Після семи місяців роботи в Apple професор робототехніки Йокі Мацуока повернулася в приналежну Alphabet компанію Nest в якості технічного директора. Вона покинула свій пост віце-президента з технологій Nest в 2015, щоб приєднатися до Twitter (втім, від роботи відмовилася через загрожуючу життю хворобу).

"1"

Пані Мацуока приєдналася до Apple в травні 2016 року і працювала над ініціативами Купертінської компанії в області охорони здоров’я, включаючи HealthKit, CareKit і ResearchKit. Її поява в Apple вважалося одним з найважливіших придбань компанії для прискорення розробки технологій машинного навчання. В останні роки Apple поглинула безліч компаній-початківців в цій галузі, а в один час у неї було 86 відкритих вакансій для фахівців зі штучного інтелекту. Не зовсім зрозуміло, чому Йокі Мацуока покинула Apple менш ніж через рік, але це не дуже хороший знак для компанії, яка всього двома місяцями раніше втратила сотні фахівців в області автономних автомобілів.

В Nest Йокі Мацуока буде використовувати свій досвід в робототехніці для визначення довгострокових планів компанії з розвитку технологій та випуску продуктів. Також вона буде відповідати за пошук шляхів взаємодії Nest зі сторонніми компаніями та іншими підрозділами Alphabet на зразок Google.

Рішення пані Мацуока возз’єднатися з Nest дивне, особливо з огляду на той факт, що компанія в минулому році зазнала помітного потрясіння після відставки в червні Тоні Фаделла, який обіймав довгий час пост виконавчого директора. Alphabet слідом за цим перевела частину інженерів Nest в Google для розвитку платформи розумного будинку.

"2"

Nest не випускала нічого принципово нового з моменту поглинання її Google в 2014 році (Nest Cam і Nest Cam Outdoor виглядає скоріше адаптацією виробів поглиненої компанії Dropcam). В даний час Nest очолює колишній технічний директор Charter Communications Марван Фаваз.

Нагадаємо, що нещодавно з Apple перейшов у Tesla Motors і дизайнер нового MacBook Pro.

Коментарі закриті.

Поділитися

Британські вчені створили модульний екран, схожий на кубик Рубіка

У той час, як модульні смартфони на зразок Fairphone і Google Project Ara все ще перебувають на стадії розробки і не поспішають виходити в роздріб, група дослідників з університету Брістоля з кафедри інтерактивних технологій представила прототип трансформованого сенсорного екрану. Пристрій, що називається Cubimorph (назва являє собою алюзію на словосполучення «кубик Рубіка» і «аморфний стан»), являє […]

Apple запатентувала док-станцію для iPhone з гнучким коннектором

Днями Бюро патентів і торгових марок США опублікувало п’ять десятків патентних заявок, поданих компанією Apple. Серед них був патент, в якому описана нова док-станція для iPhone. Відмінною особливістю нового фірмового аксесуара повинен стати гнучкий механізм Lightning-коннектора. Завдяки такій конструкції інженери хочуть знизити ймовірність пошкодження роз’єму при підключенні і відключенні смартфона до доку. Заявка на реєстрацію […]

Amazon оголосив війну Netflix

Amazon планує істотно збільшити витрати на створення унікального відеоконтенту. Таким чином компанія має намір змістити Netflix з позиції лідера. Про це заявив Брайан Ославський, фінансовий директор Amazon. Він підкреслив, що найближчим часом компанія зосередиться на збільшенні доступних пропозицій для передплатників відеосервісу Amazon Prime. Останнім часом онлайн-відео було однією з основних статей витрат компанії. У 2014 […]