Виконавчий директор Intel Брайан Кржаніч в ході оголошення квартальних фінансових результатів поділився планами компанії щодо впровадження нових технологій виробництва мікрочіпів.

"1"

Найбільш сучасні процесори Intel – вироби Kaby Lake – виробляються за 14-нанометровою методикою, як і рішення попереднього покоління Skylake. Спочатку передбачалося, що слідом за Skylake вийдуть 10-нанометрові чіпи, але через труднощі впровадження нової технології корпорації довелося змінити плани.

За словами пана Кржаніча, поставки 10-нанометрових процесорів з кодовим ім’ям Cannonlake в обмежених кількостях планується почати в кінці поточного року. У 2018-му обсяг випуску таких рішень збільшиться.

"2"

Але вже в поточному році Intel планує запустити дослідну лінію з виготовлення 7-нанометрових мікропроцесорів. Важливо підкреслити, що на даному етапі мова йде лише про відпрацювання нової технології і тестуванні вироблених на її основі рішень.

Про терміни початку масового випуску 7-нанометрових процесорів Intel нічого не говорить. Але в будь-якому випадку відбудеться це не раніше, ніж через два-три роки.

Нагадаємо, що Intel нещодавно анонсувала повну лінійку процесорів Kaby Lake для нових iMac, Mac mini і MacBook Pro.

 

Коментарі закрито.

Поділитися

«Краще ще попереду»: Apple відзначає 10-річний ювілей iPhone

10 років тому, 9 січня 2007 року, засновник Apple Стів Джобс представив зі сцени перший iPhone. Продаж смартфону, який багато експертів вважали провальним, почався 29 червня. Нинішнє керівництво відзначило день народження iPhone святковим прес-релізом, в якому нинішній гендиректор Apple Тім Кук пообіцяв, що кращі продукти ще попереду. «іPhone є невід’ємною частиною життя наших покупців, і […]

Вийшла iOS 9.3.1 з виправленням помилок

У iOS 9.3.1 Apple виправила виявлену в iOS 9.3 помилку, через яку перехід по посиланнях з Safari і інших додатків приводив до зависання системи. Про інші нововведення в iOS 9.3.1 поки нічого не відомо. Нагадаємо, що минулого тижня в iOS 9.3 спочатку був знайдений баг з активацією пристроїв, який Apple змогла усунути лише в кілька етапів. Незабаром […]

Siri навчатимуть японські інженери

Як би не старалася Apple навчити свій голосовий асистент Siri максимально точно розуміти свого власника, виходить це у неї далеко не завжди. Багато питань помічниця не розуміє, огризаючись пропозиціями «ось що мені вдалося знайти в інтернеті», частенько замість однієї дії виконує прямо протилежне. Так чи інакше, іноді простіше тапнути по екрану кілька разів, ніж терпіти […]