Новий додаток PayFinders, який був нещодавно анонсований кмітливими програмістами, дозволяє шукати на карті магазини, в яких можна розплатитися, використовуючи для цього систему Apple Pay.  

Раніше розробник додатку Бран Ромел передбачив ріст популярності платіжної системи від Apple, відмітивши, що «Різдво позитивно відобразилось на рівні продажів iPhone 6 та популярності платіжної системи Apple Pay».

Apple поступово розширює географію своєї системи мобільних платежів. За межами США Apple Pay працює у Великобританії, Канаді та Австралії. Запуск платіжного сервісу в Китаї очікується вже на початку 2016 року.

Apple додала в описі торгових точок на картах спеціальні іконки, які повідомляють про те, що даний магазин приймає оплату з використанням Apple Pay. Причому на картах в основному відмічені лише крупні торгові мережі.

Однак, розходження між результатами пошуку та об’єктами, що містяться на карті, залишається головним недоліком сервісу. Так, відкривши торгову точку в додатку Карти в iOS 9.2, ми побачимо сторінку з детальним профілем магазину, а також емблемою Apple Pay. При цьому пошук за тим же самим продавцем у фірмовому додатку Apple Pay навіть з вказівкою точної назви не говорить про те, що він підтримує платежі Apple Pay. Саме цю прогалину в картах Apple і намагається заповнити додаток PayFinder.

Якщо 2015-й рік був «роком Apple Pay», то 2016 має стати роком, коли на картах Apple нарешті можна буде відшукати всі магазини з Apple Pay. До тих пір користувачі можуть шукати торгові точки за допомогою сторонніх сервісів, наприклад, PayFinder.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple обещает увеличить скорость работы сканера отпечатков пальцев в новом iPhone

Согласно прогнозу, который был опубликован на официальном сайте аналитического издания KGI Research, Apple в новом поколении своих планшетов и смартфонов планируют усовершенствовать работу сканера отпечатков пальцев Touch ID. В частности, речь идет о повышенной точности сканирования, а также скорости. Предположительно, это улучшение коснется сразу двух продуктов – новых iPhone и iPad. В настоящее время в […]

Клієнт «ВКонтакті» для iPhone отримав нові функції

Змінилася новинна стрічка – сподобається не всім. Офіційний додаток соціальної мережі в App Store вчора оновився і отримав видозмінений новинний і ігровий розділи. Додатково iOS-версія «ВКонтакті» поповнилася опцією рекомендацією друзів, яка вже давно присутня на сайті соціальної мережі. Нова версія доступна для установки на всі пристрої з iOS 7 і вище. Після установки оновленого додатка […]

Apple представить бездротову зарядку для iPhone в 2017 році

Гарна новина для тих, кому набридло постійно розплутувати шнур від зарядки своїх мобільних пристроїв. Apple, розробляє нову технологію бездротової зарядки, яка може бути використана вже в наступному році. Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на виробничих партнерів компанії в США і Азії. Особливістю зарядки від Apple є відмова від пластини передавача, яка не дозволяє використовувати гаджети […]