"1"

Компанія Asus анонсувала 27-дюймовий монітор ROG Swift PG27UQ з розширеним динамічним діапазоном, створений для професіоналів і любителів ігор. Новинка підтримує технологію G-Sync HDR і є одним з перших моніторів компанії з дозволом 3840 x 2160 пікселів і частотою оновлення 144 Гц.

Завдяки технології квантових точок новинка володіє повним охопленням стандарту DCI-P3 для більш точної передачі кольору і плавної градації кольорів. Максимальна яскравість екрану заявлена ​​на рівні 1000 кд/м². Високий рівень контрастності забезпечує чіткий поділ світлих і темних відтінків, а технологія Nvidia G-Sync – більш плавне виведення зображення.

За інформацією компанії, дозвіл 4K (3840 x 2160 пікселів) і частота оновлення 144 Гц дозволяють домогтися зображення надвисокої чіткості з плавною частотою зміни кадрів. Даний монітор з легкістю впорається з відображенням динамічних сцен в грі без затримок і розмитих картинок. Таким чином, геймери отримують перевагу в шутерах від першої особи, гонках, стратегіях в реальному часі і спортивних турнірах.

Монітор обладнаний двома роз’ємами DisplayPort 1.4 і одним HDMI для відтворення контенту з роздільною здатністю 4K і підключення додаткових пристроїв.

"2"

Монітори з підтримкою технології Nvidia G-Sync High Dynamic Range (HDR) забезпечують більш широкий діапазон яскравості зображення, звичний для сприйняття людським оком, а також пропонують більш широкий колірний обхват в порівнянні зі звичайними моніторами, розповіли в компанії. Монітор підтримує технологію G-Sync HDR, що гарантує високу якість картинки і в кілька разів яскравіше зображення, ніж у звичайних дисплеїв. Завдяки технології гнучкого контролю роботи LED-підсвічування екран поділяється на 384 зони, кожна з яких управляється окремо, що забезпечує більш високий рівень контрасту і натуральний чорний колір, пояснили в компанії.

Технологія квантових точок додатково підвищує яскравість зображення і реалізує підтримку колірного простору DCI-P3, який на 25% ширший за sRGB. В результаті підвищується реалістичність картинки. У свою чергу, 27-дюймова IPS-матриця, встановлена ​​в ROG Swift PG27UQ, має широкі кути огляду і дозволяє уникнути перекручування кольорів, навіть при перегляді під різними кутами.

Нагадаємо, що місяць тому компанія Philips представила найбільший 4К-монітор із зігнутим екраном.

Коментарі закрито.

Поділитися

ЗМІ: Apple перетворить Siri в самостійну платформу і відкриє її стороннім розробникам

Apple з 2011 року пропонує для своїх пристроїв систему розпізнавання голосових команд Siri, але рішення виробника обмежено для розробників. Сторонні програмісти не можуть в повній мірі реалізувати можливості голосового асистента в своїх додатках. Реліз «розумної» акустичної системи Amazon Echo зробив невелику революцію. Мало того, що компанія продала набагато більше цих пристроїв, ніж сама розраховувала, так […]

Перегони iPhone 6s Plus, Nexus 6P і Lumia 950 XL

Блогер під ніком PhoneBuff порівняв на швидкість три флагманських смартфона на різних платформах – iPhone 6s Plus, Nexus 6P і Lumia 950 XL. При цьому експериментатор не використовував наукові тести і не задавався метою порівнювати технічні характеристики пристрої. Головне – як поводяться смартфони в повсякденних програмах. Під час тестування трьох піддослідних на них по черзі […]

Заміна посвідчення водія в Україні стала доступна онлайн

Портал електронного уряду iGov обзавівся ще кількома затребуваними послугами, якими українці тепер можуть скористатися онлайн. Йдеться про заміну водійських прав. Як розповів координатор iGov Дмитро Дубілет на своїй сторінці в Facebook, сервіс поповнився відразу трьома послугами: Заміною водійських прав при зміні особистих даних (наприклад, при зміні прізвища після одруження) Заміна водійських прав, які прийшли в […]