Незважаючи на те, що Трампу видали спеціальний захищений смартфон, Президент явно не поспішає відмовлятися від свого старого Galaxy S3. Він все ще постить записи на своїй сторінці Twitter.

"1"

Це помітили журналісти ресурсу The Verge. Трамп продовжує публікувати записи, на яких відображається його Android-девайс.

Проблема полягає в тому, що смартфон працює під управлінням старої версії Android, яка не оновлювалася вже більше року. А це значить в операційній системі присутні дірки безпеки, які легко обійти. Отже, зробити це можна так само, як і раніше. Деякі експерти вважають, що Samsung Galaxy S3 Трампа вже був схильний до злому.

Ми не знаємо, як він користується смартфоном. Можливо, він потрібен лише для того, щоб публікувати записи в соціальних мережах чи для інших дрібних завдань. Проте, це не виключає можливість прослушки, якщо Трамп зберігає пристрій близько біля себе.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Google представила програму сертифікації початківців Android-розробників.

Коментарі закрито.

Поділитися

У мережу потрапили креслення iPhone 7

На китайському форумі Baidu з'явилися фотографії матриць для лиття корпусів iPhone 7 і iPhone 7 Plus, а також їх схематичні зображення. Крім цього, на фото відсутні натяки на появу Smart Connector в старшій моделі, однак підтверджується наявність подвійної камери. На дві окремі фотографії потрапили спеціальні форми для виготовлення корпусів двох моделей. Швидше за все, джерелом […]

iOS 9 проти iOS 8 і iOS 7: тест швидкості роботи на старих iPhone

Після кожної презентації нових iPhone на сайті Google Trends, що відстежує популярні пошукові запити в Інтернеті, кількість звернень з фразою «Slow iPhone» (повільний iPhone) різко зростає. Бум відбувається протягом декількох тижнів з моменту презентації iPhone нового покоління. Блогер iAppleBytes вирішив перевірити, чи дійсно нові версії iOS винні в тому, що iPhone працюють не так, як […]

У Samsung закінчилися ідеї для дизайну смартфонів

Samsung не вистачає нових ідей в дизайні мобільних пристроїв. З цієї причини південнокорейський гігант побутової і комп’ютерної електроніки запустив програму Creative Square. В рамках цього проекту Samsung приймає заявки від стартапів, що пропонують «інноваційні» ідеї в області дизайну мобільної електроніки. Зокрема, мова про дизайн смартфонів. Партнери, ідеї яких оцінять в Samsung, отримають гранд і зможуть […]