Виконавчий директор Intel Брайан Кржаніч в ході оголошення квартальних фінансових результатів поділився планами компанії щодо впровадження нових технологій виробництва мікрочіпів.

"1"

Найбільш сучасні процесори Intel – вироби Kaby Lake – виробляються за 14-нанометровою методикою, як і рішення попереднього покоління Skylake. Спочатку передбачалося, що слідом за Skylake вийдуть 10-нанометрові чіпи, але через труднощі впровадження нової технології корпорації довелося змінити плани.

За словами пана Кржаніча, поставки 10-нанометрових процесорів з кодовим ім’ям Cannonlake в обмежених кількостях планується почати в кінці поточного року. У 2018-му обсяг випуску таких рішень збільшиться.

"2"

Але вже в поточному році Intel планує запустити дослідну лінію з виготовлення 7-нанометрових мікропроцесорів. Важливо підкреслити, що на даному етапі мова йде лише про відпрацювання нової технології і тестуванні вироблених на її основі рішень.

Про терміни початку масового випуску 7-нанометрових процесорів Intel нічого не говорить. Але в будь-якому випадку відбудеться це не раніше, ніж через два-три роки.

Нагадаємо, що Intel нещодавно анонсувала повну лінійку процесорів Kaby Lake для нових iMac, Mac mini і MacBook Pro.

 

Коментарі закрито.

Поділитися

Тім Кук про Apple Pencil

Зовсім нещодавно британське видання The Independent взяло інтерв'ю у генерального директора яблучної компанії – Тіма Кука. У ньому він повідав нам про iPad Pro, який незабаром вийде в продаж. Особливо він звернув увагу на те, що 12,9-дюймовий таблет буде показувати високу продуктивність не лише з огляду своїх розмірів, але і за допомогою додаткового гаджета – […]

iPhone 7 Plus скинули з 800 метрів

Відомий «вбивця» яблучних мобільних пристроїв TechRax продовжує випробовувати на міцність iPhone і iPad. Днями він провів один з найбільш незвичайних тестів iPhone 7. Для цього автор поїхав в ОАЕ в місто Дубай, піднявся на висоту понад 800 метрів і скинув новий яблучний смартфон вниз. Ще до початку «тесту» TechRax чесно попередив глядачів про те, що […]

На Kickstarter показали розумну пляшку з фільтром для води

Проект під назвою Ecomo всього за добу після появи на краудфандінговій платформі зібрав необхідну для виробництва суму. Поріг в $50 тис. вже перевищено майже в три рази, а до дедлайну ще 40 днів. Автори проекту запропонували справді цікаву та інноваційну штуку – першу в світі пляшку з тестером і фільтром для води. Стильна металева конструкція на вигляд […]