Новий додаток PayFinders, який був нещодавно анонсований кмітливими програмістами, дозволяє шукати на карті магазини, в яких можна розплатитися, використовуючи для цього систему Apple Pay.  

Раніше розробник додатку Бран Ромел передбачив ріст популярності платіжної системи від Apple, відмітивши, що «Різдво позитивно відобразилось на рівні продажів iPhone 6 та популярності платіжної системи Apple Pay».

Apple поступово розширює географію своєї системи мобільних платежів. За межами США Apple Pay працює у Великобританії, Канаді та Австралії. Запуск платіжного сервісу в Китаї очікується вже на початку 2016 року.

Apple додала в описі торгових точок на картах спеціальні іконки, які повідомляють про те, що даний магазин приймає оплату з використанням Apple Pay. Причому на картах в основному відмічені лише крупні торгові мережі.

Однак, розходження між результатами пошуку та об’єктами, що містяться на карті, залишається головним недоліком сервісу. Так, відкривши торгову точку в додатку Карти в iOS 9.2, ми побачимо сторінку з детальним профілем магазину, а також емблемою Apple Pay. При цьому пошук за тим же самим продавцем у фірмовому додатку Apple Pay навіть з вказівкою точної назви не говорить про те, що він підтримує платежі Apple Pay. Саме цю прогалину в картах Apple і намагається заповнити додаток PayFinder.

Якщо 2015-й рік був «роком Apple Pay», то 2016 має стати роком, коли на картах Apple нарешті можна буде відшукати всі магазини з Apple Pay. До тих пір користувачі можуть шукати торгові точки за допомогою сторонніх сервісів, наприклад, PayFinder.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Автори оригінального Petya опублікували майстер-ключ для всіх версій

Оригінальний вимагач Petya, що з’явився в 2016 році, був створений угрупованням або хакером-одинаком, відомим як Janus Cybercrime Solutions – @JanusSecretary в Twitter. Саме цей обліковий запис зловмисники використовували раніше, коли зламали конкурентів, які розробили шифрувальника Chimera, і опублікували у відкритому доступі ключі для дешифрування даних. Після епідемії NotPetya, що почалася 27 червня 2017 року, автори […]

Вчені виявили в Twitter гігантський ботнет «Зоряні війни»

Ботнети можуть представляти інтерес для проведення найрізноманітніших протизаконних махінацій і злочинів в Мережі. Гігантські, розгалужені і погано відслідковуючі мережі реально неіснуючих акаунтів використовуються для хакерських атак і розсилки спаму, прихованого впливу на громадську думку і політичні процеси. Тому творці ботнетів, які заробляють на продажу їх або їхніх послуг, прагнуть отримати мережу максимально велику і приховану […]

Що робити, якщо додаток завис при установці на iPhone

Іноді додатки встановлюються на iPhone не зовсім коректно, час від часу зависаючи в процесі скачування. Такі ситуації у мене траплялися часто, але конкретного рішення я так і не знайшла. Хоча кілька способів все ж для себе виділила і вирішила поділитися в цьому матеріалі. Судячи з усього, установка сповільнюється в разі поновлення або скачування декількох додатків відразу – проблем з […]