Виконавчий директор Intel Брайан Кржаніч в ході оголошення квартальних фінансових результатів поділився планами компанії щодо впровадження нових технологій виробництва мікрочіпів.

"1"

Найбільш сучасні процесори Intel – вироби Kaby Lake – виробляються за 14-нанометровою методикою, як і рішення попереднього покоління Skylake. Спочатку передбачалося, що слідом за Skylake вийдуть 10-нанометрові чіпи, але через труднощі впровадження нової технології корпорації довелося змінити плани.

За словами пана Кржаніча, поставки 10-нанометрових процесорів з кодовим ім’ям Cannonlake в обмежених кількостях планується почати в кінці поточного року. У 2018-му обсяг випуску таких рішень збільшиться.

"2"

Але вже в поточному році Intel планує запустити дослідну лінію з виготовлення 7-нанометрових мікропроцесорів. Важливо підкреслити, що на даному етапі мова йде лише про відпрацювання нової технології і тестуванні вироблених на її основі рішень.

Про терміни початку масового випуску 7-нанометрових процесорів Intel нічого не говорить. Але в будь-якому випадку відбудеться це не раніше, ніж через два-три роки.

Нагадаємо, що Intel нещодавно анонсувала повну лінійку процесорів Kaby Lake для нових iMac, Mac mini і MacBook Pro.

 

Коментарі закрито.

Поділитися

Генеральний директор Yahoo розповіла дещо нове про партнерство з Apple

У минулий понеділок генеральний директор Yahoo Маріса Майєр ділилася інформацією про квартальний прибуток. Багато хто вважає, що вона сказала дещо нове про свої стосунки з компанією Apple. Yahoo давно співпрацює з виробником iPhone і iPad, але цілком можливо, що в найближчому майбутньому їх партнерство вийде на новий рівень, якщо, звичайно, Маріса не обмовилася. Обговорюючи квартальні […]

Популярний iOS-додаток Prisma офіційно вийшов на Android

Популярний додаток Prisma для iOS став доступний користувачам Android-пристроїв. Про це повідомив на свій сторінці в Facebook співзасновник проекту Олексій Моісеєнков. Додаток Prisma дебютував в App Store 11 червня. За допомогою нейронних мереж він вміє стилізувати фотографії на смартфонах під картини відомих художників. Над створенням продукту працювали вихідці з Mail.ru і «Яндекса». Майже відразу Mail.ru […]

Чохол-спалах iblazr Case для iPhone підкорює Kickstarter

Днями український стартап Concepter вийшов на Kickstarter з новим проектом під назвою iblazr Case. Новинка являє собою чохол для iPhone, головною особливістю якого є потужний додатковий спалах. Останній складається з 40 світлодіодів сумарним світловим потоком близько 300 люкс. Згідно з наявними даними, iblazr Case дублює спалах iPhone. Для цього в чохлі є спеціальний фотодіод. Він […]