Інформація про те, що в iPhone 8 Apple нарешті відмовиться від обридлого дизайну родом з 2014 року і покаже щось незвичайне, спонукала багатьох дизайнерів представити своє бачення майбутнього «яблучного» флагману. Найбільш реалістичний з усіх концептів представив Іскандер Утебаєв з Казахстану.

"1"

Він пішов по шляху багатьох інших концептобудівельників: зібрав воєдино всі чутки про iPhone 8 і втілив їх у концептуальний смартфон. Але на виході вийшов не безликий виріб, не щось фантастичне, а дуже красивий і виконаний в «дусі Apple» концепт, якого не посоромився б і сам Джонатан Айв.

iPhone 8 Іскандера Утебаєва отримав скляні лицьову і задню панелі, які загнуті на торці корпусу так, що створюється враження моноліту зі скла. Якщо вірити чуткам, то в реальній «вісімці» все ж буде тонка металева рамка, але без неї смартфон, звичайно, виглядає значно ефектніше.

Як ми вже сказали вище, концепт iPhone 8 вийшов дуже реалістичним і красивим. І якщо Apple втілить в реальному флагмані 2017 року подібний дизайн – вийде досить цікаво.

Вас також може зацікавити інформація про те, що, за аналогією з iPhone 6s, Apple планує запустити програму iз заміни бракованих акумуляторів iPhone 6.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple ищет специалиста по антропометрии

Согласно опубликованной на сайте ресурса Engadget информации, калифорнийская компания Apple разместила на своем сайте вакансию сотрудника, который будет заниматься вопросами отслеживания состояния здоровья пользователей «яблочной» продукции. С помощью продуктов Apple предлагается следить за уровнем сахара, пульсом, давлением, а также за иными показателями организма. Помимо этого, функционал iOS 8 позволяет считать пройденные человеком шаги и предлагает […]

Півзахисник «Манчестер Сіті» Рахім Стерлінг стане обличчям Apple на Євро-2016

Зірка «Манчестер Сіті» Рахім Стерлінг представлятиме Apple на Євро-2016, повідомляє The Times. Майстерний, стрімкий і сильний півзахисник, Стерлінг по праву вважається одним з найталановитіших молодих футболістів в Великобританії.   Перспективний молодий футболіст Стерлінг офіційно перейшов в «Манчестер Сіті» з «Ліверпуля» в липні 2015 роки за рекордну для клубу суму, ставши найдорожчим англійським футболістом усіх часів. […]

Співробітники магазинів Apple регулярно отримують смертельні погрози від покупців

Колишній співробітник Apple Store розповів британській Business Insider про умови роботи в Apple. Інтерв'ю досить рідкісне, так як всі службовці компанії підписують угоду про конфіденційність, яке зобов'язує їх не виносити на публічне обговорення подібні питання. За словами екс-співробітника Apple, який побажав залишитися анонімним, своїм працівникам в Великобританії компанія платить близько 8 фунтів на годину. Співробітники […]