"1"

Компанія Asus анонсувала 27-дюймовий монітор ROG Swift PG27UQ з розширеним динамічним діапазоном, створений для професіоналів і любителів ігор. Новинка підтримує технологію G-Sync HDR і є одним з перших моніторів компанії з дозволом 3840 x 2160 пікселів і частотою оновлення 144 Гц.

Завдяки технології квантових точок новинка володіє повним охопленням стандарту DCI-P3 для більш точної передачі кольору і плавної градації кольорів. Максимальна яскравість екрану заявлена ​​на рівні 1000 кд/м². Високий рівень контрастності забезпечує чіткий поділ світлих і темних відтінків, а технологія Nvidia G-Sync – більш плавне виведення зображення.

За інформацією компанії, дозвіл 4K (3840 x 2160 пікселів) і частота оновлення 144 Гц дозволяють домогтися зображення надвисокої чіткості з плавною частотою зміни кадрів. Даний монітор з легкістю впорається з відображенням динамічних сцен в грі без затримок і розмитих картинок. Таким чином, геймери отримують перевагу в шутерах від першої особи, гонках, стратегіях в реальному часі і спортивних турнірах.

Монітор обладнаний двома роз’ємами DisplayPort 1.4 і одним HDMI для відтворення контенту з роздільною здатністю 4K і підключення додаткових пристроїв.

"2"

Монітори з підтримкою технології Nvidia G-Sync High Dynamic Range (HDR) забезпечують більш широкий діапазон яскравості зображення, звичний для сприйняття людським оком, а також пропонують більш широкий колірний обхват в порівнянні зі звичайними моніторами, розповіли в компанії. Монітор підтримує технологію G-Sync HDR, що гарантує високу якість картинки і в кілька разів яскравіше зображення, ніж у звичайних дисплеїв. Завдяки технології гнучкого контролю роботи LED-підсвічування екран поділяється на 384 зони, кожна з яких управляється окремо, що забезпечує більш високий рівень контрасту і натуральний чорний колір, пояснили в компанії.

Технологія квантових точок додатково підвищує яскравість зображення і реалізує підтримку колірного простору DCI-P3, який на 25% ширший за sRGB. В результаті підвищується реалістичність картинки. У свою чергу, 27-дюймова IPS-матриця, встановлена ​​в ROG Swift PG27UQ, має широкі кути огляду і дозволяє уникнути перекручування кольорів, навіть при перегляді під різними кутами.

Нагадаємо, що місяць тому компанія Philips представила найбільший 4К-монітор із зігнутим екраном.

Коментарі закриті.

Поділитися

Facebook запускає Live Audio: аудіотрансляції в режимі реального часу

Команда соціальної мережі Facebook оголосила про початок тестів сервісу Live Audio – це aудіотрансляції в режимі реального часу. Що це таке Будь-який користувач, група, спільнота, новинний або будь-який інший канал всередині соцмережі Facebook тепер зможуть вести «живі» аудіотрансляції. Творці сподіваються, що нова послуга запрацює навіть в регіонах з повільним інтернетом, адже для голосової передачі не потрібен […]

iPad Pro від Джоні Айва обійдеться в $ 22 000

В принципі, кожен пристрій Apple по-своєму унікальний. Але іноді компанія дозволяє собі проявити трохи творчості і випустити лімітовану версію якого-небудь девайсу. На аукціоні Time For Design був представлений iPad Pro в унікальному кольорі і з кастомною обкладинкою Smart Case. Стартова вартість лота …  $ 22 000 і як приємне доповнення покупець отримує стилус Apple Pencil, також обрамлений […]

Apple може відстежити, з ким спілкуються користувачі iMessage

Компанія Apple позиціонує iMessage, як досить захищене рішення, яке повинно допомогти власникам яблучних пристроїв спілкуватися між собою. Однак, якщо вірити авторам видання The Intercept, у цього месенджера є досить вагомий недолік. Журналісти повідомляють, що компанія Apple може відстежувати, з ким спілкуються ті чи інші користувачі. Це відбувається в момент відправки нового повідомлення. iMessage автоматично перевіряє […]