"1"

Майже комічна ситуація склалася навколо роботи британської національної служби охорони здоров’я (National Health Service, NHS) в останні дні. Про проблему повідомили журналісти видання The Register, в розпорядженні яких опинився лист, написаний співробітниками IT-департаменту NHS. Послання зветься «Доступ до Google» і містить наступну інформацію:

«Google періодично блокує доступ [до своїх сервісів] через обсяг трафіку, що генерується NHS Trusts Nationally (блокування здійснюється не IT-департаментом). Це відбувається через те, що Google вважає, що страждає від кібератаки. Для подолання проблеми ми рекомендуємо персоналу користуватися іншими пошуковими системами, наприклад, Bing».

Також, згідно з листом, при спробі відкрити Google.com, багато користувачів можуть зіткнутися з CAPTCHA.

Журналісти The Register запросили у представників NHS додатковий коментар про ситуацію і отримали таку відповідь:

«Нам відомо, що є проблема з IP-адресою NHS, через яку користувачі перенаправляються на просту форму верифікації при спробі відкрити Google. Судячи з усього, це пов’язано з великим числом людей, що використовують наші системи і намагаються отримати доступ до Google в години пік. На даний момент ми ведемо переговори з Google і намагаємося з’ясувати, як ми зі свого боку можемо допомогти у вирішенні даної ситуації».

Варто сказати, що NHS – це велика організація, в якій працюють понад 1,2 млн осіб, так що кількість трафіку, що йде від NHS, дійсно може бути значною. Втім, співробітники Google не бачать проблеми в тому, що відбувається і стверджують, що їх системи працюють як потрібно. Можливо, справа у величезній кількості автоматичних запитів до Google, що надходять від NHS, а може бути, багато машин NHS заражені якимось малваре. Видання Vice Motherboard отримало від представників Google наступний коментар:

«Користувачі можуть бачити CAPTCHA, коли намагаються відкрити Google, з різних причин. Наші системи просто перевіряють, що пошукові запити виходять від людей, а не від роботів, і це допомагає підтримувати безпеку користувачів. Як тільки користувач заповнить CAPTCHA, він може продовжувати нормальну роботу з Google».

Вас також може зацікавити інформація про те, що через атаки шифрувальника техаська поліція втратила докази за останні вісім років.

Коментарі закрито.

Поділитися

У Нідерландах побудують місто на сонячній енергії

Проект SolarCabin був розроблений для участі в конкурсі «Дім вдалині від дому», що проводиться в Нідерландах. В якості конкурсного завдання від учасників було потрібно розробити концепцію тимчасового житла для осіб, які шукають притулку. В результаті комісією з більш ніж 350 заявок було відібрано 6 переможців, включаючи проект SolarCabin. Розроблений дизайнерами з архітектурного бюро Bureau Zondag і […]

Вийшов джейлбрейк Phœnix для iOS 9.3.5

В останні кілька місяців в мережі не раз з’являлися заяви про «смерть джейлбрейка». Однак члени хакерської команди Phoenix не згодні з цією заявою. Днями вони випустили інструмент для злому 32-бітних смартфонів і планшетів Apple, що працюють на iOS 9.3.5. Відразу варто відзначити, що доступна утиліта дозволяє зробити тільки напівприв’язанний джейлбрейк. Це означає, що він зникає […]

BlackBerry Privacy Shade затемнить екран смартфона щоб уникнути сторонніх поглядів

BlackBerry не тільки продовжує жити в мобільному сегменті зусиллями китайської TCL, що анонсувала в ході виставки MWC 2017 смартфон KEYone, а й випускати корисний софт для прихильників тотальної конфіденційності. Забезпечити захист персональної інформації від небажаних поглядів візьметься мобільний додаток Privacy Shade, переваги якого зможуть оцінити власники смартфонів BlackBerry під управлінням ОС Android. Алгоритм BlackBerry Privacy […]