Новий додаток PayFinders, який був нещодавно анонсований кмітливими програмістами, дозволяє шукати на карті магазини, в яких можна розплатитися, використовуючи для цього систему Apple Pay.  

Раніше розробник додатку Бран Ромел передбачив ріст популярності платіжної системи від Apple, відмітивши, що «Різдво позитивно відобразилось на рівні продажів iPhone 6 та популярності платіжної системи Apple Pay».

Apple поступово розширює географію своєї системи мобільних платежів. За межами США Apple Pay працює у Великобританії, Канаді та Австралії. Запуск платіжного сервісу в Китаї очікується вже на початку 2016 року.

Apple додала в описі торгових точок на картах спеціальні іконки, які повідомляють про те, що даний магазин приймає оплату з використанням Apple Pay. Причому на картах в основному відмічені лише крупні торгові мережі.

Однак, розходження між результатами пошуку та об’єктами, що містяться на карті, залишається головним недоліком сервісу. Так, відкривши торгову точку в додатку Карти в iOS 9.2, ми побачимо сторінку з детальним профілем магазину, а також емблемою Apple Pay. При цьому пошук за тим же самим продавцем у фірмовому додатку Apple Pay навіть з вказівкою точної назви не говорить про те, що він підтримує платежі Apple Pay. Саме цю прогалину в картах Apple і намагається заповнити додаток PayFinder.

Якщо 2015-й рік був «роком Apple Pay», то 2016 має стати роком, коли на картах Apple нарешті можна буде відшукати всі магазини з Apple Pay. До тих пір користувачі можуть шукати торгові точки за допомогою сторонніх сервісів, наприклад, PayFinder.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Руководство Apple приняло решение остановить поставки своей продукции в Россию

Согласно информации, предоставленной зарубежными СМИ, руководством купертинской корпорации было принято решение о приостановлении поставок своей техники на территорию Российской Федерации. Согласно одной из наиболее достоверных версий, это связано с нестабильностью национальной валюты – российского рубля. В настоящее время российские реселлеры реализовывают остатки «яблочной» продукции, которая осталась на их складах. К сожалению, руководство Apple пока что […]

iPad Pro не підтримує режим фонової роботи голосового асистента Siri

На жаль, компанія Apple не стала переносити функцію фонового режиму роботи асистента Siri на нещодавно випущений iPad Pro. Слід зазначити, що жодних обмежень апаратного або програмного забезпечення у планшета для професіоналів немає, тому обмеження в роботі Siri на iPad Pro є скоріше частиною політики Apple.   З виходом смартфону iPhone 6S з'явилась можливість користуватися голосовим асистентом […]

Apple намагається знищити конкуренцію на ринку

  Впливовий сенатор США від Массачусетсу Елізабет Уоррен виступила з критикою Apple, Google і Amazon, звинувативши великі корпорації в прагненні знищити конкуренцію і придушити невеликі компанії. «Google, Apple і Amazon створили революційні технології, які змінили наш світ і … заслужили бути прибутковими і успішними, – сказала Уоррен. – Але на ринку має залишитися місце для […]