Інформація про те, що в iPhone 8 Apple нарешті відмовиться від обридлого дизайну родом з 2014 року і покаже щось незвичайне, спонукала багатьох дизайнерів представити своє бачення майбутнього «яблучного» флагману. Найбільш реалістичний з усіх концептів представив Іскандер Утебаєв з Казахстану.

"1"

Він пішов по шляху багатьох інших концептобудівельників: зібрав воєдино всі чутки про iPhone 8 і втілив їх у концептуальний смартфон. Але на виході вийшов не безликий виріб, не щось фантастичне, а дуже красивий і виконаний в «дусі Apple» концепт, якого не посоромився б і сам Джонатан Айв.

iPhone 8 Іскандера Утебаєва отримав скляні лицьову і задню панелі, які загнуті на торці корпусу так, що створюється враження моноліту зі скла. Якщо вірити чуткам, то в реальній «вісімці» все ж буде тонка металева рамка, але без неї смартфон, звичайно, виглядає значно ефектніше.

Як ми вже сказали вище, концепт iPhone 8 вийшов дуже реалістичним і красивим. І якщо Apple втілить в реальному флагмані 2017 року подібний дизайн – вийде досить цікаво.

Вас також може зацікавити інформація про те, що, за аналогією з iPhone 6s, Apple планує запустити програму iз заміни бракованих акумуляторів iPhone 6.

Коментарі закрито.

Поділитися

Программа продаж Apple «Снова в школу» возвращается в Австралию и Новую Зеландию, подарочные карты прилагаются

Программа Apple «Снова в школу» стартовала в Австралии и Новой Зеландии. В качестве акции для некоторых учащихся можно будет получить кредит в Apple Store на покупку Mac, iPad или iPhone. Как и в прошлом году, программа включает в себя новые «образовательные» цены на компьютеры и другие устройства, но к этому ещё прилагаются подарочные карты разного […]

OS X дійсно перейменують в macOS

Перші чутки про те, що Apple перейменує свою настільну операційну систему OS X в macOS, з'явилися ще на початку року. І вчора ці чутки отримали нове підтвердження. Нова назва «MacOS» вперше була знайдена в файлах операційної системи El Capitan. Це ж ім'я незабаром з'явилося і на офіційному сайті Apple в одній зі статей, присвячених екологічним […]

Як відключити Dashboard на Mac

Багато хто забув про використання панелі віджетів на Mac, оскільки система і без того має в своєму розпорядженні усі  необхідні додатками. Сьогодні ми розповімо, як відключити Dashboard на вашому комп’ютері. Існує два способи позбутися від практично непотрібного елементу системи. Перший використовує стандартне меню налаштувань. Необхідно вибрати розділ Mission Control і натиснути на пункт Dashboard. Всього […]