продавати місця в топі App Store

Поки сотні компаній по просуванню додатків у віртуальному магазині App Store вивчають нюанси оптимізації, пріоритети ринку і запити користувачів, Apple вирішила піти банальним і прибутковим (для самої себе) шляхом. Перші рядки в App Store можна буде купити. За повідомленням видання Bloomberg компанія зайнялася питанням впровадження платформи платного просування додатків в App Store. Скористатися такою послугою зможуть розробники, […]