Електронні браслети Fitbit можуть скласти серйозну конкуренцію смарт-годиннику Apple Watch на ринку портативних пристроїв. Як повідомляють аналітики з App Annie, за різдвяні вихідні додаток Fitbit став найбільш популярним додатком в App Store в категорії додатків, що пов'язані зі здоров'ям та фітнесом.

Відповідно до  свіжої інформації, 25 грудня цього року додаток Fitbit очолив рейтинг всіх безкоштовних додатків для пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи iOS. На думку аналітиків, число завантажень вказує на збільшення продажів наручної електроніки Fitbit, а також на популярність різноманітних трекерів для відслідковування активності користувачів.

У звіті компанії App Annie говориться: «Незважаючи на те, що число завантажень не дає чіткої картини про об’єми продажів Fitbit, це яскраво відображає той факт, що люди налаштовують нові пристрої».

Вже декілька років поспіль компанія Fitbit демонструє спалах продажів у четвертому кварталі. Минулого року за останні три місяці компанія змогла реалізувати близько 5,28 мільйонів фітнес-браслетів, що в два рази перевищує показники минулого кварталу. Дохід компанії в порівнянні з 2013 роком збільшився на 250%.

Нагадаємо, що в третьому кварталі року, що завершується, компанія Fitbit продала 4,8 мільйонів пристроїв. Якщо тенденція росту збережеться, то компанія зможе продати близько 10 мільйонів браслетів у четвертому кварталі цього року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple хочет купить спутники Boeing

Прошел слух, что компания Boeing заинтересована в продаже своих спутников. Среди потенциальных покупателей значатся Google, Facebook и, конечно же, Apple. Пресс-служба компании Boeing отмечает, что её спутники могут быть использованы для передачи данных в самых отдалённых точках Земного шара, а также для навигации и приложений-карт. Подробности переговоров пока не известны, но ожидается, что сделка закроется […]

Apple Music визнаний одним із найпопулярніших додатків в App Store у 2015 році

Відповідно до результатів дослідження маркетингового агентства Nielsen, клієнт сервісу потокового відтворення музики Apple Music виявився в топ-10 найбільш популярних додатків для смартфонів на iOS у 2015 році. Експерти склали рейтинг найбільш популярних мобільних додатків року, що завершується. Як відмічають автори дослідження, додатки з першої десятки відносяться лише до трьох компаній: Facebook, Google та Apple. Як і в 2014-му році, верхні рядки займає […]

9,7-дюймовий iPad Pro назвали найкращим планшетом в історії

Випустивши в минулому році 12,9-дюймовий iPad Pro, Apple вразила всіх розмірами цього найбільшого в історії iOS пристрою. Але багатьом не потрібен такий великий дисплей і вони не готові заради високої продуктивності, а також Apple Pencil і підключаються через смарт-коннектор обкладинки-клавіатури миритися з габаритами девайса. Для них, а також для всіх бажаючих придбати найпотужніший i-гаджет в […]