Компанія Google почала видавати початкову ступінь з Android-розробки – ступінь асоціата. Здати на неї іспит можна через інтернет.

"1"

Google представила програму сертифікації початківців Android-розробників

Мета сертифікації – встановлення професійних стандартів на ринку праці для початківців фахівців. Участь в іспиті обійдеться в $149.

Для отримання ступеня асоціата розробник повинен вміти інтегрувати код із зовнішньої бібліотеки, виводити на екран користувачу оповіщення та багато іншого. Повний список тем тут. Підготуватися до іспиту можна, згідно з Google, за допомогою безкоштовного курсу на Udacity.

Іспит ділиться на дві частини. У першій частині студент повинен за 48 годин в Android Studio вирішити ряд завдань (в тому числі з тестування і дебаггінгу додатка). При успішному проходженні етапу призначається інтерв’ю, за підсумком якого і видається сертифікат.

Сертифікаційна програма для початківців розробників була анонсована в травні минулого року на Google I/O 2016, її запуск відбувся кількома місяцями пізніше. Сьогодні ступінь вже є у 322 розробників.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Google закриває тестування справжнього безконтактного платіжного сервісу Hands Free.

Коментарі закриті.

Поділитися

Поліцейські США заманюють злочинців за допомогою Pokémon Go

Висока популярність гри з елементами доповненої реальності Pokémon Go привернула увагу поліції США, яка вирішила використовувати її в боротьбі зі злочинністю. Поліцейський департамент Смітфілду (Вірджинія) опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook запрошення «випадковим» громадянам спробувати зловити супер-рідкісного покемона Дітто в одній з кімнат для проведення процесуальних дій. Слід зазначити, що покемона Дітто поки […]

iPhone SE проти iPhone 6s: порівняння продуктивності в реальних умовах

Ретельно тестуючи iPhone SE, користувачі вивчають продуктивність компактного девайса. Зрештою, під час презентації Apple чимало часу приділила саме апаратному забезпеченню гаджета в класичному корпусі. Автор YouTube-каналу Tech Trinkets не став чіпати непотрібні синтетичні тести, віддавши перевагу над ними випробування в реальних умовах. Заодно порівнявши продуктивність новинки з флагманом Apple. Деякі користувачі вважають безглуздим порівнювати між собою флагманські […]

Стала відома ціна і дата початку продажів бездротових навушників Samsung Gear IconX

Samsung позначила дату початку продажів і вартість бездротових навушників Gear IconX. Пристрій був представлений на початку минулого місяця. Продажі Gear IconX на ринку Південної Кореї стартують на цьому тижні, а в США – а серпні. Перший час Samsung буде пропонувати покупцям моделі тільки в чорному і білому виконанні, версія в синьому забарвленні приєднається до них […]