Виконавчий директор Intel Брайан Кржаніч в ході оголошення квартальних фінансових результатів поділився планами компанії щодо впровадження нових технологій виробництва мікрочіпів.

"1"

Найбільш сучасні процесори Intel – вироби Kaby Lake – виробляються за 14-нанометровою методикою, як і рішення попереднього покоління Skylake. Спочатку передбачалося, що слідом за Skylake вийдуть 10-нанометрові чіпи, але через труднощі впровадження нової технології корпорації довелося змінити плани.

За словами пана Кржаніча, поставки 10-нанометрових процесорів з кодовим ім’ям Cannonlake в обмежених кількостях планується почати в кінці поточного року. У 2018-му обсяг випуску таких рішень збільшиться.

"2"

Але вже в поточному році Intel планує запустити дослідну лінію з виготовлення 7-нанометрових мікропроцесорів. Важливо підкреслити, що на даному етапі мова йде лише про відпрацювання нової технології і тестуванні вироблених на її основі рішень.

Про терміни початку масового випуску 7-нанометрових процесорів Intel нічого не говорить. Але в будь-якому випадку відбудеться це не раніше, ніж через два-три роки.

Нагадаємо, що Intel нещодавно анонсувала повну лінійку процесорів Kaby Lake для нових iMac, Mac mini і MacBook Pro.

 

Коментарі закриті.

Поділитися

Джоні Айв незадоволений проектом «Титан»

Недавня інспекція старшим віце-президентом Apple групи зі створення очікуваного багатьма автомобіля розчарувала Джоні Айва. Як повідомляє CNBC, Айв недвозначно висловив своє невдоволення результатами роботи автомобільного проекту «Титан», а зокрема його керівництвом. Приблизно в той же час про відхід з Apple оголосив глава проекту «Титан» Стів Задескі. Правда, назвавши як причину «особисті мотиви». За підсумками перевірки Айв ввів мораторій […]

Саме так і має виглядати наступна версія OS X10

Відкинувши ідею скевоморфізм в інтерфейсі власних пристроїв, дизайнери Apple все ще намагаються зробити з нинішньої OS X (так само як з iOS) щось досконале і виняткове за своєю суттю. На допомогу Джоні Айву приходять десятки ентузіастів, що пропонують власне бачення операційних систем. Деякі з них виглядають досить цікаво, але концепт OS X від Соломона Орельєна […]

Тім Кук: iPhone 7 отримає функцію, без якої ви не зможете жити

До прем'єри iPhone 7 залишаються ще місяці, а чутки про нього надходять з інтервалом вже в лічені дні. Підігрівають інтерес до новинки і заяви керівництва Apple. В інтерв'ю телеканалу CNBC глава компанії Тім Кук заявив, що у виробництві нового телефону задіяні інновації, які змусять власників старих смартфонів перейти на iPhone 7. «Попереду у нас найбільш […]