Оператор мобільного зв’язку «Київстар» планує домовитися з «Vodafone Україна» і lifecell про спільне фінансування проекту із запуску 3G в столичному метро. Про це повідомив президент «Київстар» Петро Чернишов у своєму акаунті в Facebook.

"1"

«Щоб побудувати 3G потрібно витратити сотні мільйонів гривень. Зараз ми чекаємо узгодження технічних деталей і початку переговорів з колегами по ринку (вони будуть новими – адже раніше узгоджені були тільки умови на 2G). Це дуже дорогий проект, який вимагає ретельної фінансової оцінки. Я не втрачаю надію на те, що шановний «МТС/Водафон», і улюблений «Лайфселл» не кине нас. І наше бажання дати користувачам метро надійний зв’язок 3G буде підтримано нашими конкурентами», – заявив Чернишов.

Президент «Київстару» додав, що зараз 2G-покриття є на 24 станціях і тунелях між ними, а до кінця квітня його планують добудувати ще на 8 станціях.

Оператор «Vodafone Україна» повідомив, що зацікавлений у впровадженні 3G в київському метрополітені. Проте, в компанії вважають пропозицію «ЕСУ» (підрядник з будівництва мобільної мережі в метрополітені – прим. ред.), яка несе в собі модернізацію існуючої 2G інфраструктури вартістю близько 350 млн грн, занадто завищеною.

«Ми знаємо про таку цифру. Але це занадто дорого, враховуючи, що інфраструктура, яка будується сьогодні в київському метро, є 3G-ready, тобто готова до запуску 3G», – повідомила агентству «Інтерфакс-Україна» начальник відділу зі зв’язків з громадськістю «Vodafone Україна» Вікторія Рубан.

Оператор lifecell також підтвердив готовність розділити витрати «за умови встановлення справедливої ринкової вартості на роботи та обладнання».

Вас також може зацікавити інформація про те, що Україна хоче взяти участь у розробці 5G.

 

Коментарі закриті.

Поділитися

5 видів iPhone 7

Видавництво GforGames опублікувало дані, згідно з якими вже зараз корпорація Apple тестує в роботі одночасно п`ять прототипів майбутнього iPhone. Кожен з пристроїв наділено унікальними можливостями на відміну від інших розумних телефонів. Поки що відомо, що один з піддослідних смартфонів буде оснащений портом USB Type-C. У ще одному примірнику буде використана технологія бездротової зарядки. Третій вид […]

Foxconn построит завод для выполнения заказов Apple

Один из главных производителей девайсов для Apple Foxconn намерен инвестировать крупную сумму в строительство завода на Тайване, предназначенного для выполнения заказов исключительно от компании из Купертино. Об этом накануне вечером сообщило авторитетное здание Bloomberg. На строительство нового завода будет потрачено $2,6 млрд. Надо отметить, что производством комплектующих для “яблочных” гаджетов занимается не только Foxconn, но […]

Apple прийшла до висновку, що без часткової відмови від приватності подальший розвиток Siri та інших сервісів неможливий

Apple починає нову кампанію, в рамках якої користувачів привчають до часткової відмови від приватності. Такі сервіси, як Siri, працюватимуть краще, якщо компанія зможе проаналізувати персональні дані користувачів. Звичайно, про повну відмову від конфіденційності мова не йде. Дані збираються повністю анонімно. Як відзначають в PCweek, про те, що зберігається в самому iCloud і що/як зашифровано, фахівці […]