Бюро патентів і торгових марок США видало компанії Apple новий патент, в якому описаний зовнішній акумулятор для яблучних розумних годинників. Згідно з наявними даними, інженери з Купертіно пропонують відразу два варіанти реалізації цієї ідеї.

"1"

В одному з варіантів зовнішній акумулятор може бути виконаний у вигляді окремого модуля, який буде розташовуватися під смарт-годинником, а в другому, інженери пропонують вбудувати акумулятор в сам ремінець.

"3"

Але незалежно від обраного варіанту інженери планують додатково оснастити зовнішній акумулятор ефективною системою відведення тепла. Завдяки останній власник Apple Watch не повинен буде відчувати ніякого дискомфорту при використанні аксесуара.

"2"

Точних даних щодо того, чи планує компанія Apple використовувати описані в патенті ідеї в серійних пристроях, зараз немає. Однак деякі сподіваються на те, що подібний аксесуар буде випущений разом з Apple Watch 3.

Вас також може зацікавити інформація про те, що нещодавно фанати випустили вінтажну док-станцію для Apple Watch в стилі Macintosh.

Коментарі закрито.

Поділитися

Facebook заплатить $500 млн за крадіжку VR-технологій

Далласький федеральний суд зобов’язав Facebook виплатити $500 млн компенсації за збиток компанії ZeniMax Media, повідомляє Bloomberg. Згідно з рішенням журі присяжних суду Далласа Facebook зобов’язана виплатити ZeniMax як компенсацію збитку $500 млн, включаючи $200 млн за порушення співзасновником Oculus Палмером Лакі угоди про нерозголошення конфіденційної інформації (Non-disclosure agreement, NDA) і $50 млн за порушення авторських прав. […]

Акумулятор в Apple Watch Series 2 залишився незмінним

Цього року анонс iPhone 7 і 7 Plus підтвердив практично всі витоки і чутки, з якими ми знайомилися протягом останніх декількох місяців. З смарт-годиннками Apple Watch Series 2 нас чекало теж чимало збігів, за винятком одного. Оновлені «розумні» годинники від Apple отримали такий самий акумулятор, що і в першому поколінні. Незважаючи на витоки, які стверджують, […]

«ВКонтакте» планує випустити власний месенджер до літа 2016 року

«ВКонтакте» планує запустити окремий додаток для обміну повідомленнями між користувачами соцмережі влітку 2016 року. Про це повідомляє RSN з посиланням на операційного директора «ВКонтакте» Андрія Рогозова. «Ми тестуємо. Сподіваємося, до літніх місяців запустимо », – сказав Рогозів. Поки офіційного програми-месенджера для «ВКонтакте» немає. За словами представника соціальної мережі, сервіс буде доступний як для комп'ютерів, так […]