Компанія Google почала видавати початкову ступінь з Android-розробки – ступінь асоціата. Здати на неї іспит можна через інтернет.

"1"

Google представила програму сертифікації початківців Android-розробників

Мета сертифікації – встановлення професійних стандартів на ринку праці для початківців фахівців. Участь в іспиті обійдеться в $149.

Для отримання ступеня асоціата розробник повинен вміти інтегрувати код із зовнішньої бібліотеки, виводити на екран користувачу оповіщення та багато іншого. Повний список тем тут. Підготуватися до іспиту можна, згідно з Google, за допомогою безкоштовного курсу на Udacity.

Іспит ділиться на дві частини. У першій частині студент повинен за 48 годин в Android Studio вирішити ряд завдань (в тому числі з тестування і дебаггінгу додатка). При успішному проходженні етапу призначається інтерв’ю, за підсумком якого і видається сертифікат.

Сертифікаційна програма для початківців розробників була анонсована в травні минулого року на Google I/O 2016, її запуск відбувся кількома місяцями пізніше. Сьогодні ступінь вже є у 322 розробників.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Google закриває тестування справжнього безконтактного платіжного сервісу Hands Free.

Коментарі закрито.

Поділитися

Microsoft додасть функцію Handoff в Windows 10

На Reddit опублікований знімок екрану із зображенням нової функції Windows 10, яка дозволяє продовжити роботу в програмі на іншому пристрої з тієї ж ОС: ноутбуці, планшеті або смартфоні. Чутки про розвиток тісної інтеграції між пристроями на Windows 10 ходили давно. Під час презентації Windows 10 Mobile компанія робила акцент на тому, що важливим етапом еволюції […]

Інструкція з вибору iPhone 7. Який з них ідеальний?

Цього року визначитися з вибором ідеального iPhone стало складніше, ніж в минулому. Великий або маленький? Матовий або глянцевий? Чи вистачить 32 Гб? На всі питання відповімо в цій статті. Обсяг пам’яті Apple нарешті усвідомила, що 16 Гб в iPhone недостатньо і збільшила мінімальний обсяг до 32 Гб. З одного боку, це здорово. З іншого – […]

Google розглядає можливість придбання інтернет-бізнесу Yahoo

     Google зацікавився покупкою інтернет-бізнесу Yahoo. Таке повідомлення розповсюдило видання Bloomberg, посилаючись на обізнані джерела. Конкурентом Google виступає один з найбільших операторів США – Verizon, який планує зробити офіційну пропозицію в найближчі дні. Вартість угоди, на думку фахівців, складе близько $8 мільярдів. Verizon також розглядає можливість покупки японського підрозділу Yahoo. На американську пошукову компанію […]