Бюро патентів і торгових марок США видало компанії Apple новий патент, в якому описаний зовнішній акумулятор для яблучних розумних годинників. Згідно з наявними даними, інженери з Купертіно пропонують відразу два варіанти реалізації цієї ідеї.

"1"

В одному з варіантів зовнішній акумулятор може бути виконаний у вигляді окремого модуля, який буде розташовуватися під смарт-годинником, а в другому, інженери пропонують вбудувати акумулятор в сам ремінець.

"3"

Але незалежно від обраного варіанту інженери планують додатково оснастити зовнішній акумулятор ефективною системою відведення тепла. Завдяки останній власник Apple Watch не повинен буде відчувати ніякого дискомфорту при використанні аксесуара.

"2"

Точних даних щодо того, чи планує компанія Apple використовувати описані в патенті ідеї в серійних пристроях, зараз немає. Однак деякі сподіваються на те, що подібний аксесуар буде випущений разом з Apple Watch 3.

Вас також може зацікавити інформація про те, що нещодавно фанати випустили вінтажну док-станцію для Apple Watch в стилі Macintosh.

Коментарі закрито.

Поділитися

Новий чіп може допомогти заряджати iPhone на відстані

Якщо вірити мережевих джерелам, то компанія Apple думає над впровадженням просунутої бездротової зарядки в свої гаджети вже протягом декількох років і, схоже, в найближчому майбутньому така функція дійсно може з’явитися в iPhone. Принаймні, на це можна сподіватися. Днями компанія Energous, з якою, за чутками, співпрацює Apple, представила новий чіп з функцією радіочастотного передавача під назвою […]

Чутки про скорочення попиту на iPhone 6s необґрунтовані

На початку грудня цього року була поширена інформація про те, що Apple на 10% скоротила об'єми замовлень на комплектуючі для смартфонів iPhone 6s та 6s Plus в четвертому кварталі цього року. У зв'язку з цим аналітики прогнозують, що в цьому кварталі Apple зможе продати менше 80 мільйонів iPhone 6s, у зв'язку з чим річний прогноз за об'ємами поставок буде скорегованим з 242 мільйонів до 222 мільйонів. […]

GAMES. Overglide – игра/виджет для IOS

Недавно весь мир увидел новую версию iOS 8. А потому не удивительно, что App Store начал постепенно обрастать такими приложениями, как виджеты. Основой таковых послужили банальные калькуляторы, получившие прописку в Центре уведомлений. После чего они переросли в мощные программы, наподобие «Расходы ОК». Затем настал черед игр. Первый игровой виджет, доступный для скачивания в App Store, […]