"1"

Друга бета-версія iOS 10.3, що вийшла позавчора ввечері, зрозуміло не могла залишитися без уваги тестерів YouTube-каналу iAppleBytes, які провели з новою збіркою традиційні порівняльні випробування.

Перша бета iOS 10.3 вже продемонструвала приріст швидкості в порівнянні з актуальною на даний момент iOS 10.2.1. Збільшення продуктивності пов’язано з переходом iOS 10.3 на нову файлову систему APFS, яка є власною розробкою Apple, а тому краще оптимізована під «залізо», ніж файлова система HFS+, що використовувалася в попередніх версіях iOS .

Нова тестова збірка cюрпризів не піднесла. Вона як і раніше швидша за iOS 10.2.1, і особливо це помітно при завантаженні iPhone. У тестах взяли участь iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6 і iPhone 6s. Чомусь iAppleBytes не використовує в своїх випробуваннях iPhone 7 – причини цього невідомі.

Варто відзначити, що бета-версії iOS іноді дійсно працюють швидше публічних прошивок, так було на iOS 8, наприклад. Однак після публічного релізу швидкодія кудись зникла. Хочеться сподіватися, що у випадку з iOS 10.3 все буде по-іншому, і ця версія покаже реальний приріст швидкості навіть після фінального релізу.

Вас також може зацікавити інформація про те, що хакер Люка Тодескі пообіцяв додати в Yalu102 підтримку iPhone 7 і 7Plus.

Коментарі закрито.

Поділитися

Російська Siri не розпізнає імен

Довгоочікуваний реліз російськомовної Siri в рамках оновлення операційної системи iOS 8.3 викликав багато захоплень, жартів і прикрощів. Віртуальна помічниця вміє багато чого, але деякі бар'єри при взаємодії з вітчизняними користувачами нею все ще не подолані. Наприклад, їй досить складно розпізнавати вимову російських імен. При наборі номера допомогою Siri в більшості випадків все ж доведеться діставати […]

Amazon запустила конкурента Apple Music

Провідні IT-компанії вже давно зрозуміли, що на продажу музики можна робити хороші гроші. А на продажу музики за підпискою – ще більші. У 2006 році свій стрімінговий сервіс запустили шведи зі Spotify. Через рік з’явився музичний сервіс Deezer. У листопаді 2011 вихід на ринок стрімінгових сервісів анонсувала і Google, представивши Play Music. У середини 2015 року керівництво […]

Чому наступному смартфону Apple потрібен безрамковий екран

Компанія Elephone в даний момент готується до початку продажів смартфона R9 з потужним 10-ядерним процесором, але заздалегідь анонсувала свою нову флагманську модель. Представники компанії стверджують, що телефон, що нагадує по дизайну флагманські пристрої Apple, стане найвидатнішим з усіх, що виходили коли-небудь під даним брендом. Elephone R9 – смартфон з 5,5-дюймовим екраном роздільною здатністю 1920 x […]