Нещодавно багато користувачів смартфонів iPhone 4s подали позов до окружного суду міста Нью-Йорк. Претензії до каліфорнійського технологічного гіганта ґрунтуються на тому, що операційна система iOS 9 неналежним чином працює на застарілих пристроях.

Першим рішення судитися з компанією Apple прийняв Хаім Лерман. Цього чоловіка обурило те, що після встановлення операційної системи iOS 9 на свій старий смартфон iPhone 4s, останній почав помітно повільніше працювати. При цьому, як зазначає Лерман, повернутися на попередню версію операційної системи для того, щоб відновити нормальну роботу смартфону, немає можливості.

Позивач впевнений в тому, що саме оновлення його смартфону до iOS 9 призвело до уповільнення роботи. Він звинувачує компанію Apple в тому, що вона спеціально робить нові операційні системи так, щоб власники старих пристроїв відчували себе недобре та швидше бігли купувати нові пристрої, які будуть працювати швидше.

Власникам iPhone частіше за все доводиться купувати лише продукцію каліфорнійської «яблучної» компанії, адже користувачі бажають зберегти свої інвестиції у додатки. В результаті компанія отримує значну фінансову вигоді зі старих смартфонів.

Також невдоволення покупців викликав той факт, що компанія Apple не попереджає про уповільнення роботи старих пристроїв після встановлення оновлення. На офіційному сайті компанії Apple навпаки стверджується, що нова операційна система здатна підвищити швидкість роботи. Крім цього, в Купертіно обіцяють, що iOS 9 збільшить рівень автономності пристроїв, а також покращить рівень безпеки.

Оскільки ця інформацію не відповідає дійсності, тому, на думку позивачів, компанія Apple має бути притягнена до юридичної відповідальності за недобросовісну рекламу, котра вводить в оману людей.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Відкрита надпровідність полімеру при рекордно високій температурі

Органічна молекула, що входить до складу крему від засмаги, володіє, як з’ясували вчені Університету Хубей (Китай), видатними сверхпроводящими властивостями при температурі 123 К, що майже на 100 градусів вище, ніж нинішній рекорд для органічних надпровідників. Звичайні металеві надпровідники діють при відносно низьких температурах до 30 К (-243 за Цельсієм). При охолодженні електрони, що утворюють куперовські […]

iPhone «6c» буде ідентичний iPhone 6s, але з екраном в 4 дюйма

Останні витоки, що свідчать про появу молодшої моделі iPhone з дисплеєм діагоналлю 4 тепер підтверджуються ще й роликом, знятому прямо на заводі Foxconn. Ресурс MIC Gadget, що опублікував матеріал, стверджує, що новий iPhone буде оснащений чіпом A9, як у iPhone 6s і iPhone 6s Plus, а також модулем NFC. До того ж, дизайн буде ідентичний флагманським […]

Альбом Веуопсе поставил рекорд iTunes

   Компания Apple практически никогда не рассказывает об успехах отдельных артистов в своем онлайн-магазине Tunes Store. Но в середине декабря такой чести удостоилась певица Бейонсе, которая выпустила названный ее именем эксклюзивный аудиовизуальный альбом для iTunes Store.      В поздравительном пресс-релизе представители Apple указали, что всего за 3 первых дня продаж было куплено 829 тысячи […]