32-річний Мохаммед Шуга не на жарт розсердився, коли виявив невраховані покупки зі своєї кредитної карти майже на 4000 фунтів. Як з’ясувалося, гроші були витрачені його сином на апгрейд персонажів гри Юрського світу з 13 по 18 грудня, причому 1,5 тисячі з них протягом всього однієї години. Всього ж тямущий хлопчик за п’ять днів зробив 65 покупок.

Семирічний Фейсал знав код для розблокування татового iPad, це зрозуміло. Але як він запам’ятав досить складний пароль від ідентифікатора Apple і підтверджував платіжну інформацію, залишається загадкою.

У відповідь на прохання розібратися Apple, пообіцяла підприємцю з Сассекса протягом 10 днів повернути витрачені сином гроші.

Варто відзначити, що в юрський світу внутрішньоігрову валюту «дінобакси» для модернізації персонажів можна придбати за реальні гроші. Залишити їх у грі можна чимало – найбільш захоплені геймери збирають у своїх «парках» до 50 видів різних динозаврів.

Тим часом, дисклеймер на сайті Apple, свідчить, що всі іOS-пристрої обладнані інструментами батьківського контролю, які дозволяють батькам обмежити дітям доступ до контенту. І гроші Мохаммеду з повним правом могли і не повернути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Дослідження: iPhone і Apple Watch залишаються символами статусу серед підлітків

Дослідники Piper Jaffray оприлюднили дані опитування серед американських підлітків щодо продукції Apple. Вони відзначили постійне зростання популярності «яблучного» бренду серед школярів і вважають, що вихід iPhone 6s і iPhone 6s Plus ще більше популяризував смартфони від Apple серед підлітків. Як з'ясували аналітики, компанія з Купертіно успішно продовжує стратегію по залученню уваги юних споживачів. Apple можна […]

Apple випустила iTunes 12.5.1 з новою Музикою

З моменту анонсу операційної системи iOS і macOS Sierra пройшло рівно три місяці. І Apple дозріла на випуск глобального оновлення свого мультимедійного комбайну, додатку iTunes. В Центрі оновлень стала доступною нова версія iTunes 12.5.1. Розмір оновлення складає 268 мегабайт і воно є не тільки в рамках ОС macOS Sierra, а й на інших системах. Новий iTunes отримав […]

Дуров роздасть мільйон розробникам ботів для Telegram

Павло Дуров, засновник Telegram, оголосив про майбутній розподіл грантів на загальну суму в один мільйон доларів. Гранти призначаються творцям роботів для месенджера Telegram. Кращі з них отримають гранти на суму від 25 тисяч доларів. Щоб взяти участь в атракціоні небаченої щедрості, необхідно створити бота і подати заявку, відправивши посилання на бота через спеціального бота BotSupport […]