"1"

Майже комічна ситуація склалася навколо роботи британської національної служби охорони здоров’я (National Health Service, NHS) в останні дні. Про проблему повідомили журналісти видання The Register, в розпорядженні яких опинився лист, написаний співробітниками IT-департаменту NHS. Послання зветься «Доступ до Google» і містить наступну інформацію:

«Google періодично блокує доступ [до своїх сервісів] через обсяг трафіку, що генерується NHS Trusts Nationally (блокування здійснюється не IT-департаментом). Це відбувається через те, що Google вважає, що страждає від кібератаки. Для подолання проблеми ми рекомендуємо персоналу користуватися іншими пошуковими системами, наприклад, Bing».

Також, згідно з листом, при спробі відкрити Google.com, багато користувачів можуть зіткнутися з CAPTCHA.

Журналісти The Register запросили у представників NHS додатковий коментар про ситуацію і отримали таку відповідь:

«Нам відомо, що є проблема з IP-адресою NHS, через яку користувачі перенаправляються на просту форму верифікації при спробі відкрити Google. Судячи з усього, це пов’язано з великим числом людей, що використовують наші системи і намагаються отримати доступ до Google в години пік. На даний момент ми ведемо переговори з Google і намагаємося з’ясувати, як ми зі свого боку можемо допомогти у вирішенні даної ситуації».

Варто сказати, що NHS – це велика організація, в якій працюють понад 1,2 млн осіб, так що кількість трафіку, що йде від NHS, дійсно може бути значною. Втім, співробітники Google не бачать проблеми в тому, що відбувається і стверджують, що їх системи працюють як потрібно. Можливо, справа у величезній кількості автоматичних запитів до Google, що надходять від NHS, а може бути, багато машин NHS заражені якимось малваре. Видання Vice Motherboard отримало від представників Google наступний коментар:

«Користувачі можуть бачити CAPTCHA, коли намагаються відкрити Google, з різних причин. Наші системи просто перевіряють, що пошукові запити виходять від людей, а не від роботів, і це допомагає підтримувати безпеку користувачів. Як тільки користувач заповнить CAPTCHA, він може продовжувати нормальну роботу з Google».

Вас також може зацікавити інформація про те, що через атаки шифрувальника техаська поліція втратила докази за останні вісім років.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple показала чорний міланський сітчастий браслет

Apple Watch в новому виконанні скоро надійдуть у продаж. На офіційному сайті Apple в Чехії, Португалії та Угорщини з’явилися сторіночки (пізніше їх прибрали) з фотографіями незвичайного Apple Watch з корпусом з нержавіючої сталі «чорний космос» в парі з новим чорним міланським сітчастим браслетом. Офіційного анонсу не було, зробити замовлення можна, але термін доставки вже засвітився: […]

Google додала нову кнопку в меню 3D Touch на iOS

Розробники довго шукали цікаві способи використання 3D Touch, з моменту появи цієї функції в iPhone 6S торік. І ось зараз в Google придумали забавне застосування цієї функції, яке точно підніме тобі настрій. Google додав кнопку «I’m curious» в меню швидкого доступу 3D Touch в пошуковому додатку для iOS. Нова опція дозволяє користувачам дізнатися цікаві факти […]

iPad Air 3 обіцяють 4K-дисплей і 4 ГБ RAM

Тайванські виробники сенсорних дисплеїв General Interface Solution і TPK Holding готуються до релізу третього покоління iPad Air в березні.  Такою інформацією поділився технологічний ресурс DigiTimes з посиланням на джерела в цих компаніях.  Крім роздільної здатності дисплея 4K, новий 9,7-дюймовий планшет від Apple отримає до 4 ГБ оперативної пам’яті, як у iPad Pro. Також повідомляється про збільшення […]