Джефрі Сіміноф, який раніше займав посаду топ-менеджера в «яблучній» компанії та був відповідальним за створення однакових можливостей для працівників компанії, нещодавно заявив про свій перехід до компанії Twitter. Там він займе таку ж саму посаду.

Під час своєї роботи в компанії Apple Джефрі Сіміноф приділяв багато уваги роботі, яка б допомогла людям нетрадиційної сексуальної орієнтації краще себе почувати в бізнес-спільнотах. Він приєднується до команди Twitter саме тоді, коли лідери IT-індустрії намагаються приділяти все більше уваги створенню рівних можливостей для працівників незалежно від їх раси, віросповідування, гендерних та інших відмінностей.

Останні декілька років Twitter, Google, Yahoo, Apple та Facebook випускають свої щорічні звіти, які характеризують різноманітність свого персоналу. При цьому зараз серед працівників Twitter все ще переважають чоловіки, в основному білі та азіати. Жінки, особливо на керівних посадах, виявились в меншості, так само як і чорношкірі та латиноамериканці. Twitter за цим показником значно відстає від інших компаній.

За оцінками відомої правозахисної організації Human Rights Campaign, що опублікувала рейтинг корпоративної рівності представників різних меншин в американських компаніях, вже чотирнадцятий рік поспіль лідируючу позицію обіймає компанія Apple.

Відзначимо, що в компанії Twitter жінки становлять 34% від загальної кількості персоналу. На інженерних посадах – лише 13% жінок, вони зайняті на 25% керівних посад.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone 7 показав хороші результати в тестах на автономність

За даними фахівців ресурсу PhoneArena, нові яблучні смартфони відрізняються досить високою автономністю. За цим показником iPhone 7 і iPhone 7 Plus обходять інші популярні флагмани. Для тестування часу автономної роботи фахівці PhoneArena застосовували спеціальний скрипт. Останній максимально близько імітує сценарій використання пристрою реальним користувачем. В результаті iPhone 7 Plus показав результат 9 годині 5 хвилин, […]

Фінальна версія iOS 10 вийде 30 вересня

Дата виходу фінальної версії iOS 10 була розкрита відомою співачкою і актрисою Барбарою Стрейзанд. У мережі широко висвітлювалося невдоволення актриси тим, як Siri вимовляє її прізвище. І невдоволення це виявилося настільки сильним, що Барбара подзвонила безпосередньо Тіму Куку і попросила його виправити ситуацію. Тім Кук, звичайно, не відмовив такій знаменитій клієнтці. У всій цій милій […]

Apple получила 100% в рейтинге равноправия сотрудников

Генеральный директор Apple Тим Кук, признавшийся недавно в своей нетрадиционной сексуальной ориентации, поделился в «Твиттере» очередным успехом компании в вопросе равноправия: в рейтинге самых подходящих для сексуальных и гендерных меньшинств компаний Apple получила оценку в 100%. В исследовании Human Rights Campain приняла участие 781 компания, из которой почти половина получила наивысший балл. Примечательно, что Apple […]