Новий додаток PayFinders, який був нещодавно анонсований кмітливими програмістами, дозволяє шукати на карті магазини, в яких можна розплатитися, використовуючи для цього систему Apple Pay.  

Раніше розробник додатку Бран Ромел передбачив ріст популярності платіжної системи від Apple, відмітивши, що «Різдво позитивно відобразилось на рівні продажів iPhone 6 та популярності платіжної системи Apple Pay».

Apple поступово розширює географію своєї системи мобільних платежів. За межами США Apple Pay працює у Великобританії, Канаді та Австралії. Запуск платіжного сервісу в Китаї очікується вже на початку 2016 року.

Apple додала в описі торгових точок на картах спеціальні іконки, які повідомляють про те, що даний магазин приймає оплату з використанням Apple Pay. Причому на картах в основному відмічені лише крупні торгові мережі.

Однак, розходження між результатами пошуку та об’єктами, що містяться на карті, залишається головним недоліком сервісу. Так, відкривши торгову точку в додатку Карти в iOS 9.2, ми побачимо сторінку з детальним профілем магазину, а також емблемою Apple Pay. При цьому пошук за тим же самим продавцем у фірмовому додатку Apple Pay навіть з вказівкою точної назви не говорить про те, що він підтримує платежі Apple Pay. Саме цю прогалину в картах Apple і намагається заповнити додаток PayFinder.

Якщо 2015-й рік був «роком Apple Pay», то 2016 має стати роком, коли на картах Apple нарешті можна буде відшукати всі магазини з Apple Pay. До тих пір користувачі можуть шукати торгові точки за допомогою сторонніх сервісів, наприклад, PayFinder.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple припинила підтримку iPhone 4

З вчорашнього дня, 31 жовтня, компанія Apple офіційно припинила технічну підтримку iPhone 4. Компанія відносить його до «застарілих» (vintage) моделей. До такої категорії належать гаджети, які зняли з виробництва більше 5, але менше 7 років тому. Apple не обслуговує їх за межами Каліфорнії, США. Це означає, що офіційні представники та авторизовані сервісні центри відтепер не приймають смартфон […]

Apple планує перенести Night Shift на Mac і Apple Watch

У понеділок Бюро патентів і торгових знаків США зареєструвало заявку на Apple на торговельну марку «Night Shift». Вона описує функцію мобільних пристроїв, яка покликана знизити навантаження на очі і допомогти легше заснути, якщо користувачеві довелося користуватися мобільним пристроєм перед сном. З опису заявки очевидно, що Apple планує використовувати Night Shift не тільки в iPhone і […]

Google опустит в выдаче «пиратские» сайты

Компания Google решила усилить борьбу с пиратскими ресурсами нестандартным способом – за счет компаний, поставляющих легальный контент. Такие сервисы получат возможность за определенную плату размещать ссылки на контент в верхней части страницы с результатами поиска. Пока тестируются два формата рекламных ссылок. В первом случае объявления отображаются сразу после строки поиска, если пользователь ввел название фильма […]