Нещодавно багато користувачів смартфонів iPhone 4s подали позов до окружного суду міста Нью-Йорк. Претензії до каліфорнійського технологічного гіганта ґрунтуються на тому, що операційна система iOS 9 неналежним чином працює на застарілих пристроях.

Першим рішення судитися з компанією Apple прийняв Хаім Лерман. Цього чоловіка обурило те, що після встановлення операційної системи iOS 9 на свій старий смартфон iPhone 4s, останній почав помітно повільніше працювати. При цьому, як зазначає Лерман, повернутися на попередню версію операційної системи для того, щоб відновити нормальну роботу смартфону, немає можливості.

Позивач впевнений в тому, що саме оновлення його смартфону до iOS 9 призвело до уповільнення роботи. Він звинувачує компанію Apple в тому, що вона спеціально робить нові операційні системи так, щоб власники старих пристроїв відчували себе недобре та швидше бігли купувати нові пристрої, які будуть працювати швидше.

Власникам iPhone частіше за все доводиться купувати лише продукцію каліфорнійської «яблучної» компанії, адже користувачі бажають зберегти свої інвестиції у додатки. В результаті компанія отримує значну фінансову вигоді зі старих смартфонів.

Також невдоволення покупців викликав той факт, що компанія Apple не попереджає про уповільнення роботи старих пристроїв після встановлення оновлення. На офіційному сайті компанії Apple навпаки стверджується, що нова операційна система здатна підвищити швидкість роботи. Крім цього, в Купертіно обіцяють, що iOS 9 збільшить рівень автономності пристроїв, а також покращить рівень безпеки.

Оскільки ця інформацію не відповідає дійсності, тому, на думку позивачів, компанія Apple має бути притягнена до юридичної відповідальності за недобросовісну рекламу, котра вводить в оману людей.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Додаток-вимагач прикидається оновленням Windows

Чергове зведення прийшло з фронтів війни з додатками-вимагачами, на які нинішній рік виявився надзвичайно плідний. Нова програма використовує екран оновлення Windows і нібито встановлює критичні оновлення системи, насправді зашифровуючи файли користувачів. Відкриття зробив Якоб Крустек з компанії AVG Technologies. Вимагач називається Fantom, він встановлюється через виконуваний файл a.exe. Для приховування шкідливої активності у властивостях файлу […]

Apple найняла колишнього директора каналу WGN America

Раніше в мережі вже не раз з’являлася інформація про те, що компанія Apple хоче запустити окремий сервіс, в якому користувачі зможуть дивитися різні передачі та шоу. Побічно підтверджують ці чутки і кадрові «придбання» компанії. Зокрема, днями стало відомо, що купертінівці найняли на роботу колишнього директора телеканалу WGN America Мета Черніса. За даними видання Variety, новий співробітник […]

Відбувся реліз Google Chrome 52 для Mac в стилі Material Design

Настільний браузер Google Chrome довгий час залишався незмінним в плані дизайну. Всі поліпшення відбувалися на рівні коду, проте тепер ситуація змінилася. З релізом Chrome 52 компанія перейшла до концепції Material Design, яка застосовується в мобільних додатках Google. Нова версія версії Google Chrome змінює оформлення відповідно до цієї концепції. Елементи інтерфейсу Material Design тестувалися в браузері […]