Після семи місяців роботи в Apple професор робототехніки Йокі Мацуока повернулася в приналежну Alphabet компанію Nest в якості технічного директора. Вона покинула свій пост віце-президента з технологій Nest в 2015, щоб приєднатися до Twitter (втім, від роботи відмовилася через загрожуючу життю хворобу).

"1"

Пані Мацуока приєдналася до Apple в травні 2016 року і працювала над ініціативами Купертінської компанії в області охорони здоров’я, включаючи HealthKit, CareKit і ResearchKit. Її поява в Apple вважалося одним з найважливіших придбань компанії для прискорення розробки технологій машинного навчання. В останні роки Apple поглинула безліч компаній-початківців в цій галузі, а в один час у неї було 86 відкритих вакансій для фахівців зі штучного інтелекту. Не зовсім зрозуміло, чому Йокі Мацуока покинула Apple менш ніж через рік, але це не дуже хороший знак для компанії, яка всього двома місяцями раніше втратила сотні фахівців в області автономних автомобілів.

В Nest Йокі Мацуока буде використовувати свій досвід в робототехніці для визначення довгострокових планів компанії з розвитку технологій та випуску продуктів. Також вона буде відповідати за пошук шляхів взаємодії Nest зі сторонніми компаніями та іншими підрозділами Alphabet на зразок Google.

Рішення пані Мацуока возз’єднатися з Nest дивне, особливо з огляду на той факт, що компанія в минулому році зазнала помітного потрясіння після відставки в червні Тоні Фаделла, який обіймав довгий час пост виконавчого директора. Alphabet слідом за цим перевела частину інженерів Nest в Google для розвитку платформи розумного будинку.

"2"

Nest не випускала нічого принципово нового з моменту поглинання її Google в 2014 році (Nest Cam і Nest Cam Outdoor виглядає скоріше адаптацією виробів поглиненої компанії Dropcam). В даний час Nest очолює колишній технічний директор Charter Communications Марван Фаваз.

Нагадаємо, що нещодавно з Apple перейшов у Tesla Motors і дизайнер нового MacBook Pro.

Коментарі закрито.

Поділитися

iPhone SE повторить долю iPhone 5c: продовження не буде

На початку 2016 року Apple випустила новий iPhone SE – 4-дюймовий смартфон, націлений на прихильників компактних пристроїв. За інформацією видання Mydrivers, обсяг продажів моделі виявився недостатньо високим, тому iPhone SE чекає доля iPhone 5c, який не побачив продовження в особі «iPhone 6c». 4-дюймовий iPhone 5c в яскравих кольорах був представлений в 2013 році. Незабаром з’ясувалося, […]

Apple зробила пропозицію про покупку Time Warner

Компанія Apple зацікавилася придбанням медіахолдінгу Time Warner, якому належить HBO, Warner Bros. і CNN. Про це повідомляє Financial Times з посиланням на обізнані джерела. Старший віце-президент з програмного забезпечення Apple Едді Кью в грудні 2015 року провела зустріч з директором Time Warner з корпоративної стратегії Олафом Олафссон. Сума, запропонована Apple, не розголошується. За даними видання, […]

Amazon запустив власний аналог Youtube

Американський гігант рітейлу Amazon запустив власний відеосервіс Video Direct. Майданчик схожий на YouTube. З його допомогою автори відео також можуть заробляти на своєму контенті. Розміщуючи відео, сервіс пропонує вибрати, чи буде воно доступне всім користувачам або ж тільки передплатникам Amazon Prime. У безкоштовних роликах буде розміщена реклама, 55% виручки від якої буде перераховано автору (YouTube пропонує […]