"1"

Майже комічна ситуація склалася навколо роботи британської національної служби охорони здоров’я (National Health Service, NHS) в останні дні. Про проблему повідомили журналісти видання The Register, в розпорядженні яких опинився лист, написаний співробітниками IT-департаменту NHS. Послання зветься «Доступ до Google» і містить наступну інформацію:

«Google періодично блокує доступ [до своїх сервісів] через обсяг трафіку, що генерується NHS Trusts Nationally (блокування здійснюється не IT-департаментом). Це відбувається через те, що Google вважає, що страждає від кібератаки. Для подолання проблеми ми рекомендуємо персоналу користуватися іншими пошуковими системами, наприклад, Bing».

Також, згідно з листом, при спробі відкрити Google.com, багато користувачів можуть зіткнутися з CAPTCHA.

Журналісти The Register запросили у представників NHS додатковий коментар про ситуацію і отримали таку відповідь:

«Нам відомо, що є проблема з IP-адресою NHS, через яку користувачі перенаправляються на просту форму верифікації при спробі відкрити Google. Судячи з усього, це пов’язано з великим числом людей, що використовують наші системи і намагаються отримати доступ до Google в години пік. На даний момент ми ведемо переговори з Google і намагаємося з’ясувати, як ми зі свого боку можемо допомогти у вирішенні даної ситуації».

Варто сказати, що NHS – це велика організація, в якій працюють понад 1,2 млн осіб, так що кількість трафіку, що йде від NHS, дійсно може бути значною. Втім, співробітники Google не бачать проблеми в тому, що відбувається і стверджують, що їх системи працюють як потрібно. Можливо, справа у величезній кількості автоматичних запитів до Google, що надходять від NHS, а може бути, багато машин NHS заражені якимось малваре. Видання Vice Motherboard отримало від представників Google наступний коментар:

«Користувачі можуть бачити CAPTCHA, коли намагаються відкрити Google, з різних причин. Наші системи просто перевіряють, що пошукові запити виходять від людей, а не від роботів, і це допомагає підтримувати безпеку користувачів. Як тільки користувач заповнить CAPTCHA, він може продовжувати нормальну роботу з Google».

Вас також може зацікавити інформація про те, що через атаки шифрувальника техаська поліція втратила докази за останні вісім років.

Коментарі закриті.

Поділитися

Ремень-аккумулятор для Apple Watch

С конца апреля начнутся продажи смарт-часов Apple Watch. Одна из самых популярных жалоб, поступивших от дебютных покупателей – это недолгое рабочее время устройства без подзарядки. При средних нагрузках в течение дня зарядки хватает примерно на сутки. Для того, чтобы продлить время работы часов, независимая команда изобрела дополнительный ремень Wipowerband – вторая эластичная батарея, которая обеспечивает […]

Apple почне випускати свої iPhone з двома SIM-картами

Патентне бюро США дало добро на створення ще одного слоту для SIM-карт в смартфонах iPhone. Це означає, що відтепер нові флагманські моделі компанії Apple зможуть працювати одночасно з двома SIM-картами. Однак, поки не ясно, в яких саме пристроях з’явиться нововведення, так як очікуваного iPhone 7 це, швидше за все, не стосується. Таке розширення вимагає деякого додаткового технічного […]

GAMES. Active Soccer 2 – футбол снова с нами.

Футбольное поле не спит никогда, здесь всегда солнечно. Оно светит для всех стран, играющих в футбол. Жесты футбольных команд известны всем. Значение футбола не меньше, чем значение науки, он определяет престиж страны, больше чем научные открытия. Звезды игры известней именитых писателей. Цикл игр Active Socce, воссоздающих футбольные баталии, совершенно верно не назвать определяющими в игровом […]