Незважаючи на те, що Трампу видали спеціальний захищений смартфон, Президент явно не поспішає відмовлятися від свого старого Galaxy S3. Він все ще постить записи на своїй сторінці Twitter.

"1"

Це помітили журналісти ресурсу The Verge. Трамп продовжує публікувати записи, на яких відображається його Android-девайс.

Проблема полягає в тому, що смартфон працює під управлінням старої версії Android, яка не оновлювалася вже більше року. А це значить в операційній системі присутні дірки безпеки, які легко обійти. Отже, зробити це можна так само, як і раніше. Деякі експерти вважають, що Samsung Galaxy S3 Трампа вже був схильний до злому.

Ми не знаємо, як він користується смартфоном. Можливо, він потрібен лише для того, щоб публікувати записи в соціальних мережах чи для інших дрібних завдань. Проте, це не виключає можливість прослушки, якщо Трамп зберігає пристрій близько біля себе.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Google представила програму сертифікації початківців Android-розробників.

Коментарі закрито.

Поділитися

iOS 10 beta 2 проти iOS 9.3.2: порівняння продуктивності

Позавчора Apple випустила для розробників другу бета-версію мобільної операційної системи iOS 10. Серед безлічі змін в ній було відзначено і збільшення продуктивності. Звичайно, інформацію про збільшення продуктивності не потрібно приймати дуже вже серйозно, адже йдеться всього лише про порівняння з попередньою бетою iOS 10, яка в плані швидкості роботи була відвертим «гальмом». Втім, чого ще […]

В каждом Apple Store будет создан VIP-отдел для продажи элитных часов Apple Watch Edition

Согласно информации, которая была опубликована на сайте MacRumors со ссылкой на достоверные источники, в настоящее время главный промышленный дизайнер Apple, Джонатан Айв, вместе со своей командой занимается разработкой дизайна интерьера сети магазинов Apple Store. Джонатан Айв активно сотрудничает с недавно нанятой на работу Анджелой Арендтс (занимает должность начальника отдела розничных продаж). Проанализировав предоставленную информацию можно […]

Пробел во встроенный клавиатуре iOS удлинили

Совсем недавно тестировщики заполучили новую бета-версию iOS 8.3 для опытов. Напомним, последний тренд обновлений мобильных операционных систем Apple заключался в повышении их безопасности, комфортности и производительности. Последняя версия iOS не является исключением в ней увеличили пробел.  Во все почтовые ящики Apple приходит куча писем с жалобами о засилии точек во всех текстовых строках пользователей iPhone […]