Виконавчий директор Intel Брайан Кржаніч в ході оголошення квартальних фінансових результатів поділився планами компанії щодо впровадження нових технологій виробництва мікрочіпів.

"1"

Найбільш сучасні процесори Intel – вироби Kaby Lake – виробляються за 14-нанометровою методикою, як і рішення попереднього покоління Skylake. Спочатку передбачалося, що слідом за Skylake вийдуть 10-нанометрові чіпи, але через труднощі впровадження нової технології корпорації довелося змінити плани.

За словами пана Кржаніча, поставки 10-нанометрових процесорів з кодовим ім’ям Cannonlake в обмежених кількостях планується почати в кінці поточного року. У 2018-му обсяг випуску таких рішень збільшиться.

"2"

Але вже в поточному році Intel планує запустити дослідну лінію з виготовлення 7-нанометрових мікропроцесорів. Важливо підкреслити, що на даному етапі мова йде лише про відпрацювання нової технології і тестуванні вироблених на її основі рішень.

Про терміни початку масового випуску 7-нанометрових процесорів Intel нічого не говорить. Але в будь-якому випадку відбудеться це не раніше, ніж через два-три роки.

Нагадаємо, що Intel нещодавно анонсувала повну лінійку процесорів Kaby Lake для нових iMac, Mac mini і MacBook Pro.

 

Коментарі закрито.

Поділитися

Розумний пристрій, що управляє сном і навчає медитації

Компанія IHome, відома створенням Bluetooth дзеркал заднього виду, колонок, захищених від різних погодних умов, і цілої колекції різних багатообіцяючих розумних домашніх гаджетів, заявляє, що може вирішити всі проблеми, пов’язані зі сном. Їх розробка Zenergy – це нова лінійка будильників, що світяться, і які синхронізуються з вашим біологічним ритмом, щоб підказати, коли необхідно лягти спати, і […]

Смартфони допоможуть людям діагностувати рак і туберкульоз

Вчені зі Стокгольму повідомили про створення спеціальної насадки для смартфона, яка значно розширює функціонал камери і дозволяє робити точний аналіз тканин. Це, на думку розробників, допоможе діагностувати різні захворювання, включаючи туберкульоз і рак. Технологічний прогрес не стоїть на місці і вчені постійно створюють все більш зручні та досконалі способи спілкування або отримання інформації. Цього разу […]

Глава Apple Тім Кук зустрівся з прем’єр-міністром Індії Нарендра Моді

  Глава Apple Тім Кук в суботу провів переговори в Нью-Делі з прем'єр-міністром Індії Нарендра Моді, повідомляє RIA. На зустрічі Кук розповів про ініціативи з розширення бізнесу своєї компанії в Індії. Про минулу зустріч повідомили її учасники в мережі мікроблогів Twitter. Так, прем'єр виклав скріншот поста в своєму додатку Narendra Modi mobile app ( «Мобільний додаток Нарендри […]