32-річний Мохаммед Шуга не на жарт розсердився, коли виявив невраховані покупки зі своєї кредитної карти майже на 4000 фунтів. Як з’ясувалося, гроші були витрачені його сином на апгрейд персонажів гри Юрського світу з 13 по 18 грудня, причому 1,5 тисячі з них протягом всього однієї години. Всього ж тямущий хлопчик за п’ять днів зробив 65 покупок.

Семирічний Фейсал знав код для розблокування татового iPad, це зрозуміло. Але як він запам’ятав досить складний пароль від ідентифікатора Apple і підтверджував платіжну інформацію, залишається загадкою.

У відповідь на прохання розібратися Apple, пообіцяла підприємцю з Сассекса протягом 10 днів повернути витрачені сином гроші.

Варто відзначити, що в юрський світу внутрішньоігрову валюту «дінобакси» для модернізації персонажів можна придбати за реальні гроші. Залишити їх у грі можна чимало – найбільш захоплені геймери збирають у своїх «парках» до 50 видів різних динозаврів.

Тим часом, дисклеймер на сайті Apple, свідчить, що всі іOS-пристрої обладнані інструментами батьківського контролю, які дозволяють батькам обмежити дітям доступ до контенту. І гроші Мохаммеду з повним правом могли і не повернути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple: Попит на iPhone SE опинився вище очікуваного

При підведенні підсумків фінансового кварталу Apple відзначила успіх 4-дюймового iPhone SE, що вийшов в березні цього року. Незважаючи на загальне падіння продажу «яблучних» смартфонів, iPhone SE, на думку Apple, продається дуже добре. Тім Кук навіть заявив, що він в захваті від попиту на новинку, і цей попит, за словами глави Apple, виявився вищим, ніж припускали […]

GAMES. Space Marshals – игра в жанре космических приключений.

В самом начале обзора, без всякой интриги скажу: Space Marshals – отличная игра. В процессе прохождения ее, я получил огромное удовольствие, что случается довольно редко. Она не просто так, а вполне по заслугам, попала в число наиболее долгожданных игр 2015. Несмотря на то, что релиз вышел всего через два дня, после публикации списка. Были мысли […]

Китай блокує «ВКонтакте»

Російські ЗМІ повідомили про блокування в КНР сайту соціальної мережі «ВКонтакте». Недоступними тривалий час залишаються як мобільна, так і десктопна версія Vk.com. Інформацію про це підтверджують два ресурси, які відстежують блокування інтернет-сайтів на території народної республіки в режимі реального часу blockedinchina.net і Greatfirewallofchina.org. Згідно з їх відомостями, сайт «ВКонтакте» недоступний в п’яти адміністративних одиницях Китаю – Пекіні, […]