Всі в курсі, що компанія Apple по всьому світу продає айфони, що підтримують синхронізацію тільки з одним мобільним оператором. Але давайте поміркуємо, як бути, якщо ви стали власником контрактного iPhone або вам запропонували придбати «незаконний» смартфон за невелику ціну? Не варто одразу ж засмучуватися і відмовлятися від бажаного яблучного смартфону. Як раз для подібних випадків було створено сервіс по розблокуванню iPhone.

Операцію по розблокуванню iPhone називають «анлок» (unlock). Цю процедуру можна здійснити декількома методами. Перший – програмний. Здійснюється він за допомогою спеціальних утиліт, що пере налаштовують вбудований модуль модему. Але в цей спосіб розблокування дуже застарілий.

Другий спосіб анлока iPhone це придбати картки Multi Sim, Gevey Sim або спеціальний адаптер для SIM-карт, який може передавати через радіомодуль смартфона неправдиві дані.

Вище описані методи до вподоби далеко не кожному, на відміну від самого популярного – офіційного анлока по IMEI. Здійснити розблокування iPhone таким чином можна за допомогою сервісу imei-server.ru. Для цього необхідно виконати кілька простих дій.

1. Вибрати оператора, до я кого «приклеєний» ваш iPhone, знайшовши його в списку доступних операторів на сайті.

2. Вказати IMEI заблокованого пристрою. Дізнатися його IMEI можна в меню Настройки -> Основні -> Пристрої, або знайти код на тильній поверхні iPhone. Потім оформити замовлення.

3. Дочекатися успішного закінчення процесу розблокування, отримавши повідомлення на e-mail.
Після цього можете активувати iPhone з будь-якою сім-картою, оновлювати офіційну прошивку і користуватися ним в своє задоволення! З контрактного ваш смартфон перетвориться на так званий sim-free iPhone.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple запатентувала сенсорний екран, з яким можна працювати в рукавичках

Взимку, коли на вулиці холодно, необхідно зберігати свої руки в теплі, для цього люди зазвичай носять рукавички. Але управляти iPhone при цьому, як відомо, практично нереально. Ємнісні сенсорні екрани, які зараз використовуються в Apple-комунікаторах, побудовані на можливості кінчиків пальців пропускати електрику, а товста, груба вовняна тканина перешкоджає цьому і грає роль ізолюючого шару. Але зовсім […]

Історія колишнього працівника Apple

Професійні працівники завжди цінувалися на вагу золота. Останнім часом помічено, що найбільш талановиті з них все частіше залишають сарі місця роботи у великих компаніях, та переходять до невеликих і найчастіше більш перспективних стартапів. Історія знає багато подібних випадків, але ми розповімо про один з найцікавіших. Мова піде не про Хьюго Барре або Тоні Фаделл, про […]

Boomphones RE-UP – навушники, які перетворюються в колонку

На сайті Kickstarter кожного дня з’являється багато цікавих проектів, одним з них є проект Boomphones RE-UP. Що це таке? Це навушники, які перетворюються в портативну акустичну систему одним легким рухом. Таке повинні оцінити меломани і ті, хто любить брати музику з собою. Самі навушники мають два незалежні динаміки, які розташувалися на зовнішній стороні. Якщо користувачеві […]