Після семи місяців роботи в Apple професор робототехніки Йокі Мацуока повернулася в приналежну Alphabet компанію Nest в якості технічного директора. Вона покинула свій пост віце-президента з технологій Nest в 2015, щоб приєднатися до Twitter (втім, від роботи відмовилася через загрожуючу життю хворобу).

"1"

Пані Мацуока приєдналася до Apple в травні 2016 року і працювала над ініціативами Купертінської компанії в області охорони здоров’я, включаючи HealthKit, CareKit і ResearchKit. Її поява в Apple вважалося одним з найважливіших придбань компанії для прискорення розробки технологій машинного навчання. В останні роки Apple поглинула безліч компаній-початківців в цій галузі, а в один час у неї було 86 відкритих вакансій для фахівців зі штучного інтелекту. Не зовсім зрозуміло, чому Йокі Мацуока покинула Apple менш ніж через рік, але це не дуже хороший знак для компанії, яка всього двома місяцями раніше втратила сотні фахівців в області автономних автомобілів.

В Nest Йокі Мацуока буде використовувати свій досвід в робототехніці для визначення довгострокових планів компанії з розвитку технологій та випуску продуктів. Також вона буде відповідати за пошук шляхів взаємодії Nest зі сторонніми компаніями та іншими підрозділами Alphabet на зразок Google.

Рішення пані Мацуока возз’єднатися з Nest дивне, особливо з огляду на той факт, що компанія в минулому році зазнала помітного потрясіння після відставки в червні Тоні Фаделла, який обіймав довгий час пост виконавчого директора. Alphabet слідом за цим перевела частину інженерів Nest в Google для розвитку платформи розумного будинку.

"2"

Nest не випускала нічого принципово нового з моменту поглинання її Google в 2014 році (Nest Cam і Nest Cam Outdoor виглядає скоріше адаптацією виробів поглиненої компанії Dropcam). В даний час Nest очолює колишній технічний директор Charter Communications Марван Фаваз.

Нагадаємо, що нещодавно з Apple перейшов у Tesla Motors і дизайнер нового MacBook Pro.

Коментарі закрито.

Поділитися

HP хоче перетворити ваш Mac в 44-ядерний Windows-ПК

Новий віддалений графічний інструмент HP дозволить користувачам Mac отримати в розпорядження всю потужність робочих станцій HP Z, які можуть оснащуватися 44-ядерними процесорами. «HP готова відновити ваш Mac», – заявив Крістіан Джонс, менеджер по продукції програмного забезпечення HP.   Новий інструмент під назвою RGS дає можливість користувачам Mac використовувати як додатки OS X, так і додатки […]

Історія колишнього працівника Apple

Професійні працівники завжди цінувалися на вагу золота. Останнім часом помічено, що найбільш талановиті з них все частіше залишають сарі місця роботи у великих компаніях, та переходять до невеликих і найчастіше більш перспективних стартапів. Історія знає багато подібних випадків, але ми розповімо про один з найцікавіших. Мова піде не про Хьюго Барре або Тоні Фаделл, про […]

Вийшла macOS Sierra 10.12.1 b4 для розробників і бета-тестерів

Через тиждень після випуску актуальної бета-версії macOS Sierra, Apple представила чергове оновлення своєї системи. Четверта бета-версія macOS Sierra 10.12.1 доступна для завантаження всім авторизованим розробникам і учасникам відкритого бета-тестування. Завантажити прошивку можна в розділі Оновлення магазину Mac App Store за умови попередньої установки профілю розробника або учасника програми публічного бета-тестування на комп’ютер Mac. Традиційно Apple […]