Електронні браслети Fitbit можуть скласти серйозну конкуренцію смарт-годиннику Apple Watch на ринку портативних пристроїв. Як повідомляють аналітики з App Annie, за різдвяні вихідні додаток Fitbit став найбільш популярним додатком в App Store в категорії додатків, що пов'язані зі здоров'ям та фітнесом.

Відповідно до  свіжої інформації, 25 грудня цього року додаток Fitbit очолив рейтинг всіх безкоштовних додатків для пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи iOS. На думку аналітиків, число завантажень вказує на збільшення продажів наручної електроніки Fitbit, а також на популярність різноманітних трекерів для відслідковування активності користувачів.

У звіті компанії App Annie говориться: «Незважаючи на те, що число завантажень не дає чіткої картини про об’єми продажів Fitbit, це яскраво відображає той факт, що люди налаштовують нові пристрої».

Вже декілька років поспіль компанія Fitbit демонструє спалах продажів у четвертому кварталі. Минулого року за останні три місяці компанія змогла реалізувати близько 5,28 мільйонів фітнес-браслетів, що в два рази перевищує показники минулого кварталу. Дохід компанії в порівнянні з 2013 роком збільшився на 250%.

Нагадаємо, що в третьому кварталі року, що завершується, компанія Fitbit продала 4,8 мільйонів пристроїв. Якщо тенденція росту збережеться, то компанія зможе продати близько 10 мільйонів браслетів у четвертому кварталі цього року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Досягнення «яблучної» компанії на ринку корпоративних пристроїв є феноменальними

За останній рік американська «яблучна» корпорація змогла зробити великий крок вперед, збільшивши рівень продажів своїх продуктів у корпоративному секторі. За словами Тіма Кука, за 2015 фіскальний рік Apple вдалося заробити аж $25 млрд., що на 40% вище показників 2014 фінансового року. За інформацією видання Dailycomm, таке досягнення «яблучної» компанії є просто «безпрецедентним». Один із аналітиків сказав: […]

Виявлені докази міжусобної війни між кіберзлочинцями

Виявлені докази міжусобної війни між кіберзлочинцями, повідомляє «Лабораторія Касперського». Експерти антивірусного розробника зареєстрували таргетовану атаку, метою якої стали, серед інших, кіберзлочинці – азіатське угруповання Naikon. Інцидент був зареєстрований при аналізі шкідливої ​​розсилки, організованої угрупованням Naikon. Зловмисники відправили листи з небезпечними вкладеннями. Раптово одна з потенційних жертв, не відкриваючи вкладення, вступила в листування з хакерами, що […]

Як об’єднати кілька логічних дисків в OS X El Capitan

Для кого це потрібно: продвинутим власникам прокачаних MacBook, які мають кілька внутрішніх або зовнішніх жорстких дисків. Ще всім, хто хоче створити Raid-масив. Коротше кажучи, не секретарок. В OS X El Capitan з незрозумілих причин урізали можливості стандартного додатка Дискова утиліта. Додаток позбувся ряду корисних можливостей, наприклад, тепер з її допомогою не вийде створити Raid-масив. З одного боку […]