"1"

Майже комічна ситуація склалася навколо роботи британської національної служби охорони здоров’я (National Health Service, NHS) в останні дні. Про проблему повідомили журналісти видання The Register, в розпорядженні яких опинився лист, написаний співробітниками IT-департаменту NHS. Послання зветься «Доступ до Google» і містить наступну інформацію:

«Google періодично блокує доступ [до своїх сервісів] через обсяг трафіку, що генерується NHS Trusts Nationally (блокування здійснюється не IT-департаментом). Це відбувається через те, що Google вважає, що страждає від кібератаки. Для подолання проблеми ми рекомендуємо персоналу користуватися іншими пошуковими системами, наприклад, Bing».

Також, згідно з листом, при спробі відкрити Google.com, багато користувачів можуть зіткнутися з CAPTCHA.

Журналісти The Register запросили у представників NHS додатковий коментар про ситуацію і отримали таку відповідь:

«Нам відомо, що є проблема з IP-адресою NHS, через яку користувачі перенаправляються на просту форму верифікації при спробі відкрити Google. Судячи з усього, це пов’язано з великим числом людей, що використовують наші системи і намагаються отримати доступ до Google в години пік. На даний момент ми ведемо переговори з Google і намагаємося з’ясувати, як ми зі свого боку можемо допомогти у вирішенні даної ситуації».

Варто сказати, що NHS – це велика організація, в якій працюють понад 1,2 млн осіб, так що кількість трафіку, що йде від NHS, дійсно може бути значною. Втім, співробітники Google не бачать проблеми в тому, що відбувається і стверджують, що їх системи працюють як потрібно. Можливо, справа у величезній кількості автоматичних запитів до Google, що надходять від NHS, а може бути, багато машин NHS заражені якимось малваре. Видання Vice Motherboard отримало від представників Google наступний коментар:

«Користувачі можуть бачити CAPTCHA, коли намагаються відкрити Google, з різних причин. Наші системи просто перевіряють, що пошукові запити виходять від людей, а не від роботів, і це допомагає підтримувати безпеку користувачів. Як тільки користувач заповнить CAPTCHA, він може продовжувати нормальну роботу з Google».

Вас також може зацікавити інформація про те, що через атаки шифрувальника техаська поліція втратила докази за останні вісім років.

Коментарі закрито.

Поділитися

Популярний Chrome-плагін WebEx дозволяє віддалено виконати довільний код

Спеціаліст команди Google Project Zero Тевіс Орманді попередив про проблеми в популярному розширенні WebEx, створеному Cisco. Орманді пише, що експлоїт для Chrome-плагіна неймовірно простий. Розширення дозволяє будь-якому сайту виконати довільний код на машині користувача, причому для цього достатньо просто використовувати «чарівний URL». Під «чарівним URL» дослідник має на увазі справжнісінький бекдор, виявлений в плагіні. Справа […]

Apple планує збільшити діагональ OLED-дисплеїв iPhone до 5,8 дюймів

Згідно з даними китайських джерел, Apple в грудні минулого року вела переговори з Samsung і LG з метою дізнатися, чи зможуть ці компанії виробляти достатню кількість OLED панелей до 2017 року для оснащення ними нового iPhone. Це дозволяє припустити, що перший iPhone з дисплеєм на органічних світлодіодах компанія має намір випустити вже в наступному році. […]

Дорогі друзі! Конкурс з косплею на фестивалі WEGAME!

Косплеєр – це коли косплей переслідує тебе скрізь. Хочемо повідомити радісну звістку: нудьгувати восени не доведеться! Наш другий фестиваль інтерактивних розваг WEGAME відбудеться 10-11 вересня 2016 року в «АККО Інтернешнл»! Цього разу на вас чекатиме ще більше вражень і драйву! А головне – найкращі косплеєри зможуть позмагатися за призовий фонд у 20 000 грн! Ті, […]