Наслідуючи приклад Microsoft, яка випустила гігантські «планшети» Microsoft Surface Hub, компанія Dell анонсувала інтерактивні сенсорні 4K-монітори з діагоналлю екрана 55 (модель C5518QT) і 86 дюймів (модель C8618QT). Новинки призначені для використання в освітніх цілях, а також для корпоративного сегменту.

"1"

У Dell вже є досвід випуску подібних пристроїв. Минулого літа компанія представила інтерактивну 70-дюймову сенсорну FullHD-панель Interactive Conference Room Monitor (модель C7017T) для конференц-залів і навчальних аудиторій.

Обидві моделі забезпечують розпізнавання до 20 одночасних дотиків. Завдяки підтримці сенсорної технології InGlass можливе легке написання тексту, в комплекті поставляються два пасивні стилуси для малювання і рукописного введення. Обидва монітори підтримують дозвіл 4K UHD (3840 × 2160 пікселів), мають стійке до забруднення покриття антивідблиску. Опціонально підтримується бездротове підключення завдяки використанню модуля Dell Wireless Module WR517 вартістю $199,99.

"2"

Конструкція обох моделей дозволяє встановити на задній панелі комп’ютер серії Dell OptiPlex Micro без окремого шнура живлення. Обидва монітори отримали кілька портів HDMI, VGA і USB 3.0 поряд з одним роз’ємом DisplayPort.

Реалізація новинок розпочнеться 30 березня. Вартість 55-дюймового монітора C5518QT становить близько $5000, а ціна 86-дюймової моделі C8618QT – близько $11 000.

Нагадаємо, нещодавно Philips представила 4К-монітор із зігнутим екраном.

Коментарі закриті.

Поділитися

iOS 7.1 создает проблемную работу Режима модема

От многих пользователей поступают жалобы на частые сбои в режиме работы модема, предоставляющего доступ к интернет сети на гаджетах, под управлением iOS 7.1. В связи с этим, на официальном форуме компании Apple содержится ветка, посвященная данной проблеме, которая насчитывает более 200 негативных комментариев и 20 000 просмотров. В основном пользователи сетуют на то, что после […]

Google Pixel боїться скріншотів з iPhone

Здавалося б, скріншот – він і в Африці скріншот, тобто знімок екрана. Однак з абсолютно незрозумілих причин вищенаведена аксіома не відноситься до нових смартфонів Google Pixel. Що буде, якщо надіслати знімок екрана, зроблений на одному смартфоні, на інший пристрій? Правильно, нічого особливого. Інший пристрій отримає цей скріншот, який можна буде спокійно переглянути. До речі, ситуація […]

Дзвінки без кордонів за допомогою WhatsApp для iPhone

Як і очікувалося, після попереднього тестування функції нове оновлення популярного додатка WhatsApp під номером 2.12.1 принесло йому підтримку голосових дзвінків. Вже за декілька тижнів всім користувачам месенджера стане доступна можливість спілкуватися один з одним по телефону, оплачуючи тільки з'єднання з Інтернетом. Голосові функції, що з'явилися напередодні в WhatsApp, ставлять програму на один рівень з Facebook […]