Електронні браслети Fitbit можуть скласти серйозну конкуренцію смарт-годиннику Apple Watch на ринку портативних пристроїв. Як повідомляють аналітики з App Annie, за різдвяні вихідні додаток Fitbit став найбільш популярним додатком в App Store в категорії додатків, що пов'язані зі здоров'ям та фітнесом.

Відповідно до  свіжої інформації, 25 грудня цього року додаток Fitbit очолив рейтинг всіх безкоштовних додатків для пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи iOS. На думку аналітиків, число завантажень вказує на збільшення продажів наручної електроніки Fitbit, а також на популярність різноманітних трекерів для відслідковування активності користувачів.

У звіті компанії App Annie говориться: «Незважаючи на те, що число завантажень не дає чіткої картини про об’єми продажів Fitbit, це яскраво відображає той факт, що люди налаштовують нові пристрої».

Вже декілька років поспіль компанія Fitbit демонструє спалах продажів у четвертому кварталі. Минулого року за останні три місяці компанія змогла реалізувати близько 5,28 мільйонів фітнес-браслетів, що в два рази перевищує показники минулого кварталу. Дохід компанії в порівнянні з 2013 роком збільшився на 250%.

Нагадаємо, що в третьому кварталі року, що завершується, компанія Fitbit продала 4,8 мільйонів пристроїв. Якщо тенденція росту збережеться, то компанія зможе продати близько 10 мільйонів браслетів у четвертому кварталі цього року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Складаний смартфон з гнучким дисплеєм від Apple

З’явилася інформація про те, що в США компанії Apple був виданий патент за номером 9 504 170 на «гнучкі пристрої з дисплеєм», тобто на складні смартфони з гнучким екраном. У документі якраз міститься опис такої розкладачки з дисплеєм з двох частин. Однак не варто розраховувати на те, що такий пристрій з’явиться найближчим часом. Отримання патенту […]

Apple офіційно представила чохол, який збільшує час автономної роботи iPhone до 25 годин

Apple офіційно представила новий Smart Battery Case, який було розроблено спеціально для збільшення часу автономної роботи та захисту смартфонів  iPhone 6s та iPhone 6. М’яка підкладка з мікроволокна надійно захищає корпус смартфону, а завдяки шарнірній конструкції з еластомірного матеріалу, чохол буде легко одягати на смартфон або знімати. Як відмітили в американській «яблучній» компанії, чохол та […]

Історія однієї шахрайки, якій повірили навіть у Apple

Видання The Australian Women's Weekly розповіло історію шахрайки, патологічно демонстративної особистості і соціопатки. Люди, спраглі отримати зцілення від серйозних недуг за допомогою чуда – вічні, всюдисущі і нема їм числа. У той час, як тисячі вірних послідовників в соціальних мережах були впевнені, що 26-річна Бель Гібсон хоробро бореться з раком, відома блогер зізналася в обмані. […]