Наслідуючи приклад Microsoft, яка випустила гігантські «планшети» Microsoft Surface Hub, компанія Dell анонсувала інтерактивні сенсорні 4K-монітори з діагоналлю екрана 55 (модель C5518QT) і 86 дюймів (модель C8618QT). Новинки призначені для використання в освітніх цілях, а також для корпоративного сегменту.

"1"

У Dell вже є досвід випуску подібних пристроїв. Минулого літа компанія представила інтерактивну 70-дюймову сенсорну FullHD-панель Interactive Conference Room Monitor (модель C7017T) для конференц-залів і навчальних аудиторій.

Обидві моделі забезпечують розпізнавання до 20 одночасних дотиків. Завдяки підтримці сенсорної технології InGlass можливе легке написання тексту, в комплекті поставляються два пасивні стилуси для малювання і рукописного введення. Обидва монітори підтримують дозвіл 4K UHD (3840 × 2160 пікселів), мають стійке до забруднення покриття антивідблиску. Опціонально підтримується бездротове підключення завдяки використанню модуля Dell Wireless Module WR517 вартістю $199,99.

"2"

Конструкція обох моделей дозволяє встановити на задній панелі комп’ютер серії Dell OptiPlex Micro без окремого шнура живлення. Обидва монітори отримали кілька портів HDMI, VGA і USB 3.0 поряд з одним роз’ємом DisplayPort.

Реалізація новинок розпочнеться 30 березня. Вартість 55-дюймового монітора C5518QT становить близько $5000, а ціна 86-дюймової моделі C8618QT – близько $11 000.

Нагадаємо, нещодавно Philips представила 4К-монітор із зігнутим екраном.

Коментарі закрито.

Поділитися

«Однокласники» запустять месенджер цього літа

«ОК Повідомлення» будуть повністю безкоштовним сервісом, причому реклами в них також не буде. Однак мовна лінійка додатку буде обмежена російською, англійською, узбецькою і таджицькою мовами. У месенджері будуть доступні індивідуальні та групові чати, а також функції обміну фотографіями, аудіо- і відео записами, а також gif-файлами. «ОК Повідомлення» орієнтовані на роботу на мобільних пристроях: більшість функцій працює […]

Конкурент Apple Watch від Samsung тепер працює з ІОS

Про плани реалізувати сумісність своїх «розумних годинників» Galaxy Gear S2 з операційною системою iOS компанія Samsung заявила ще на початку року. Але від анонса до реалізації іноді проходить вічність. Нарешті, розробники зважилися і випустили додаток Gear Manager, який служить зв'язком між південнокорейським гаджетом і iPhone. Ось тільки офіційного додатка поки так і не вийшло. Замість нього користувачеві доступний […]

Ліхтарні стовпи Лондона перетворять на зарядні станції для електромобілів

Німецька компанія Ubitricity почала реалізовувати свою програму з модернізації вуличних ліхтарів в Лондоні. У них з’являться вбудовані станції зарядки для електромобілів. У лондонському районі Вестмінстер в старомодні ліхтарі, встановлені ще в 50-х роках минулого століття, будуть вмонтовані мініатюрні зарядні пристрої. Електромобілістам потрібно лише відкрити невеликі дверцята і підключити свій автомобіль за допомогою спеціального кабелю. На відміну від […]