"1"

Майже комічна ситуація склалася навколо роботи британської національної служби охорони здоров’я (National Health Service, NHS) в останні дні. Про проблему повідомили журналісти видання The Register, в розпорядженні яких опинився лист, написаний співробітниками IT-департаменту NHS. Послання зветься «Доступ до Google» і містить наступну інформацію:

«Google періодично блокує доступ [до своїх сервісів] через обсяг трафіку, що генерується NHS Trusts Nationally (блокування здійснюється не IT-департаментом). Це відбувається через те, що Google вважає, що страждає від кібератаки. Для подолання проблеми ми рекомендуємо персоналу користуватися іншими пошуковими системами, наприклад, Bing».

Також, згідно з листом, при спробі відкрити Google.com, багато користувачів можуть зіткнутися з CAPTCHA.

Журналісти The Register запросили у представників NHS додатковий коментар про ситуацію і отримали таку відповідь:

«Нам відомо, що є проблема з IP-адресою NHS, через яку користувачі перенаправляються на просту форму верифікації при спробі відкрити Google. Судячи з усього, це пов’язано з великим числом людей, що використовують наші системи і намагаються отримати доступ до Google в години пік. На даний момент ми ведемо переговори з Google і намагаємося з’ясувати, як ми зі свого боку можемо допомогти у вирішенні даної ситуації».

Варто сказати, що NHS – це велика організація, в якій працюють понад 1,2 млн осіб, так що кількість трафіку, що йде від NHS, дійсно може бути значною. Втім, співробітники Google не бачать проблеми в тому, що відбувається і стверджують, що їх системи працюють як потрібно. Можливо, справа у величезній кількості автоматичних запитів до Google, що надходять від NHS, а може бути, багато машин NHS заражені якимось малваре. Видання Vice Motherboard отримало від представників Google наступний коментар:

«Користувачі можуть бачити CAPTCHA, коли намагаються відкрити Google, з різних причин. Наші системи просто перевіряють, що пошукові запити виходять від людей, а не від роботів, і це допомагає підтримувати безпеку користувачів. Як тільки користувач заповнить CAPTCHA, він може продовжувати нормальну роботу з Google».

Вас також може зацікавити інформація про те, що через атаки шифрувальника техаська поліція втратила докази за останні вісім років.

Коментарі закрито.

Поділитися

3G связь на просторах Украины

Рынок мобильной связи Украины ждет настоящая битва гигантов, в которой сойдутся такие тяжеловесы, как «Киевстар» и «МТС-Украина». Эти две компании поборются за обладание 3G-лицензиями. Об этом сообщают ведущие информагентства Украины, которые в свою очередь акцентируют внимание аудитории на том, что победитель определиться в результате абсолютно прозрачного конкурса, условия проведения которого согласовали на самом высшем уровне. […]

NVIDIA представила емулятор Isaac для тренування роботів

Компанія представила платформу Isaac, которя повинна прискорити розробку різної роботизованої техніки, повідомляє Engadget. Isaac – це віртуальна лабораторія, в якій дотримуються всі закони фізики. Платформа названа в честь письменника Айзека Азімова. Вона поєднує функціонал заліза Jetson TX2 зі спеціальними API, через які роботів можна під’єднати до платформи. Для них вона забезпечує фотореалістичне навколишнє середовище, в […]

Разработка технологии квантовой криптографии для применения в смартфонах

Исследователями Центра квантовой фотоники университета Бристоля, которые проводят работы вместе со специалистами Nokia, была разработана новая сверхзащищенная система. Благодаря использованию нового изобретения, теперь стало возможно применение технологий квантовых коммуникаций, а также квантовой криптографии. Отныне квантовое распределение всех криптографических ключей можно применять, как в мобильных телефонах, смартфонах, так и в портативных компьютерах. Нужно заметить, что сегодня […]