"1"

Компанія Asus анонсувала 27-дюймовий монітор ROG Swift PG27UQ з розширеним динамічним діапазоном, створений для професіоналів і любителів ігор. Новинка підтримує технологію G-Sync HDR і є одним з перших моніторів компанії з дозволом 3840 x 2160 пікселів і частотою оновлення 144 Гц.

Завдяки технології квантових точок новинка володіє повним охопленням стандарту DCI-P3 для більш точної передачі кольору і плавної градації кольорів. Максимальна яскравість екрану заявлена ​​на рівні 1000 кд/м². Високий рівень контрастності забезпечує чіткий поділ світлих і темних відтінків, а технологія Nvidia G-Sync – більш плавне виведення зображення.

За інформацією компанії, дозвіл 4K (3840 x 2160 пікселів) і частота оновлення 144 Гц дозволяють домогтися зображення надвисокої чіткості з плавною частотою зміни кадрів. Даний монітор з легкістю впорається з відображенням динамічних сцен в грі без затримок і розмитих картинок. Таким чином, геймери отримують перевагу в шутерах від першої особи, гонках, стратегіях в реальному часі і спортивних турнірах.

Монітор обладнаний двома роз’ємами DisplayPort 1.4 і одним HDMI для відтворення контенту з роздільною здатністю 4K і підключення додаткових пристроїв.

"2"

Монітори з підтримкою технології Nvidia G-Sync High Dynamic Range (HDR) забезпечують більш широкий діапазон яскравості зображення, звичний для сприйняття людським оком, а також пропонують більш широкий колірний обхват в порівнянні зі звичайними моніторами, розповіли в компанії. Монітор підтримує технологію G-Sync HDR, що гарантує високу якість картинки і в кілька разів яскравіше зображення, ніж у звичайних дисплеїв. Завдяки технології гнучкого контролю роботи LED-підсвічування екран поділяється на 384 зони, кожна з яких управляється окремо, що забезпечує більш високий рівень контрасту і натуральний чорний колір, пояснили в компанії.

Технологія квантових точок додатково підвищує яскравість зображення і реалізує підтримку колірного простору DCI-P3, який на 25% ширший за sRGB. В результаті підвищується реалістичність картинки. У свою чергу, 27-дюймова IPS-матриця, встановлена ​​в ROG Swift PG27UQ, має широкі кути огляду і дозволяє уникнути перекручування кольорів, навіть при перегляді під різними кутами.

Нагадаємо, що місяць тому компанія Philips представила найбільший 4К-монітор із зігнутим екраном.

Коментарі закрито.

Поділитися

GAMES. Angry Birds Star Wars II. Стань на тёмную сторону силы!

Год назад мир увидел творение Rovio Entertainment – игрушку Angry Birds Star Wars. Приключения злых птиц зело понравилось, поэтому вопрос о продолжении линейки даже не ставился на обсуждение. Немного отдохнув и создав, для разнообразия, Tiny Thief, Rovio продолжила любимую аркаду, переместив противостояние во вселенную Звёздных войн. В результате, мы получили очередной шедевр Angry Birds Star Wars II – впору радоваться и смаковать детали. Впервые в истории Angry Birds, приложение доступно как для […]

iPad Pro проти Chromebook Pixel: хто переможе?

iPad Pro – це найбільший планшет Apple, а також справжня загроза ринку професійних пристроїв (мова йде про ноутбуки на Chrome OS). Ноутбук компанії Google вже відчув на собі тиск гаджету, розробленого компанією з Купертіно. Правду кажучи, ноутбук Pixel завжди був популярним тільки завдяки хорошій роботі спеціалістів по рекламі. Chromebook Pixel має відмінний дизайн та хорошу […]

Поддельщики Apple жалуются на подделки

Китайская компания Xiaomi, которую постоянно подозревают в воровстве технологий Apple, сама столкнулась с подобной проблемой. На своей пресс-конференции концерна в Пекине ген. директор Ли Джун рассказал, что в 2014 году сбыт их внешних батарей Mi Power Bank составили 14,6 миллионов, однако это не составило и половины от того, что ожидали производители. «Что является самой большой […]