Інформація про те, що в iPhone 8 Apple нарешті відмовиться від обридлого дизайну родом з 2014 року і покаже щось незвичайне, спонукала багатьох дизайнерів представити своє бачення майбутнього «яблучного» флагману. Найбільш реалістичний з усіх концептів представив Іскандер Утебаєв з Казахстану.

"1"

Він пішов по шляху багатьох інших концептобудівельників: зібрав воєдино всі чутки про iPhone 8 і втілив їх у концептуальний смартфон. Але на виході вийшов не безликий виріб, не щось фантастичне, а дуже красивий і виконаний в «дусі Apple» концепт, якого не посоромився б і сам Джонатан Айв.

iPhone 8 Іскандера Утебаєва отримав скляні лицьову і задню панелі, які загнуті на торці корпусу так, що створюється враження моноліту зі скла. Якщо вірити чуткам, то в реальній «вісімці» все ж буде тонка металева рамка, але без неї смартфон, звичайно, виглядає значно ефектніше.

Як ми вже сказали вище, концепт iPhone 8 вийшов дуже реалістичним і красивим. І якщо Apple втілить в реальному флагмані 2017 року подібний дизайн – вийде досить цікаво.

Вас також може зацікавити інформація про те, що, за аналогією з iPhone 6s, Apple планує запустити програму iз заміни бракованих акумуляторів iPhone 6.

Коментарі закриті.

Поділитися

GAMES. Подробности обновленной Republique 2

Republique является одной из наиболее высокобюджетных и известных игр, которая разработана специально для iPhone и iPad. О данном приложении слышали не только пользователи девайсов Apple, но и люди с другими устройствами. Игрушка была анонсирована еще в начале 2012 года. В то время многие ее окрестили проектом ААА-класса, хотя были те, кто не особо возлагал надежды […]

iOS 8.1.1 освобождает 500 Мбайт встроенной памяти

Не особая востребованность операционной системы iOS 8 среди пользователей Apple была связана, как считают эксперты, с необходимостью освободить большой объем памяти под прошивку. Видимо, компания осознала свою ошибку: новая версия “восьмерки” освобождает более 500 Мб памяти после ее установки. Об этом стало известно из многочисленных сообщений в социальной сети “Твиттер”. Владельцы устройств с маленьким объемом […]

iOS 10.2 проти iOS 10.2.1 beta 3: порівняння швидкодії на iPhone 6s, 6, 5s, 5

У понеділок відбувся реліз третьої бета-версії iOS 10.2.1, що включає в себе мінімальну кількість візуальних змін. Відповідно до опису збірки, в оновленій ОС розробники усунули помилки і недоліки попередніх версій. Питання, яке хвилює всіх користувачів iPhone і iPad, – це чи варто розраховувати на підвищення продуктивності гаджетів після виходу технічного оновлення. Тестування iOS 10.2.1, проведене […]