Часто доводиться чути, як люди стають жертвами шахраїв, і в результати залишаються і без грошей, і без обіцяного смартфону. На жаль, на місці постраждалого рано чи пізно може бути кожен, тому правильно було б навчитися розпізнавати шахраїв, яких на ринку розвелося надзвичайно багато.

Надзвичайно низька ціна

Всім відомо, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Якщо, наприклад, ви вирішили придбати смартфон iPhone 6, то що слід робити у такому разі? Адекватний покупець, як правило, оцінює пропозиції від різних магазинів та обирає найбільш оптимальне співвідношення ціни, доставки і так далі. В процесі аналізу ринку у вас може скластися уявлення про ціну смартфону. І якщо на якому-небудь-сайті ви знайшли ціну на 3 тисячі нижчу при середній ціні у 8 тисяч гривень, то краще закрити такий сайт і більше на нього не заходити. З високою долею ймовірності можна говорити про те, що даний сайт є шахрайським.

Авторитет сайту

Шахрайські сайти дуже часто лише схожі на магазини, проте не є такими насправді. Часто такі сайти складаються лише з однієї сторінки, на яку можна потрапити з пошукової системи. Спробуйте подивитись інші сторінки сайту, перевірити юридичну адресу, поцікавитися відгуками про магазин в інтернеті. Як правило, багато з них оформляють свої сайти в стилі Apple. Запам'ятайте: жоден хороший магазин не буде цього робити, оскільки є великий ризик отримати судовий позов від компанії Apple.

Тільки за передплатою

Нерідко шахраї працюють лише за системою 100% передплати. Вони використовують електронні гроші, такі як Webmoney та інші. Також вони ставлять низьку ціну, оскільки для таких переведень немає необхідності в проведенні ідентифікації за паспортом.

Відзначимо, що при замовленні доставки в інше місто добросовісний продавець може попросити вас надати гарантії оплати, однак в жодному разі не на повну суму пристрою.

Можливо, досвідченим покупцям ці поради покажуться очевидними, однак жертв шахраїв, що «ведуться» на всі ці способи обману, достатньо багато.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple объявил о наборе персонала в свой первый фирменный магазин в Москве

   Руководство компании официально опубликовало в своем блоге об открытии в столице первого в России фирменного магазина. В связи с этим объявлен конкурс на свободные вакансии – Apple ищет профессионала, способного возглавить магазин, руководителя отдела, продавцов-консультантов и аналитика по финансовым вопросам.    Как всегда у компании очень жесткие требования к соискателям работы. В первую очередь […]

Вийшла iOS 11 beta 3 для розробників. Що нового

Ось і пройшло 2 тижні з моменту виходу другої бета-версії iOS 11 для розробників. Настав час для релізу третьої ревізії. Нововведення: Виправили баг із закриттям додатків Шрифти в додатку Погода тепер відображаються нормально Істотно підвищена продуктивність Нові анімації на робочому столі Додатки в меню багатозадачності iPad тепер закриваються свайпом вгору Оновлення не несе в собі […]

Інсайдери сфотографували коробку від iPhone SE

Яка ж підготовка до чергового «спешалу» Apple без інсайдерської фотографії упаковки від нового «айфона»? Їх є у нас, точніше, у китайського сервісу мікроблогів Weibo – халтурний знімок поверхні, яку відомим розумовим зусиллям можна уявити фрагментом коробки з iPhone SE всередині. У цьому випадку нічого не залишається, як повірити в те, що 4-дюймовому iPhone зразка 2016 […]