У грудні цього року компанія Samsung заявила про реєстрацію патенту на проект під робочою назвою «розумне кільце», що має служити для керування іншими гаджетами. Цікаво, що у вересні того ж року така технологія була запатентована компанією з Купертіно.

Як говориться у тексті заявки на сайті патентного відомства США, компанією Samsung дійсно була оформлена заявка на патент «розумного» кільця.

Пристрій передбачає, що користувач, який носить таке кільце, отримає можливість управління іншими гаджетами – наприклад, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом, аудіосистемою автомобіля, «розумним годинником» або «розумним телебаченням». Все це стає можливим завдяки вбудованим у пристрій датчикам, які роблять можливим відстеження його положення.

Винахідники підкреслюють, що керування чудо-кільцем буде мати наступний вигляд: гаджет доторкається до екрану смартфона або планшета, перемикаючи управління на себе і дозволяючи вибирати необхідну дію на екранному меню. Пункти меню можна налаштовувати. Зокрема, в них можуть додаватися інші пристрої, якими може керувати кільце.

Заявка на патент подібного кільця також надійшла і від компанії з Купертіно, датується вона вереснем цього року. Судячи з опису пристрою, кільце від Apple обіцяє мати куди більш розгалужений функціонал.

Новий «яблучний» гаджет зможе похвалитися процесором, сенсорним екраном, бездротовим передавачем для зв'язку з одним чи декількома зовнішніми електронними пристроями, акумулятором, фото- і відеокамерою. Також розробники не спростовують того факту, що кільце, можливо, буде оснащене вбудованим мікрофоном, який дозволить зчитувати голосові команди.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple Watch вытесняет фитнес-браслеты

В результате запуска производства умных часов, компания Apple полностью остановила продажи спортивных аксессуаров Jawbone и Nike в своих магазинах. Речь идёт о фитнес-браслетах Jawbone UP и Nike Fuelband. Почему это произошло читайте ниже.  Пока что, никаких официальных объявлений из Купертино не сделано, но понятно, что эти фитнесс-браслеты дублируют некоторые функции Apple Watch и будут просто […]

Siri відтепер і у Ford

Голосова помічниця Siri стала доступна 5 мільйонам власників автомобілів Ford, заявляє портал AutoNews з посиланням на докази, надані виробником авто. До цього моменту система Siri Eyes Free йшла в комплекті з автомобілями марки Chevrolet, Opel, Honda та інших брендів. Ford, як нам стало відомо, уклав контракт з Apple. Тепер використовувати додаток можна на всіх машинах, […]

Том Йорк порівняв YouTube з нацистами

Лідер британського музичного ансамблю Radiohead Том Йорк звинуватив Google і YouTube у привласненні інформації подібно до того як нацисти крали шедеври мистецтва під час Другої світової війни. Про це він заявив в інтерв'ю італійському видавництву La Repubblica. Йорк вважає, що Google заробляє колосальні кошти, пускаючи рекламу перед кожним відеокліпом на YouTube. У той же час […]