"1"

Компанія Asus анонсувала 27-дюймовий монітор ROG Swift PG27UQ з розширеним динамічним діапазоном, створений для професіоналів і любителів ігор. Новинка підтримує технологію G-Sync HDR і є одним з перших моніторів компанії з дозволом 3840 x 2160 пікселів і частотою оновлення 144 Гц.

Завдяки технології квантових точок новинка володіє повним охопленням стандарту DCI-P3 для більш точної передачі кольору і плавної градації кольорів. Максимальна яскравість екрану заявлена ​​на рівні 1000 кд/м². Високий рівень контрастності забезпечує чіткий поділ світлих і темних відтінків, а технологія Nvidia G-Sync – більш плавне виведення зображення.

За інформацією компанії, дозвіл 4K (3840 x 2160 пікселів) і частота оновлення 144 Гц дозволяють домогтися зображення надвисокої чіткості з плавною частотою зміни кадрів. Даний монітор з легкістю впорається з відображенням динамічних сцен в грі без затримок і розмитих картинок. Таким чином, геймери отримують перевагу в шутерах від першої особи, гонках, стратегіях в реальному часі і спортивних турнірах.

Монітор обладнаний двома роз’ємами DisplayPort 1.4 і одним HDMI для відтворення контенту з роздільною здатністю 4K і підключення додаткових пристроїв.

"2"

Монітори з підтримкою технології Nvidia G-Sync High Dynamic Range (HDR) забезпечують більш широкий діапазон яскравості зображення, звичний для сприйняття людським оком, а також пропонують більш широкий колірний обхват в порівнянні зі звичайними моніторами, розповіли в компанії. Монітор підтримує технологію G-Sync HDR, що гарантує високу якість картинки і в кілька разів яскравіше зображення, ніж у звичайних дисплеїв. Завдяки технології гнучкого контролю роботи LED-підсвічування екран поділяється на 384 зони, кожна з яких управляється окремо, що забезпечує більш високий рівень контрасту і натуральний чорний колір, пояснили в компанії.

Технологія квантових точок додатково підвищує яскравість зображення і реалізує підтримку колірного простору DCI-P3, який на 25% ширший за sRGB. В результаті підвищується реалістичність картинки. У свою чергу, 27-дюймова IPS-матриця, встановлена ​​в ROG Swift PG27UQ, має широкі кути огляду і дозволяє уникнути перекручування кольорів, навіть при перегляді під різними кутами.

Нагадаємо, що місяць тому компанія Philips представила найбільший 4К-монітор із зігнутим екраном.

Коментарі закрито.

Поділитися

Японці анонсували відкриття другого готелю зі співробітниками-роботами

Компанія Huis Ten Bosch Inc повідомила про плани відкрити в Японії новий готель зі співробітниками-роботами. Готель побудують недалеко від Токійського Діснейленду – парку розваг, розташованого в місті Ураясу, префектурі Тіба. В готелі буде 100 номерів. Передбачається, що роботизація готелю дозволить скоротити кількість персоналу з двадцяти чоловік до шести. Це буде другий готель в мережі «Hen […]

Новий стандарт Wi-Fi 802.11ah удвічі збільшить дальність дії бездротових мереж

Ідея «розумного» будинку продовжує еволюціонувати. Всі нові компанії представляють свої інноваційні рішення, продукти, що отримали в свій час фінансування за допомогою краудфандінга, почали серійно виготовляється, великі виробники один за одним приєднуються до гравців цього ринку. І ось тепер Wi-Fi Alliance затвердила новий тип бездротового з’єднання, призначений спеціально для пристроїв «розумного» будинку. Wi-Fi HaLow базується на […]

Обзор премьеры «Джобс. Империя соблазна»

Обзор премьеры «Джобс. Империя соблазна» 19 сентября в нескольких европейских странах состоялся премьерный показ фильма «Джобс. Империя соблазна». Не обошла эта «участь» и Украину. Одна из таких премьер происходила в кинотеатре Украина на Городецкого. В зале не оставалось ни одного свободного места, вокруг сновали репортеры и селебрити, от блеска хотелось прикрыть глаза. Сам показ был […]