Всі вже звикли до того, що «Яндекс» і Google стежать за нами. Вони запевняють, що роблять це з кращих спонукань – щоб пропонувати нам більш якісні рекламні продукти. Але не всі знають, що тим же займається і Apple. І від «яблучного» стеження позбутися можна досить легко. Що потрібно зробити?

Apple використовує дані про вас (де живете, що завантажуєте, яку музику слухаєте, що читаєте) у тому, щоб пропонувати відповідну вашим інтересам рекламу через свій сервіс iAd. Купертинівці поступають з отриманими даними дещо незвично – збирають групи з 5000 осіб зі схожими інтересами та перед передачею даних рекламщикам знеособлюють дані про учасників груп, щоб захистити їхні персональні дані. Все одно не згодні на рекламне «стеження»? Тоді беріть в руки свій iPhone або iPad і приступайте до відключення геолокації.

1. Відкрийте «Налаштування», виберіть «Конфіденційність» і потім «Реклама». Активуйте перемикач «Обмежити трекінг реклами» (потрібно підключення до Мережі).

2. Щоб відключити рекламу по геопозіціі, поверніться назад, зайдіть в «Служби геолокації». Опустіться вниз і виберіть «Системні служби». Потім відключіть повзунок навпроти напису «Геолокаційні iAd».

Даний спосіб також працюватиме у випадку, якщо родич або знайомий знаючи пароль від Вашого Apple ID іноді стежить за Вашим переміщенням, наприклад, через icloud.com. Однак, варто враховувати, що в разі відключення служб геолокації Ви не зможете відстежити місце розташування смартфона, наприклад, при втраті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Забавна пародія на рекламу MacBook Pro

Власне кажучи, щодо слова «забавна» в заголовку можна і посперечатися, так як насправді все, показане в ролику, правда. І ця правда багатьом користувачам забавною явно не здасться. Нові MacBook Pro, представлені Apple в кінці жовтня, викликали в мережі бурю обговорень і суперечок. Хтось вважає, що купертінівці зробили черговий прорив і випустили революційний продукт. Хтось згоден, що […]

Вулкан в Нікарагуа підключать до Інтернету

Американська корпорація General Electric спільно з дослідником і кінематографістом Семом Коссманом і урядом Нікарагуа збираються підключити цілий вулкан до Інтернету. Очевидно, що мета цього проекту – не надання туристам доступу до Мережі, а збір даних про вулкан для попередження його виверження. Всередині одного з активних вулканів Нікарагуа встановлять близько 80 бездротових сенсорів. Цей щитовидний вулкан […]

Обновлённая Apple TV выйдет в начале лета

Уже несколько лет Apple не выпускала обновлений для своей видео-приставки. Качественно нового апдейта этого устройства ожидается в июне, на выставке WWDC. В сети ходит множество слухов о новой версии приставки. Ожидается, что помимо апгрейда процессора до линейки А8, улучшится внешний вид устройства, будет встроен Siri и сервис HomeKit. Таким образом, интеграция между приставкой и другими […]