Всесвітньо відома американська «яблучна» компанія звинувачується в податкових злочинах фіскальними органами Італії. Таку інформацію повідомляють журналісти La Repubblica. Сума виплати італійським податковим органам повинна скласти 318 мільйонів євро.

Відзначимо, що розслідування, за результатами якого на Apple було накладено штраф, розпочалося ще в 2013 році. Зазначимо, що раніше Apple звинувачувалась у виводі 880 мільйонів євро прибутку через свої відокремлені підрозділи в Ірландії, де раніше було значно розширено штат співробітників. Завдяки хитрим схемам, «яблучній» корпорації вдавалося економити мільярди доларів на податках.

Так, розслідування було проведено Франческо Греко, який на даний час займає посаду керівника прокуратури міста Мілан. Саме він звернув увагу на відмінність між отриманим прибутком в Італії (складає близько 1 мільярда євро) та сумою сплачених податків у розмірі 30 мільйонів євро.

Також зазначимо про те, що ще у березні поточного року було декілька заяв про ухилення від виконання податкових зобов'язань «яблучною» компанією.

Всі ці звинувачення компанія з Купертіно не визнає та вважає їх необгрунтованими. Так, у своєму нещодавньому інтерв’ю, лідер «яблучної» компанії відкинув обвинувачення про несплату податків, назвавши їх «політичним лайном». Відзначимо, що в багатьох державах (у тому числі й США) вважають, що Apple намагається усіма можливими способами не платити податок на прибуток з продажів пристроїв за кордоном. При цьому, загальна сума коштів, що не надійшли до бюджетів різних держав, складає понад 74 мільярди доларів.

Чим закінчиться історія з податками та компанією Apple – побачимо в наступному році. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

З мережі витекли офіційні рендери iPhone 7: ультратонкий корпус, стереодинаміки, випукла камера

Новий смартфон iPhone 7 продовжує дивувати інформаційний простір. Сьогодні видання GSMArena з посиланням на «шановне і авторитетне джерело» опублікувало офіційні рендерні зображення новинки. Тривимірні ілюстрації iPhone 7 демонструють смартфон в схожому з iPhone 6s стилі. Всі клавіші, камера і інші елементи знаходяться на звичних місцях. При цьому можна помітити, що пластикові вставки в корпусі змістилися на нижні і […]

Як Apple вибирає країни для запуску Apple Pay

На презентації Apple Pay в Сінгапурі віце-президент компанії Дженніфер Бейлі (до речі, перша жінка, яка опинилася на сцені Moscone Center) заявила, що в Купертіно активно працюють над запуском сервісу в нових країнах. В першу чергу в планах компанії країни Європи, а вже потім Apple планує дістатися до Азії. "Перед запуском ми в першу чергу дивимося […]

Альтернативная клавиатура SwiftKey получила поддержку русского языка

Как известно, одновременно с выпуском мобильной «операционки» iOS 8 всем разработчикам был предоставлен доступ к новому языку программирования Swift. Помимо разработки приложений на новом языке программирования, специалисты получили возможность создавать разнообразные клавиатуры для iPhone и iPad. Пользователям долго ждать не пришлось – за короткое время они получили очень много альтернативных клавиатур, в том числе и […]