Ви ще пам’ятаєте знаменитого розробника додатків Донга Нгуєна? Так-так, це той самий хлопець, що випустив одну з найпопулярніших ігор App Store – Flappy Bird. Незадовго після виходу Flappy Bird, в магазині App Store з’явилась ще одна гра від цього ж розробника – Swing Copters.

Тоді вона добряче всім попсувала нерви, адже проходити її було надзвичайно складно. І от тепер Донг вирішив випустити другу частину знаменитої гри. Зустрічайте Swing Copters 2.

Перед нами все та ж піксельна вертикальна аркада – розробник залишився вірним раніше взятому графічному вектору. Та і сам ігровий процес в цілому не зазнав змін – хлопчик з вентилятором на голові намагається піднятися якомога вище, однак йому заважають сокири, що розкачуються з однієї сторони в іншу.

App Store вже потроху починають наповнювати гнівні коментарі, і більша частина їх авторів пишуть про те, що гра стала ще складнішою.

У новій грі були також запроваджені й нові способи монетизації. Разом з продажом рекламних банерів, автор гри також продає нових персонажів. Заради справедливості варто відзначити, що це не просто набір моделей, а окремі герої, які мають різні характеристики.  

Відкрити цих літаючих персонажів можна за допомогою медалей різної якості, які ми будемо отримувати за досягнення ігрових показників.

Завантажити другу частину шаленої гри Swing Copters 2 можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/us/app/swing-copters-2/id1067170056?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

«Обережно, пропаганда» – що приховує в собі північнокорейський iPad

На Всесвітньому конгресі хакерів (Chaos Communication Congress), який група Chaos Computer Club організувала в цьому році вже в 33-й раз, крім пізнавальних лекцій, семінарів і презентацій новітніх технологій був показаний планшет Woolim, що створений і використовується в Північній Кореї. Планшет привезли на конгрес троє хакерів: Флоріан Граноу, Ніклас Шайс і Мануель Любецкі. За словами одного […]

Кавоварка заразила вірусом нафтохімічний завод

Різного роду «розумна» техніка значно спрощує наше життя. При цьому саме завдяки наявності електронних компонентів вузли так званого розумного будинку можуть бути уразливі до хакерських атак. Практично так і сталося на одному з європейських нафтохімічних заводів, де підключена до локальної мережі підприємства кавоварка заразила комп’ютери сумнозвісним вірусом WannaCry. Дану новину повідомив один з користувачів форуму […]

Японський експеримент зі збору космічного сміття закінчився невдачею

Космічний корабель «Коноторі-6», запущений японським аерокосмічним агентством, повинен був ще днями зайнятися збором космічного сміття на орбіті, тому на нього покладали великі надії, але він, на жаль, не зміг впоратися із завданням. Інформаційне агентство РІА «Новости» з посиланням на телеканал NHK повідомляє, що космічний сміттяр мав розтягнути металевий трос, загальна довжина якого становить 700 метрів, […]