Після семи місяців роботи в Apple професор робототехніки Йокі Мацуока повернулася в приналежну Alphabet компанію Nest в якості технічного директора. Вона покинула свій пост віце-президента з технологій Nest в 2015, щоб приєднатися до Twitter (втім, від роботи відмовилася через загрожуючу життю хворобу).

"1"

Пані Мацуока приєдналася до Apple в травні 2016 року і працювала над ініціативами Купертінської компанії в області охорони здоров’я, включаючи HealthKit, CareKit і ResearchKit. Її поява в Apple вважалося одним з найважливіших придбань компанії для прискорення розробки технологій машинного навчання. В останні роки Apple поглинула безліч компаній-початківців в цій галузі, а в один час у неї було 86 відкритих вакансій для фахівців зі штучного інтелекту. Не зовсім зрозуміло, чому Йокі Мацуока покинула Apple менш ніж через рік, але це не дуже хороший знак для компанії, яка всього двома місяцями раніше втратила сотні фахівців в області автономних автомобілів.

В Nest Йокі Мацуока буде використовувати свій досвід в робототехніці для визначення довгострокових планів компанії з розвитку технологій та випуску продуктів. Також вона буде відповідати за пошук шляхів взаємодії Nest зі сторонніми компаніями та іншими підрозділами Alphabet на зразок Google.

Рішення пані Мацуока возз’єднатися з Nest дивне, особливо з огляду на той факт, що компанія в минулому році зазнала помітного потрясіння після відставки в червні Тоні Фаделла, який обіймав довгий час пост виконавчого директора. Alphabet слідом за цим перевела частину інженерів Nest в Google для розвитку платформи розумного будинку.

"2"

Nest не випускала нічого принципово нового з моменту поглинання її Google в 2014 році (Nest Cam і Nest Cam Outdoor виглядає скоріше адаптацією виробів поглиненої компанії Dropcam). В даний час Nest очолює колишній технічний директор Charter Communications Марван Фаваз.

Нагадаємо, що нещодавно з Apple перейшов у Tesla Motors і дизайнер нового MacBook Pro.

Коментарі закрито.

Поділитися

Live Desktop: красиві анімовані шпалери для вашого Maс

На відміну від Windows, яка в останніх версіях отримала технологію, що дозволяє встановлювати в якості фонового малюнка анімовані шпалери, настільна операційка Apple позбавлена такої чудової функції. Насправді будь-якому користувачеві Mac під силу виправити таку несправедливість. Для цього навіть не обов’язково морочитися з конвертацією відео і правкою системних файлів: досить завантажити утиліту Live Desktop, доступну в […]

Вийшла iOS 11 beta 3 для розробників. Що нового

Ось і пройшло 2 тижні з моменту виходу другої бета-версії iOS 11 для розробників. Настав час для релізу третьої ревізії. Нововведення: Виправили баг із закриттям додатків Шрифти в додатку Погода тепер відображаються нормально Істотно підвищена продуктивність Нові анімації на робочому столі Додатки в меню багатозадачності iPad тепер закриваються свайпом вгору Оновлення не несе в собі […]

Apple випустила iOS 9.2 beta 3 для розробників програмного забезпечення, а також учасників програми тестування

У вівторок, 10 листопада американська "яблучна" корпорація випустила нову бета-версію операційної системи iOS 9.2 для розробників додатків. Варто нагадати, що з моменту релізу попередньої версії операційної системи версії 9.1 минуло вже більше 3-х тижнів.  Третю бета-версію можна завантажини зі спеціального центру для розробників програмного забезпечення. Також завантажити її можуть і користувачі, які беруть участь в […]