Після семи місяців роботи в Apple професор робототехніки Йокі Мацуока повернулася в приналежну Alphabet компанію Nest в якості технічного директора. Вона покинула свій пост віце-президента з технологій Nest в 2015, щоб приєднатися до Twitter (втім, від роботи відмовилася через загрожуючу життю хворобу).

"1"

Пані Мацуока приєдналася до Apple в травні 2016 року і працювала над ініціативами Купертінської компанії в області охорони здоров’я, включаючи HealthKit, CareKit і ResearchKit. Її поява в Apple вважалося одним з найважливіших придбань компанії для прискорення розробки технологій машинного навчання. В останні роки Apple поглинула безліч компаній-початківців в цій галузі, а в один час у неї було 86 відкритих вакансій для фахівців зі штучного інтелекту. Не зовсім зрозуміло, чому Йокі Мацуока покинула Apple менш ніж через рік, але це не дуже хороший знак для компанії, яка всього двома місяцями раніше втратила сотні фахівців в області автономних автомобілів.

В Nest Йокі Мацуока буде використовувати свій досвід в робототехніці для визначення довгострокових планів компанії з розвитку технологій та випуску продуктів. Також вона буде відповідати за пошук шляхів взаємодії Nest зі сторонніми компаніями та іншими підрозділами Alphabet на зразок Google.

Рішення пані Мацуока возз’єднатися з Nest дивне, особливо з огляду на той факт, що компанія в минулому році зазнала помітного потрясіння після відставки в червні Тоні Фаделла, який обіймав довгий час пост виконавчого директора. Alphabet слідом за цим перевела частину інженерів Nest в Google для розвитку платформи розумного будинку.

"2"

Nest не випускала нічого принципово нового з моменту поглинання її Google в 2014 році (Nest Cam і Nest Cam Outdoor виглядає скоріше адаптацією виробів поглиненої компанії Dropcam). В даний час Nest очолює колишній технічний директор Charter Communications Марван Фаваз.

Нагадаємо, що нещодавно з Apple перейшов у Tesla Motors і дизайнер нового MacBook Pro.

Коментарі закрито.

Поділитися

Intel представила процесори сьомого покоління Kaby Lake

На конференції Intel Developer Forum, що проходить в Сан-Франциско з 16 по 18 серпня 2016 року, Intel представила нове покоління процесорів Kaby Lake. Основна увага була приділена двом особливостям: апаратному декодуванню відео формату H.265 і вдосконаленій версії графічного процесора. Глава компанії Intel, Брайан Кржаніч, продемонстрував публіці працездатність процесора на базі гібридних планшетів від HP і […]

Эксперты оценили бренд Apple в $104,6 млрд

Аналитическое агентство Brand Finance опубликовало рейтинг, в который вошли самые дорогие бренды Соединённых штатов. В список, который получил название Billion Dollar Brands, попали пятьсот компаний, а возглавила его, как и следовало ожидать, компания Apple. На сегодняшний день эксперты оценивают стоимость яблочного бренда в $104,6 миллиарда. В данном случае не идёт речь об активах компании или […]

Steam. GAMES. Сюрреалістична Tulpa

Два створіння, пов'язаних разом самою долею; юна дівчина і її споріднена душа подорожують по неймовірно прекрасному світу, де речі змінюються в одну мить. Досліджуй разом з ними сюрреалістичні ландшафти, вирішуючи неймовірні завдання і долаючи фантастичні перешкоди в грі Tulpa – унікальної пригодницької платформі-головоломці, одночасно і складній, і красивій. Керуючи Офелией і її «Тульпа» Олівером, гравці […]