Компанією Google нещодавно була розгорнута рекламна кампанія своїх програм для iOS-пристроїв. При відвідуванні головної сторінки сайту користувачам демонструється рекламний банер, на якому можна побачити напис «Найкраще від Google для iPhone».

У разі відкриття основного сайту пошукового гіганта в мобільному режимі, сервісом буде запропоновано ознайомлення зі списком кращих програм Google для iOS.

Якщо натиснути на кнопку «Завантажити програми», відкривається розділ App Store, що містить у собі усі програми Google для iPhone та iPad. У даному переліку для смартфонів – понад п’ятдесят позицій, для iPad – біля сорока. Серед них – не тільки добре відомі Chrome, Google Maps і YouTube, але також і Google Новини, Snapseed, Android Wear Google Authenticator тощо.

Перелік програм для мобільних пристроїв, розрахованих на використання платформ Apple, скоро поповниться ще однією програмою. Як свідчить остання інформація, спеціалісти компанії наразі займаються розробкою нового мобільного месенджера, який крім іншого буде мати власних чат-ботів. Останні будуть відповідати на питання людей, задані у вільній формі.

Це буде зроблено за аналогією з їх пошуковою системою, а також в якості конкурента WhatsApp та іншим месенджерам. За даними WSJ, чат-боти будуть шукати відповіді на питання в мережі і відповідати на них. Правду кажучи, в Google вже є база для подібних розробок. Ще влітку був представлений ІІ-бот, який навчається вести діалоги з людьми на основі сценаріїв кінофільмів.

Як скоро можна буде очікувати релізу месенджера від Google — поки що невідомо.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Эдди Кью занялся шоппингом с использованием Apple Pay [Видео]

Запуск Apple Pay перевернул представления многих пользователей о значении фразы “мобильные платежи”. Новоиспеченные владельцы iPhone 6 и iPhone 6 Plus получили доступ к универсальному инструменту контроля за финансами, и директор по развитию Apple Pay Эдди Кью решил на себе проверить работу с платежным сервисом.   Назвать опубликованное видео “интервью” язык у нас все-таки не повернулся, […]

AliveCor представила ремінець для Apple Watch, що дозволяє знімати ЕКГ

Компанія AliveCor представила ремінець для «розумних» годиників Apple Watch, завдяки якому власник зможе швидко знімати кардіограму. Як заявив консультант-кардіолог лікарні св. Річарда в Чічестер, Західний Суссек, Марк Таннер «це вражаюче технологічне досягнення». Аксесуар під назвою Kardia Band дозволяє в домашніх умовах робити електрокардіограму. Пристрій виконаний у вигляді ремінця з двома електродами на зовнішній стороні. Мобільний […]

В двох’ядерному процесорі А9Х використовується 12-кластерна графіка

Apple, як правило, не розкриває всіх особливостей своїх гаджетів, тому вивченням їх доводиться займатися незалежним дослідникам. Раніше ми вже писали про те, що знайшли всередині нового планшета спеціалісти з iFixit. На цей раз професійний планшет потрапив у руки спеціалістам з Chipworks. Відразу зазначимо, що процесори А9Х виробляються виключно на підприємствах компанії TSMC, в той час […]