"1"

Компанія Asus анонсувала 27-дюймовий монітор ROG Swift PG27UQ з розширеним динамічним діапазоном, створений для професіоналів і любителів ігор. Новинка підтримує технологію G-Sync HDR і є одним з перших моніторів компанії з дозволом 3840 x 2160 пікселів і частотою оновлення 144 Гц.

Завдяки технології квантових точок новинка володіє повним охопленням стандарту DCI-P3 для більш точної передачі кольору і плавної градації кольорів. Максимальна яскравість екрану заявлена ​​на рівні 1000 кд/м². Високий рівень контрастності забезпечує чіткий поділ світлих і темних відтінків, а технологія Nvidia G-Sync – більш плавне виведення зображення.

За інформацією компанії, дозвіл 4K (3840 x 2160 пікселів) і частота оновлення 144 Гц дозволяють домогтися зображення надвисокої чіткості з плавною частотою зміни кадрів. Даний монітор з легкістю впорається з відображенням динамічних сцен в грі без затримок і розмитих картинок. Таким чином, геймери отримують перевагу в шутерах від першої особи, гонках, стратегіях в реальному часі і спортивних турнірах.

Монітор обладнаний двома роз’ємами DisplayPort 1.4 і одним HDMI для відтворення контенту з роздільною здатністю 4K і підключення додаткових пристроїв.

"2"

Монітори з підтримкою технології Nvidia G-Sync High Dynamic Range (HDR) забезпечують більш широкий діапазон яскравості зображення, звичний для сприйняття людським оком, а також пропонують більш широкий колірний обхват в порівнянні зі звичайними моніторами, розповіли в компанії. Монітор підтримує технологію G-Sync HDR, що гарантує високу якість картинки і в кілька разів яскравіше зображення, ніж у звичайних дисплеїв. Завдяки технології гнучкого контролю роботи LED-підсвічування екран поділяється на 384 зони, кожна з яких управляється окремо, що забезпечує більш високий рівень контрасту і натуральний чорний колір, пояснили в компанії.

Технологія квантових точок додатково підвищує яскравість зображення і реалізує підтримку колірного простору DCI-P3, який на 25% ширший за sRGB. В результаті підвищується реалістичність картинки. У свою чергу, 27-дюймова IPS-матриця, встановлена ​​в ROG Swift PG27UQ, має широкі кути огляду і дозволяє уникнути перекручування кольорів, навіть при перегляді під різними кутами.

Нагадаємо, що місяць тому компанія Philips представила найбільший 4К-монітор із зігнутим екраном.

Коментарі закрито.

Поділитися

Кавоварка заразила вірусом нафтохімічний завод

Різного роду «розумна» техніка значно спрощує наше життя. При цьому саме завдяки наявності електронних компонентів вузли так званого розумного будинку можуть бути уразливі до хакерських атак. Практично так і сталося на одному з європейських нафтохімічних заводів, де підключена до локальної мережі підприємства кавоварка заразила комп’ютери сумнозвісним вірусом WannaCry. Дану новину повідомив один з користувачів форуму […]

Створено приціл для iPhone для стрільби в покемонів

Для того, щоб зловити покемона в Pokemon Go необхідно точно потрапити в нього пасткою в формі кулі – так званим покеболом. Виконання цього завдання покликане полегшити винахід одного з фанатів гри. Йдеться про своєрідний «приціл», який надівається на смартфон. За формою і розмірами він точно підходить для iPhone 6 і iPhone 6s, але за тим […]

iWorm вітає всіх читачів з Новим Роком!

Редакція нашого інформаційного порталу вітає всіх читачів. Бажаємо у новому році виконання всіх ваших яблучних і не яблучних бажань. Нехай кожна розмова по вашому смартфону приносить вам тільки добрі новини, а на моніторах ваших комп'ютерів були тільки корисні і якісні додатки. З новим роком!