Компанія Google почала видавати початкову ступінь з Android-розробки – ступінь асоціата. Здати на неї іспит можна через інтернет.

"1"

Google представила програму сертифікації початківців Android-розробників

Мета сертифікації – встановлення професійних стандартів на ринку праці для початківців фахівців. Участь в іспиті обійдеться в $149.

Для отримання ступеня асоціата розробник повинен вміти інтегрувати код із зовнішньої бібліотеки, виводити на екран користувачу оповіщення та багато іншого. Повний список тем тут. Підготуватися до іспиту можна, згідно з Google, за допомогою безкоштовного курсу на Udacity.

Іспит ділиться на дві частини. У першій частині студент повинен за 48 годин в Android Studio вирішити ряд завдань (в тому числі з тестування і дебаггінгу додатка). При успішному проходженні етапу призначається інтерв’ю, за підсумком якого і видається сертифікат.

Сертифікаційна програма для початківців розробників була анонсована в травні минулого року на Google I/O 2016, її запуск відбувся кількома місяцями пізніше. Сьогодні ступінь вже є у 322 розробників.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Google закриває тестування справжнього безконтактного платіжного сервісу Hands Free.

Коментарі закрито.

Поділитися

Можливо, ми більше не побачимо колишній App Store

Як тільки вийшла перша бета-версія iOS 10, розробники мало не відразу ж почали тестувати нову функцію App Store – розміщення рекламних оголошень своїх додатків в пошуковій видачі. До чого все це призведе, було незрозуміло до тих пір, поки розробник Tweetbot не виклав один досить цікавий скріншот. Він відкрив App Store і спробував знайти свій Twitter-клієнт […]

Флагман HTC 10 провалився на етапі попередніх замовлень

25 квітня HTC відкрила передзамовлення на новий флагман HTC 10 в Китаї. Попередні результати вказують на те, що підсумкові продажі тайванської новинки можуть виявитися провальними. Жителям Китаю HTC пропонує оформити заявку не на повноцінний флагман HTC 10, а на його спрощену версію з приставкою Lifestyle в назві. Два найбільших китайських інтернет-магазини, JD і TMall, за перші […]

Twitter выплатила $36 млн. из-за патентов IBM.

   Twitter выплатила $36 млн. из-за патентов IBM.    В четверг, Twitter опубликовала финансовой отчет за прошедший год. В документах указывается, что компании пришлось выплатить 36 млн. долларов из-за нарушения патентов IBM.     Как выяснилось, IBM отправила письмо в Twitter, в котором говорится о том, что компания нарушает минимум три патента IBM. В итоге руководство […]